ways

استفاده از wordpress seo بدون تابع wp_head

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان . سوالی هست در مورد استفاده از yoast wordpress seo بدون استفاده از wp_head که آیا تابعی برای این هست یا خیر .

البته این یک استتثنا هست برای این قالب که میخوام وردپرس سئو رو بدون wp_head توی قالب فراخونی بکنم .

ممنون .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام منم این سوال رو داشتم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اینجوری باید کلی هوک و مواردی که سئو وردپرس به head هوک میکنه رو پیدا کنید و مثلا اون رو مستقیم یا با هوک کردن به بدنه پوسته تون اجرایی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mahanm93
      سلام
      دوستان من افزونه وردپرس سئو استفاده می کنم . اما مشکلاتی رو برام ایجاد کرده مخصوصا که دیروز آپدیتش کردم .
      به نظر شما اصلا این افزونه تاثیر داره روی زبان فارسی ؟؟؟؟
      چون من موضوع سایتم طوریه که نمی تونم برای هر مطلب کلی توضیح بنویسم و اصلا هم لازم نیست .
      http://bikalamdl.com/
      - از دیروز آپدیت شده تگ توضیحات متا که قبلا ازش استفاده می کردم دچار اختلال شده .
      - برای خودش تشخیص میده که کلیدواژه‌ی کانونی 20 بار در محتوا استفاده شده و جالبه اصلا مشکلی هم از نظر چگالی نمی گیره در صورتی که شاید کلا کلیدواژه‌ی کانونی 5 بار در متن استفاده شده .
      - از پرانتز در عنوان مطلبم استفاده می کنم ، عنوان سئو ، عنوان برگه و ... دچار اخلال میشن و همه رو میگه توشون کلیدواژه نیست (در صورتی که هست و در ورژن قبلی مشکلی نبود بنده همه پست ها رو با یک استایل خاص می ذارم که مشکلی ایجاد نمی شد) !!!
      - کلیدواژه کانونی در پاراگراف اول کپی شده ولی ارور میده میگه نیست (البته این در ورژن قبلی هم بوده)
      منم نفهمیدم به هر حال چه کنم ؟؟؟ خواهشا راهنمایی ام کنید
    • توسط ilbeygi.m
      سلام دوستان خسته نباشید
      سوالی داشتم
      ایا در وردپرس سئو بهتره که تیک ربات متا رو که جلو نوشته noindex, follow بزنم یانه؟این سوال رو بیشتر برای این تیک تو قسمت دسته ها و تگ ها پرسیدم.
      و این که زدن این تیک ایا برا ایندکس شدن مطالب در گوگل خلل ایجاد نمیکنه؟
      با تشکر