رفتن به مطلب

پیغام های یواست

MAH230

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یواست یه سری پیغام میده که هیچ جوره هم قانع نمیشه چه معنی میدن اینا

همه عکی ها هم الت دارن

از h2 هم استفاده شده

• Bad SEO scoreYou have not used your focus keyword in any subheading (such as an H2) in your copy.
  • Bad SEO scoreThe focus keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy. Make sure the topic is clear immediately.
  • Bad SEO scoreThe keyword density is 0%, which is a bit low; the focus keyword was found 0 times..
  • Ok SEO scoreبرچسب های عکس ها در این صفحه گم شده است.
  • Ok SEO scoreThe focus keyword does not appear in the URL for this page. If you decide to rename the URL be sure to check the old URL 301 redirects to the new one

لینک به ارسال

ممنون دویت عزیز

ولی من روش رفع این ایرادای که از پست هام میگیررو میخوام نه ...

لینک به ارسال

ممنون دویت عزیز

ولی من روش رفع این ایرادای که از پست هام میگیررو میخوام نه ...

خوب اونجا هم گفته که افزونه مشکل داره تو شناسایی کلمات کلیدی

مثلا نمی تونه کلید واژه رو تو h2 پیدا کنه تو متن پیدا کنه

برچسب عکس هارو پیدا کنه

منتظر باشین تا اپدیت های بعدی بیاد

و من خودم توجهی به سبز بودن چراغ سئو نمی کنم همون چیزایی رو که yoast گفته انجام میدم چه بیتونه تشخیص بده چه نه

لینک به ارسال
  • Bad SEO scoreYou have not used your focus keyword in any subheading (such as an H2) in your copy.
  • Bad SEO scoreThe focus keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy. Make sure the topic is clear immediately.
  • Bad SEO scoreThe keyword density is 0%, which is a bit low; the focus keyword was found 0 times..
  • Ok SEO scoreThe focus keyword does not appear in the URL for this page. If you decide to rename the URL be sure to check the old URL 301 redirects to the new one

اولی رو نمی دونم

دومی میگه به محض شروع مطلب باید کلمه کلیدی استفاده بشه؛ افزونه تو این مورد مشکل داره یه کم

سومی چگالی کلمه کلیدیه؛ بسته به میزان متن کلمه کلیدی باید استفاده باشه؛ با 2 3بار استفاده این یکی حل میشه

چهارمی نمیدونم

آخری میگه کلمه کلیدی داخل url پست نیست

اگه اینا رو رعایت می کنین نباید مشکل خاصی باشه

موفق باشیـــــد

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

اگر امکانش هست منم رو هم راهنمایی بکنید امروز افزونه رو به روز رسانی کردم 

مشکلاتی برام پیش امده هر کاری میکنم درست نمیشن 

• The keyword density is 5.9%, which is way over the advised 2.5% maximum; the focus keyword was found 2 times.
  • Bad SEO scoreThe text contains 34 words. This is far too low and should be increased.
  • Bad SEO scoreYou're linking to another page with the focus keyword you want this page to rank for. Consider changing that if you truly want this page to rank.
  • Bad SEO scoreThe focus keyword 'دانلود اهنگ خیابون خیس' does not appear in the page title.
  •  
ویرایش شده توسط tablo_24
لینک به ارسال

این اخطار ها برای کلمات کلیدی و متاهست که روی سئو تاثیر بدی داره . چند اخطار داده که باید یکی یکی حلشون کنید . اولی مربوط به تراکم کلید واژه هست .

دومی مربوط به تعداد کلمات کلمه هست  که فکر کنم باید از 300 بیشتر باشه . سومی لینک دادن به یک سایت دیگه در قسمت کلمات کلیدی . چهارمی هم میگه کلمه کلیدی دانلود آهنگ خیابون خیس وجود نداره . که باید وجود داشته باشه . و آخری هم مربوط به اینه که در اولین پاراگراف عنوان نوشته نشده .

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۴/۹/۱ ه‍.ش. at 15:51، MAH230 گفته است :

yoast میاد متنتون رو بررسی میکنه و یک سری پارامترهایی داره که میاد اونا رو چک میکنه و بر اساس اون به پست شما سه وضعیت رو نشون میده (چراغ ها)

بعد از اینکه پستتون رو اماده کردین و ذخیره پیش نویس زدین باید بیاین و این موارد رو بررسی کنین ببینین کجاها پستتون مشکل داره .لازم نیست همه موارد رو رعایت کنین و یا افزونه رو گول بزنید . وردپرس سئو گوگل نیست که برای اون بخواین خودتونون و بهینه کنین . فقط باید ازش استفاده مطلوب کنین .

مواردی رو که گذاشتین رو به اختصار توضیح میدم :

1. از کلمه کلیدی (کانونی) بهتره توی تگ های h استفاده کنید . مثلا یک مطلب در مورد کامپیوتر یا کلمه کلیدی "کامپیوتر" دارید .در مطلبتون یک تیتر h3 میزنید و توش از عبارت "گرافیک کامپیوتر" استفاده میکنید . اینطوری به گوگل میفهمونید عبارتتون مهمه
  2. بهتره در پاراگراف اول از کلمه کلیدی استفاده کنید . این پاراگراف مهمه و گوگل همیشه به چند خط ابتدایی اهمیت بیشتری میده . پس سعی کنید از کلمات کلیدی مهم در این بخش استفاده کنید
  3. این گزینه تراکم کلمه کلیدی در متنتون رو گوشزد میکنه . بهتره به شیوه معقول ازش استفاده کنید . کمتر از 2 درصد . تکرار زیاد کلمه کلیدی باعث میشه گوگل مشکوک بشه به شما
  4. برای عکس ها alt و تایتل مناسب انتخاب کنید بطوری که از کلمه کلیدی هم داخلش استفاده شده باشه
  5. این بخش عنوان میکنه بهتره کلمه کلیدی شما در url این مطلب هم باشه . اگر از پیوند یکتای فارسی استفاده میکنید که باید این کار رو انجام بدید اما اگر از پیوند یکتای انگلیسی استفاده میکیند (که پیشنهاد بنده هم همینه) معنی انگلیسی عبارت کلیدی خودتون رو قرار بدید و زیاد به این خطا اهمیت ندید .
ویرایش شده توسط مهندس فا
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...