رفتن به مطلب

مشکل با افزونه Google XML Sitemaps

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من به مشکل بزرگی برخوردم

من با این افزونه سایت مپ خودم رو میسازم ولی بعد از گذشت 1 روز این سایت مپ غیر فعال میشه و من باید دوباره Rebuild کنم

و این ارور میده

The last run didn't finish! Maybe you can raise the memory or time limit for PHP scripts.

فکر کنم میگه از مموری خیلی استفاده کرده

و هی غیر فعال میشه و گوگل ایندکس نمیکنه

بعد که Rebuild میکنم مینویسه

The building process took about 0.63 seconds to complete and used 62 MB of memory

راهنمایی کنید لطفا

لینک به ارسال

سلام ، قبلا هم اين مشكل رو ديده بودم ..

بايد مقدار استفاده حافظه‌ي سرور رو از حالت پيشفرض بالا ببريد ..

از فايل wp-config.php بكاپ بگيريد و سپس اين كد رو بهش اضافه كنيد و ذخيره كنيد ..

define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

همچنين اين رو در htaccess. اضافه كنيد :

php_value memory_limit 64M

افزونه‌رو Rebuild كنيد ، اگه بازم بعد مدتي اين مشكل پيش اومد مقدار حافظه رو روي 128 قرار بديد ..

لینک به ارسال

فایل php.ini با محتوای زیر ساخته و در پوشه wp-admin قرار بدید.

memory_limit = 64M;

اگر بازهم درست نشده به مدیر سرور اطلاع بدید تا افزایش بده.

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

دوستان منم این مشکل رو دارم و به مدیر سرور هم گفتم و اونا هم بهم گفتن که مشکلی نیست و مقدار memory_limit در سرور 256M هست حالا به نظر شما این مشکل از کجا میتونه باشه ؟

لینک به ارسال

سعی کنید افزونه‌های غیر ضروری‌تون رو پاک کنید و کمتر از افزونه استفاده کنید تا فشار کمتری به رم بیاد ، بعد نقشه‌ی سایتتون رو Rebuild کنید ، دیگه پیش نمیاد ..

موفق باشید ../.

لینک به ارسال

سعی کنید افزونه‌های غیر ضروری‌تون رو پاک کنید و کمتر از افزونه استفاده کنید تا فشار کمتری به رم بیاد ، بعد نقشه‌ی سایتتون رو Rebuild کنید ، دیگه پیش نمیاد ..

موفق باشید ../.

این کارایی که گفتین همه انجام دادم ولی باز این مشکل هست و پیغام زیر رو میده

• The last run didn't finish! Maybe you can raise the memory or time limit for PHP scripts.
  • The last known memory usage of the script was 48.5MB, the limit of your server is 256M.
  • The last known execution time of the script was 1.74 seconds, the limit of your server is 180 seconds.
  • The script stopped around post number 2372 (+/- 100

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...