رفتن به مطلب

چند سوال در مورد بهينه سازي

Monica

پست های پیشنهاد شده

ضمن عرض سلام و وقت بخير

1_ ما بتازگي از جوملا به وردپرس مهاجرت کرديم , بهترين راه براي ايندکس مجدد لينک ها بخصوص صفحه اصلي چيست ؟؟

2_ بهترين راه براي تغيير آدرس هاي ايندکس شده در گوگل چيست ؟؟

3_ همچنان در تلگرام و همينطور سايت goo.gl وقتي آدرس اصلي رو وارد ميکنم متاتگ هاي جوملا مياد , راهي هست که به گوگل بگيم مجددا ايندکس کن؟؟؟

3_ بعد از تنظيمات افزونه وردپرس سئو در هرپست بايد کليد واژه کانوني وارد بشه ؟؟ اگر بله چند کارکتر و جمله باشه يا مثل برچسب با کاما از هم جدا کنم؟؟

4_ سايت خبري هست و روزي حدودا 30 تا 70 خبر روي سايت ميره , شنيدم توو وردپرس متا تگ خاصي براي سايت هاي خبري بايد به heade سايت اضافه بشه در مورد اينکه زمان آپديت بعدي رو به ربات ها ميگه , درسته ؟؟؟

5_ مورد آخر اينکه من بعد از نصب افزونه w3 total cache رتبه سايتم در gtmetrix افت کرد، توو قالبم تمامي عکس ها در خروجي html سايز مشخص دارن اين افزونه در خروجي سايز رو حذف کرد و بهمين دليل در gtmetrix خطا داشتم !!!! من نياز به ي افزونه براي کش و فشرده سازي css js html و difer js دارم ، بنظرتون بهترين راه چيه؟؟؟

از اساتيدي که پاسخ ميدهند صميمانه سپاسگزارم

ویرایش شده توسط nazanin123
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...