رفتن به مطلب

برگه های سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان بزرگوار،امیدوارم حالتون خوبه من برای برگه های سایتم به مشکل برخورد کردم

1-من برای صفحه برگه را ایجاد کردم بعد از فهرست ها اقدام به ایجاد کردم بهمبن دلیل در فایل functionsاین کد را قراردادم

<?php

function register_menu(){

register_nav_menus(

array(

'top-menu' =>__('منوی بالا'),

'main-menu' =>__('منوی اصلی'),

)

);

}

add_action('init','register_menu');

?>

بعد فهرست ساخته شد در داشبورد بعد از قسمت برگه ها چندتا برگه اضافه کردم واز طریق فهرست هم اضافه اشون کردم به منوی بالا.وبعد امدم در قسمت منوها در فایل headerکد های اچ تی ام ال را برداشتم و تابع زیرا را قراردادم

<div id="ul-top-menu" class="col-xs-12 col-md-4 col-sm-8 col-lg-6">

<ul class="list-inline">

<?php wp_nav_menu(array('theme_location' => 'top-menu'));?>

<li><a href="#"><i class="fa fa-rss"></i></a></li>

</ul>

</div>

حالا از قسمت فهرست هم ذخیره فهرست هم انجام میدم اما در قسمت تاپ منو فرض کنیم اگر 10تا بزگه داشته باشیم اولین برگه فقط نمایش داده میشود اولین برگه ای که در قسمت فهرست داریم همان را نشان میدهدفقط اولی

لینک به ارسال

نشانی انلاین wp1web.irاگر ایرادی مشکلی در این قالب می بینید عنوان کنید خیلی خیلی ممنون.

لینک به ارسال

الان top-menu فقط یک لینک بیشتر نداره

فقط این ul که بیرون منو با کلاس in-line ساختید اشتباهه اگر منظورتون اضافه کردن دستی لینک آر اس اسه اینجوری اضافه می شه:

<?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'top-menu','container'=> '', 'items_wrap' => '<ul>%3$s <li><a href="#"><i class="fa fa-rss"></i></a></li></ul>' ) ); ?>

چک کنید بعد از ساخت فهرست ذخیره اش می کنید و چکباکس موقعیتش رو تیکدار می کنید یاخیر

لینک به ارسال

قالبتون هم که یک قالب بوت استراپه دیگه البته پشتیبانی جایی نیست که قالبهای دوستان رو چک کنیم ولی قالب شما تو یک نگاه ابزار خاصی که نیازط به برنامه نویسی داشته باشه نداشت که بشه روش نظری داد

چک کنید بعد از ساخت فهرست ذخیره اش می کنید و چکباکس موقعیتش رو تیکدار می کنید یاخیر

لینک به ارسال

بله استاد دوباره الانم چک کردم ولی بازم فقط اولین لینک را میاره میخواید مشخصات بدم بتونید خودوتون از داشبورد چک کنید.گیجم کرده نمیدونم کجاش اشتباست.

لینک به ارسال

نه مشخصات نمی خواد از صفحه پرینت اسکرین بگیرید بگذارید اینجا هم قبل از ذخیره و هم بعد از ذخیره

لینک به ارسال

عکس اولی قبل از ذخیره این ادرس عکس 1

http://uupload.ir/files/yax9_screen-before-save.jpg

عکس دومی بعد از ذخیره ادرس عکس 2

http://uupload.ir/files/w46r_after-save.jpg

با مشاهده ادرس هم متوجه میشوید فقط لینک تماس با ما است

لینک به ارسال

به منوی اصلی اضافه میشوند اما منوهای من که بوت استرپی هستند وقتی با تگ liبودند بصورت list-inlineقرار گرفته بودند اما الان با جایگزین این تابع در بجای لیست liدر زیر هم قرار گرفتند لینک ها

پس بنابراین 2مشکل دارم 1اینکه برگه هام ازفهرست به منوی اصلی ام اضافه میشوند اما به تاپ منو فقط اولین لینک2اینکه منوهای من بوت استرپی بودن الان درزمان داینامیک کردن بهم ریختن چه کاری باید انجام بدم.

من نمیدونم برای بوت استریپ بخوام منوهامو داینامیک کنم چه کاری باید انجام بدم استاد.

این ادرس الان میتونید نگاه کنید http://wp1web.ir/چه اتفاقی افتاده.

لینک به ارسال

ببخشید این تابع ام هست <div class="collapse navbar-collapse" id="navbar1">

<ul class="nav navbar-nav">

<?php wp_nav_menu(array('theme_location' => 'main-menu','container' => 'nav'));?>

</ul>

</div>

لینک به ارسال

<?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'top-menu','container'=> '', 'items_wrap' => '<ul class="list-inline">%3$s <li><a href="#"><i class="fa fa-rss"></i></a></li></ul>' ) ); ?>

لینک به ارسال

ممنون استاد من از همان تابعی استفاده میکردم که برای قالب های معمولی استفاده میکردم ممنون از اینکه راهنماییم کردی امروز هرکار کردم نتونستم تابع اشو در بیارم برای قالب بوت استرپ.

استاد برای منو های اصلیم چیکار کنم از navbar استفاده کزدم کد اصلی قالبم

<nav class="navbar navbar-inverse" style="margin-bottom: 0px !important">

<div class="navbar-header">

<button class="navbar-toggle collapsed" data-toggle="collapse"

data-target="#navbar1" aria-expanded="false">

<span class="icon-bar"></span>

</button>

</div>

<div class="collapse navbar-collapse" id="navbar1">

<ul class="nav navbar-nav">

<?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'main-menu','container'=> '', 'items_wrap' => '<ul class="list-inline">%3$s <li><a href="#"><i class="fa fa-rss"></i></a></li></ul>' ) ); ?>

</ul>

</div>

</nav>

</div>

</div>

لینک به ارسال

<button class="navbar-toggle collapsed" data-toggle="collapse" data-target="#navbar1" aria-expanded="false">
</button>
</div>
<?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'main-menu','container'=> '', 'items_wrap' => '<ul class="nav navbar-nav">%3$s <li><a href="#"><i class="fa fa-rss"></i></a></li></ul>' ) ); ?>
</div>
</nav>

لینک به ارسال

بله درسته استاد در روی سرور من اپدیت نکردم سایتمو که بصورت دستی هست الان شما یک نگاه بندازید http://wp1web.ir/باتشکر

لینک به ارسال

این منو با کدی که من دادم خدمتتون ساخته نشده

کدی که دادم رو بگذارید مشکلی نداره

لینک به ارسال

استاد من اومدم برای یکبار دیگه کدشما را دقیقا جایگزین کردم یعنی دقیقا کد شما را گذاشتم اما بازم همان حالت را داره.ببنید شما wp1web.iirاینم از کد من که در سایت انلاین قرار دارد استاد.

<button class="navbar-toggle collapsed" data-toggle="collapse" data-target="#navbar1" aria-expanded="false">
</button>
</div>
<?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'main-menu','container'=> '', 'items_wrap' => '<ul class="nav navbar-nav">%3$s <li><a href="#"><i class="fa fa-rss"></i></a></li></ul>' ) ); ?>
</div>
</nav>

دقیقا این هست در سایت انلاین.

<div class="row">
<div class="col-xs-12" style="padding: 0px ! important;">
</button>
</div>
</div>
</nav>

</div>
</div>

لینک به ارسال

باز هم با کدی که من دادم ساخته نشده دقت کنید و عین کد رو بگذارید بخش

'items_wrap' => '<ul class="nav navbar-nav">%3$s <li><a href="#"><i class="fa fa-rss"></i></a></li></ul>'

توی کد فعلیتون نیست اگر لینک آر اس اسش رو نمی خواید اون بخش به این شکل می شه

'items_wrap' => '<ul class="nav navbar-nav">%3$s </ul>'

لینک به ارسال

استاد من معذرت میخوام اخه من کجااشتباه میکنم میشه لطفی بکنید به بنده هر جا را اشتباه میکنم بگید اخه من کپی میکنم وخوددمم برای بار اول است که یک منوی بوت استرپی را میخوام داینامیک کنم من این کد منو هم هست.

<div class="row">
<div class="col-xs-12" style="padding: 0px ! important;">
</button>
</div>
<?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'main-menu','container'=> '', 'items_wrap' => '<ul class="nav navbar-nav">%3$s </ul>')); ?>
</div>
</nav>

</div>
</div>

لینک به ارسال

الن هیچکدوم از دوتا منوتون با کدهایی که عرض شده ساخته نشدند این سورس کد منوی دومه:

</button>
</div>
<div class="menu"><ul><li class="page_item page-item-13"><a href="http://wp1web.ir/%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%a7-2/">تماس با ما</a></li><li class="page_item page-item-15"><a href="http://wp1web.ir/%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d8%a7-2/">درباره ما</a></li></ul></div>
</div>
</nav>

که کد php اش می شه:

</button>
</div>
<?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'main-menu','container'=> '<div class="menu"></div>', 'items_wrap' => '<ul>%3$s </ul>' ) ); ?>
</div>
</nav>

خودتون تفاوتش رو با کدی که دادم ببینید منوی اولتون هم با همون کدهای قبلیتون درست شده

در ضمن برای navbar نباید از کلاس list-inline استفاده کنید باید کلاس nav navbar-nav را به ul بدید

لینک به ارسال

استاد من اومدم کد را دقیقا همین که شما گفتید مقایسه هم کردم تنها کلاس

'items_wrap' => '<ul class="nav navbar-nav">%3$s </ul>'

یعنی باید nav navbar-navرا به کلاس ulمیدادم که دادم عکسم گرفتم از روی سی پنل هم از لوکال.عکس اولی مربوط به سی پنل است وعکس دومی مربوط به لوکال مثل هم هم هستن اما نمیدونم چرا درست نمیشه.حتما ایرادی یا مشکلی وجود دارد وگرنه که درست کار میکرد منو.y5e6_menu-cpanel.jpg6za_menu-local.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...