• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه‌ی دوستان

آقا من چند وقته توی cketab.com شروع کردم به فروش مجموعه‌ی کتاب‌ها به صورت یک پکیج ۴ دی‌وی‌دی.

حالا می‌خوام زیر هر پستم یک عکس wide بگذارم که لینک بشه به یکی از پست‌ها که همون پست مربوط به فروش پکیج باشه.

این اون پست مربوط به فروش پکیج هستش:

http://cketab.com/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%85%d8%ac%d9%85%d9%88%d8%b9%d9%87-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%d8%a7%d9%84%da%a9%d8%aa%d8%b1%d9%88%d9%86%db%8c%da%a9%db%8c-%da%a9%d8%a7%d9%81%d9%87-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8/

بالای سایت هم هست.اما خب یک تعداد زیادی از بازدید‌ها از طریق گوگل و این‌هاست که میرن مستقیم توی پست سینگل و صفحه‌ی اول رو نمی‌بینن.می‌خوام اون‌جا هم بگذارم یک‌چیزی که باشه.

توی این عکس نشون دادم:

سمت چپی حالتی هست که الان وجود داره و سمت راستی اون چیزی هستش که من می‌خوام.

مرسی مرسی

65619931080562428576.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب آموزش ایجاد ابزارک رو مطالعه کنید:

افزودن قابلیت ابزارک به پوسته

بعد هم کد فراخوانی ابزارک رو بزارید توی فایل single

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام آقا مرتضی

خسته نباشید

ببخشید من بنر تبلیغاتی از سایتهای تبلیغاتی تو سایتم قرار دادم ولی وقتی با گوشی وارد سایتم میشم قالب سایتم یه وری میشه یعنی به هم میریزه مشکلش اینه که بنر تبلیغاتی با صفحه سایت بزرگ و کوچک نمیشه اینم ادرس سایتم

www.dl2dl.com

ممنون میشم راهنماییم کنید که چیکار کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این به این دلیل هست که اندازه ها در css به صورت ثابت قرار داده شده اند..

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این به این دلیل هست که اندازه ها در css به صورت ثابت قرار داده شده اند..

خب باید چیکار کنم که متغیر باشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب باید چیکار کنم که متغیر باشه ؟

سلام!

1: پاپ هاتون رو قطع کنید

2: کمتر برچسب بزنید

3: و امّا مشکل شما : منظور از بنر تبلیغاتی کدوم بنر هست؟ بنر کلیک یاب؟ در کل قالب شما به صورت کاملاً اشتباه رسپانسیو شده یا اینکه با تغییراتی که بعداً انجام دادین توی قالب این مدلی شده ، به نظر من بهتره کلاً کد ها و فایل های مربوط به رسپانسیو رو پاک کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام!

1: پاپ هاتون رو قطع کنید

2: کمتر برچسب بزنید

3: و امّا مشکل شما : منظور از بنر تبلیغاتی کدوم بنر هست؟ بنر کلیک یاب؟ در کل قالب شما به صورت کاملاً اشتباه رسپانسیو شده یا اینکه با تغییراتی که بعداً انجام دادین توی قالب این مدلی شده ، به نظر من بهتره کلاً کد ها و فایل های مربوط به رسپانسیو رو پاک کنید

برچسپ مگه ربطی به این داره ؟

اره همون بنر کلیک یاب و انتورک

خب من اگه پاپ اپ رو وردارم و تبلیغاتم رو پاک کنم اونوقت چه جور کسب در آمد کنم

یعنی هیچ راه حلی نداره که این بنره متغیر باشن و سایزشون کوچک بشه که کاربری که با گوشی وارد میشه مشکل نداشته باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی نیست کار مارو راه بندازه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ساده ترین راه برای ریسپانسیو کردن اینه که اندازه ها رو درصدی بدین

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ساده ترین راه برای ریسپانسیو کردن اینه که اندازه ها رو درصدی بدین

خب کجا باید اندازه رو درصدی بدم واضح تر میگی مهندس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اندازه تمامی المان ها و بخش های صفحه سایت. از داخل فایل css باید اندازه ها رو تغییر بدی.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط logomaster
      سلام دوستان . من دوتا لینک انتهای این تیکت میزارم که مربوط به یک قالب هست ( دو صفحه از یک قالب)
      ساختار کلی این قالب بسیار خوبه از دید من و میخواستم از تم فارست خریداری کنم ! اما به دلیل اینکه فروش خوبی نداشته ، پشتیبانی خوبی نداره و تا بحال فقط یکبار آپدیت شده ، نمیخوام ریسک کنم.
      حالا از دوستان اگر کسی یک قالب مشابه این ( از نظر ساختار و قالب بندی محتوا ، کدهای کوتاه و.... ) میشناسه به من معرفی کنه . این قالب خیلی خیلی به ایده آلی که من از یک قالب در ذهن دارم نزدیکه.
      http://demo.cmssuperheroes.com/themeforest/inbound-marketing/form/
      http://demo.cmssuperheroes.com/themeforest/inbound-marketing/services-2-2/
    • توسط rashed2285
      سلام
      خسته نباشید
      یک سایت وردپرس دارم
      میخوام وقتی کسی با موبایل وارد وبسایتم شد یک پیغام بهش بده
      که شما با موبایل وارد شدین و لینک صفحه دانلود برنامه رو بهش بده و برنامه ی سایت رو نصب کنه ممنون
    • توسط RaymondDragon
      درود دوستان...
      من پوسته جدیدی واسه سایتم طراحی کردم امکان داره به صورت عمومی منتشر کنم...
      ایرادت پوسته رو بگید و نظرت چیه..
      http://usbcode.ir/
    • توسط Fast-Learn
      سلام
      من ی باکس دانلود طراحی کردم که میخوام بذارم زیر پست توی قالب گود نیوز
      اما توی فایل single.php قسمت پست رو از ی جای دیگه فراخوانی کرده که چون خیلی فایل داره نمیتونم پیداش کنم
      ممنون میشم راهنماییم کنید.
    • توسط masoudch
      دوستان سلام

من درحال داینامیک کردن یه قالب html هستم برای بخشی از اون به مشکل خوردم به نظر شما برای بخشی که با خط قرمز مشخص کردم از چه روشی باید استفاده کنم آیا یک ویجت برای این منظور میشناسید یا خودم ویجتتی براش بنویسم و یا ...

در حال حاضر از این روش استفاده کردم که یک تگ رو براش ساختم و در قمست توضیحات عبارتی رو نوشتم و با دستور زیر توضیحات تگ رو نمایش دادم ولی مشکل اینجاست که نمیتونم نام تگ رو نمایش بدم و عنوانش رو به صورت استاتیک وارد کردم که نباید اینطور باشه!
      اگه دستوری برای نمایش نام تگ یا slug میشناسید لطفا معرفی کنید.
      <h4>میکروسکوپ</h4> <p><?php echo tag_description(2); ?></p> فایل کامل سایت و براتون گذاشتم لطفا راهنمایی کنید.

anesthesia-web.zip