رفتن به مطلب

افزونه vip

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده یک افزونه VIP میخوام ولی نه ازین VIPهای معمولی، همونطوری که شما هم دیدین حتماً افزونه VIP فارسی زیاد هست منم همشونو دیدم و تست کردم ولی مشکل من اینه که سایت من دو نوع سطح دسترسی برای کاربر میده یکی عادی و دیگری VIP کاربر عادی می تونه به تقریباً نصف اطلاعات سایت دسترسی پیدا کنه و کاربر VIP به تمامی اطلاعات سایت دسترسی داره. حالا من افزونه VIP که نصب کردم میتونم توش هرچندتا دلم خواست سطح دسترسی تعیین کنم و برای هرکدومشون یه قیمت مشخص قرار بدم. حالا برای اینکه کاربرای عضو نشده نتونن اطلاعات سایت رو ببین اطلاعات VIP رو درون یه شورت کد که خود افزونه بمن داده گذاشتم و به خوبی هم کار میکنه مشکل اینجاس که کاربرای عادی هم نباید بتونن اطلاعات VIP رو ببینن و اطلاعات مخصوص اعضای عادی هم باید از دید سایر کاربران که عضو نشدند باید مخفی بمونه. چطور باید اینکارو انجام بدم؟ آیا افزونه ای هست؟ اگه نیست کسی حاضره این افزونه رو برای من بنویسه؟

امیدوارم درست توضیح داده باشم. کلی بخوام بگم یه افزونه میخام که پلن های مختلف برای کاربرا بشه ایجاد کرد و برای هر پلن شورت کد داشته باشه که بشه کانتنت رو از دید سایرین مخفی کرد.

لینک به ارسال

درود دوست عزیز

این دو افزونه را چک کنید. اگر جوابگو بود که عالیست:

https://wordpress.org/plugins/user-specific-content/

https://wordpress.org/plugins/eyes-only-user-access-shortcode/

و اگر نه بر اساس این توضیحتان برایتان افزونه را تولید می کنم:

کلی بخوام بگم یه افزونه میخام که پلن های مختلف برای کاربرا بشه ایجاد کرد و برای هر پلن شورت کد داشته باشه که بشه کانتنت رو از دید سایرین مخفی کرد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...