رفتن به مطلب

راهنمایی برای افزونه WP Rss Poster

پست های پیشنهاد شده

برای استفاده از این افزونه یه مشکلی داریم.من چند تا سایت رو بررسی کردم - دیدم اونا حتی تگ های سایت های دیگه رو کپی می کنند و با استفاده از افزونه کپی مطالب با فید - اون تگ ها رو داخل پست کپی شده خودشان میزنند .

حالا می تونید در استفاده از این افزونه کمک و راهنمایی کنید؟ داخل قسمت تنظیمات فید یه بخش هایی داره که تو عکس زیر پیوست کردم. میخوام بدونم که اینها چی هستند دقیقا ؟ چطوری میشه تگ های سایت مبدا رو هم کپی زد؟

خواهشا اگه کسی کار کرده با این یه راهنمایی جامع ارائه بده !

پیشاپیش ممنونیم ! :wub:

post-986-0-65672200-1353615482_thumb.jpg

لینک به ارسال

در باکس اول شما میتونید مشخص کنید که بعداز چه چیزی دیگه پست رو نخونه.

در باکس دوم هم میتونید رشته ها رو باهم جایگزین کنید.

لینک به ارسال

تو اون باکس ها باید چه کدی بزارم دقیقا ؟ (پی اچ پی یا ... ؟)

و اینکه اگه بخوام تگ ها رو هم کپی کنه توی تگ نوشته وردپرس چطور؟ (اگه این افزونه قادر به انجامش نیس , افزونه خوب و کاملی سراغ دارید ؟ )

لینک به ارسال

خودم تست عملی نکردم ولی بنظر بایدتگ html قرار بدید.

فکر نمیکنم برچسب ها رو کپی کنه.

فقط افزونه فیدوردپرس هست که کلا بگیر نگیر داره و بعضا مشکلاتی داره.

لینک به ارسال

بله حق با شماست ! ولی برای کپی تگ های سایت های دیگه خودم اطمینان دارم که انجام شدنی هست! (سایتش الان داره 24 ساعته کپی میکنه و میره بالا !)

لینک به ارسال

میشه بگین دقیقا چطوری باید انجامش بدم که تگ ها روهم برداره و تو مطلب جدید بزنه ؟! من چیزی ازش سر در نمیارم !

لینک به ارسال

من یکبار تست کردم و به تنظمیاتش پیش فرض دست نزدم. خودبخود برچسب ها رو کپی میکرد.

اگر سوالاتتون در مورد فیدوردپرس هست باید تاپیک جدید بزنید.

البته پیشنهاد میکنم در سایتش برید و اونجا دنبال جواب سوالاتتون باشید. چون داکیومنت و انجمن کاملی داره.

لینک به ارسال

افزونه فید وردپرس را نصب کنید و در تنظیمات دسته بندی و برچسب را تیک دار کنید

لینک به ارسال

افزونه فید وردپرس را نصب کنید و در تنظیمات دسته بندی و برچسب را تیک دار کنید

چنین تنظیماتی وجود نداره ! یا حداقل من ندیدم !

ضمنا ادرس سایت و انجمنش هم اگه امکانش هست بدید.

لینک به ارسال

پیشنهاد می کنم کسانی که از هاست اشتراکی استفاده می کنند از فید وردپرس استفاده نکنند چون مصرف رم و سی پی یو بسیار بالایی داره و اگر هاستینگتون هم گیر باشه زودی بلوکتون می کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...