رفتن به مطلب

ادغام دو افزونه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من میخوام دو افزونه ی ووکامرس و افزونه ی row seats رو باهم ادغام کنم

افزونه row seats کارش اینه که میزاره برای کنسرت،هواپیما،سینما یا ... صندلی ایجاد کنی و اون هر صندلی رو به ی نفر بفروشی

(یعنی خریدار بلیط میتونه با دیدن نقشه صندلی ای که میخواد رو خریداری کنه)

من میخوام این افزونه بیاد وسط کار ووکامرس

درواقع نحوه ی خریداری کردن، پرداخت مبلغ، صدور فاکتور و... همه با ووکامرس باشه

فقط وسطش طرف بتونه شماره صندلیش هم ایجاد کنه!

کسی میتونه کمک و راهنمایی بکنه؟

لینک به ارسال

درود

دوست من به نظرم کار خوبی از آب در نیاد جون کاربردها کمی متفاوت هست ولی راحتر این هست که یک افزونه پرداخت آنلاین را به row seats اضافه کنید یعنی بعد از مشخص کردن صندلی ها و تایین قیمت پرداختی با استفاده از پداخت آنلاین کارتان را دنبال کنید.

برای ادغام این دو کمی سعی می کنم ولی قول نمیدم....

لینک به ارسال

درود

دوست من به نظرم کار خوبی از آب در نیاد جون کاربردها کمی متفاوت هست ولی راحتر این هست که یک افزونه پرداخت آنلاین را به row seats اضافه کنید یعنی بعد از مشخص کردن صندلی ها و تایین قیمت پرداختی با استفاده از پداخت آنلاین کارتان را دنبال کنید.

برای ادغام این دو کمی سعی می کنم ولی قول نمیدم....

ممنون دوست خوبم

خوده row seats فکر کنم افزونه paypal داره

اما

ووکامرس خودش paypal داره!

از طرفی فاکتوری که row seats صادر میکنه فقط قیمت بلیط توش هست. هزینه پست بلیط، مالیات و اینجور چیزارو با ووکامرس میخوام به فاکتور اضافه کنم

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین

به نظر من هم همون افزونه اول رو تکمیل کنید خیلی بهتره تا با ووکامرس ترکیبش کنید. احتمال اینکه تداخل توابع پیش بیاد خیلی زیاده

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین

به نظر من هم همون افزونه اول رو تکمیل کنید خیلی بهتره تا با ووکامرس ترکیبش کنید. احتمال اینکه تداخل توابع پیش بیاد خیلی زیاده

شاید همچین اتفاقی بیفته! درست میگید

اما تکمیلش هم همین میشه که کدهای ووکامرس رو کپی کنم براش! (درواقع الآن هم میخوام همین بشه)

اما اگر خوده ووکامرس باشه ی وقت مشکلی هم پیش بیاد یا خودم میفهمم از کجاشه یا بلاخره ی ووکامرس کار میفهم چی شده!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...