saman-last

درخواست کد فرم جستجو در هدر

2 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خدمت اساتید گرامی

آیا امکانش هست کد آماده ای رو در اختیار بنده قرار بدید که یک فرم جستجو با امکان زیر در سربرگ اضافه کنم!

فرم جستجو با امکان تعیین تاریخ برای جستجو . تقریبا یه فرم شبیه فرم جستجوی همین انجمن ک میشه در کاربران ، گوگل و انجمن ها جستجو کرد. حالا من این کد رو فقط برای جستجو بر اساس تاریخ میخوام..

یعنی ابتدا این امکان برای انتخاب تاریخ در فرم وجود داشته باشه و بر اساس اون تاریخ در سایت جستجو انجام شه.

ممنون از لطف شما

ویرایش شده در توسط saman-last
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط m3hrdaad
      با سلام.
      من تو وب سایتم یک فیلدی دارم برای جستجو پیشرفته محصولات استفاده میشه و به صورت آجاکسی هست (بخشی از نام محصول یادداشت میشه و محصولات لیست میشن). این فیلد دقیقا بالای منوی اصلی سایت هست و کاملا هم به درستی کار میکنه.
      مشکل من سر رنگ بندی نتایجی هست که بعد از تایپ بخشی از نام محصولات میاد. مثلا مطابق این عکس، من وقتی یک کلمه ای رو مینویسم، لیست محصولات مشخص میشه ولی هنوز منوی اصلی من مشخص هست. در حالیکه من میخوام منو زیر این لیست قرار بگیره. چون اینجوری تداخل در نوشته ها وجود داره.
      کسی میتونه کمکی کنه؟
      ممنون میشم از همه دوستان

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، من یه فایل search.php ساختم و با دستور شرطی زیر گفتم اگه پست تایپ product بود نتایج رو نشون بده.
      <div class="woocommerce woocommerce-box"> <ul class="products"> <?php if ( post_type_exists( 'product' ) ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?> <li class="product"> <a class="woocommerce-LoopProduct-link woocommerce-loop-product__link" href="<?php the_permalink(); ?>"> <?php woocommerce_template_loop_product_thumbnail() ?> <h2 class="woocommerce-loop-product__title"><?php the_title(); ?></h2> <span class="price"> <?php woocommerce_template_loop_price() ?> </span> <?php woocommerce_template_loop_add_to_cart(); ?> </a> </li> <?php endwhile; ?> <?php else: ?> <?php endif; ?> </ul> </div> اما وقتی می خوام اسم یک مقاله رو توی قسمت جستجوی سایت وارد کنم. در صفحه نمایش جستجوها که کدهای بالا توش نوشته شده یک خطا میده. هرچند که اون مقاله هم نشون داده میشه.
      Fatal error: Call to a member function get_price_html() on null in /home2/tinymedi/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/templates/loop/price.php on line 26 اولا راهی برای حل این مشکل وجود داره؟
      دوم اینکه میشه مثلا search-product.php ساخت و نتایج جستجو رو از search.php جدا نمایش بده؟
      با تشکر و سپاس
    • توسط maraljoon
      سلام دوستان.. وقت بخیر
      افزونه ای هست که بشه تو نقشه جستجو کرد؟؟ واضح تر اینکه فرض کنید یه سایت مثل سایت املاک بخشی داشته باشه که بشه مثلا تو شهر تهران مناطقی که مورد های اجاره ای یا فروش وجود داره رو پیدا کرد. یعنی وقتی مدیر سایت یا کاربران که آگهی اجاره یا فروش ثبت میکنند رونقشه علامت گذاری بشه و بازدید کننده ها بتونن تو نقشه رو اون علامت گذاری ها برن و از اون طریق به لینک اون صفحه( لینک اون آگهی) تو سایت برن.
      مثل نمونه ای که تو این سایت هست: www.manishen.com/fa-searchMap-خرید و فروش-تهران
      اگه افزونه یا راهی سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید.
    • توسط cloudgamer
      سلام خدمت تمام اعضای انجمن وردپرس فارسی و تشکر از پیگیری های شما.
      میخواستم بدونم کد برای فراخوانی جستجو در سایت چیه؟
      کد میخوام جستجو رو داخل سایت بیاره و سالم باشه
      ممنون میشم کمک کنید.
    • توسط ccoder
      سلام
      طبق تصویر زیر، آیا افزونه ای وجود داره که بشه جستجو رو ajax کرد؟
      خیلی از افزونه ها ajax می کنند ولی بدرد بخور نیست. منظورم از ajax اینه که مثل سایت (متاسفانه فیلتر شده ای نتورک) وقتی کلمه ای رو سرچ می کنید، سریع نشون بده.
      آدرس سایتشم میزنم که با فیلتر شکن برید و از نزدیک ببینید:
      http://academy.anetwork.ir
      از منوی بالا > دیکشنری رو بزنید
      :::: اگر افزونه وردپرس هم نبود و کدی برای صفحه single داشتید هم معرفی کنید ::::