رفتن به مطلب

گوگل دوباره به قله بازگشت

پست های پیشنهاد شده

همانطور که خبر دارید چند مدت پیش رتبه گوگل در سایت الکسا یک پله پایین آمد اما دوباره گوگل رتبه اول و واقعی خود را پس گرفت و در پله اول جلونمایی میکند.

post-412-0-71580500-1353622574_thumb.jpg

لینک به ارسال

نمیدونم چرا این مسله رتبه بندی همیشه براتون مهمه <_<

رتبه بندی فقط برای من مهم نیست برای تمام انسان ها مهم است انسان ها همیشه دوست دارند در رتبه های بالاتر قرار گیرند همین رتبه بندی است که دنیا را به جنب و جوش کشانده است مثلا جشنواره می گذارند برای رتبه بندی و خیلی چیز های دیگر حال الکسا هم سایتی برای رتبه بندی است و چه خوب است سایتی که تمام وبمستر ها و مردم دنیا با آن سر و کار دارند در رتبه اول جای گیرد. به نظر شما این مسئله مهمی نیست؟

لینک به ارسال

رتبه بالا ملاکی برای سنجش کیفیت کار نیست حالا هر چیزی .

رتبه فقط یک مصداق سنجش هست و از یک زوایا مبحثی را بررسی میکند . توی این مورد تعداد بازدید .

رتبه بندی در موارد هم گروه و هم دسته میتونه خوب باشه مثلاً سرویس جستجوی یاهو و گوگل رو مقایسه کردن خوبه .

اما بیای گوگل رو مثلاً با فیض بوک مقایسه کنی دیگه ...

بهرحال قصدم این نیست که بگم الکسا بده یا ...

قصدم این بود بگم دیدتون رو بهتر کنید ، نذارید چیزهایی که واقعاً مهم نیستن بعنوان یک هنجار تلقی بشن .

اصل رو بر کیفیت محتوایی بذارید تا تعدد بازدید و رتبه الکسا .

لینک به ارسال

حرف شما متین اما نظر من این هست که از همه نظر گوگل بهترین سایت دنیا هست چرا نمیشه با فیض بوک مقایسش کرد؟ گوگل خودش پلاس رو داره که بیش از یک میلیون کاریر در اون فعالیت می کنند و امکاناتی رو که گوگل به مردم جهان عرضه می کنه برای تمام اغشار است از کوچک بگیرید تا بزرگ از کسبه تا هنرمند. فکرش رو کنید زمانی که هر فردی در دنیا مرورگر رو باز می کنه امکان نداره سری هم به گوگل نزنه چرا این کار رو انجام میده؟ چون گوگل کاملا می دونه که کسی که به اینترنت میاد به چه چیزی احتیاج داره و سریع هم به درخواست کابر پاسخ می ده

لینک به ارسال

اگه بیاد گوگل پلاس رو با فیض بوک مقایسه کنه قبول .

در هر صورت تاحدودی با هاتون موافقم

لینک به ارسال

بنظر من فیس بوک به گوگل نمی تونه برسه

کاربرایی که گوگل داره خیلی بیشتر از فیس بوکه

بنظر من این رتبه داره پشت صحنه دست کاری هم می شه!

لینک به ارسال

رضا که کلن با الکسا مخالفه :D

اما باید گفت که متاسفانه تو ایران الکسا بد جا افتاده و بالارفتن تو اون یه کم نادرست انجام میشه

اما الکسا یکی از بهترین سایت ها برای میزان اهمیت یک وب سایت در خارج از ایران هست

البته تو ایران هم خیلی سایت ها درآمدشون از طریق همین رتبه الکسا هست

در حقیقت الکسا کار رو بسیار راحت کرده برای مدیران سایت ها و کاربران

کاش تو ایران هم فرهنگ استفادش کمی جا می افتاد ....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...