رفتن به مطلب

Authority چیست؟

پست های پیشنهاد شده

Authority چیست و اطلاعاتی که سایت www.opensiteexplorer.org در مورد Authority می دهد آیا باید بالا باشد یا پایین کلا توضیح دهید چگونه می توان

Authority را خوب کرد؟

Authority سایت من

post-412-0-34815800-1353624979_thumb.jpg

لینک به ارسال

هر چه قدر بالاتر بهتر !

اين تخمين ميزان قدرت نفوذ سايت در موتور هاي جستوجو بر اساس الگوريتم خود opensiteexplorer است !!!

لینک به ارسال

هر چه قدر بالاتر بهتر !

اين تخمين ميزان قدرت نفوذ سايت در موتور هاي جستوجو بر اساس الگوريتم خود opensiteexplorer است !!!

خوب این الگوریتم چگونه است و چطور میشه این رتبه را بهبود بخشید؟

لینک به ارسال

يه الگوريتم تركيبيه كه بيشتر براساس تعداد بكلينك و ميزان قدرت بكلينك و ... است .

ولي به نظرم سايت خودتونو مطابق الگوريتم نسبتا ناشناخته گوگل بهينه سازي كنيد و به اين سايت ها كمتر توجه كنيد !

لینک به ارسال

يه الگوريتم تركيبيه كه بيشتر براساس تعداد بكلينك و ميزان قدرت بكلينك و ... است .

ولي به نظرم سايت خودتونو مطابق الگوريتم نسبتا ناشناخته گوگل بهينه سازي كنيد و به اين سايت ها كمتر توجه كنيد !

این الگوریتم رو گوگل ملاک خود قرار نداده است؟

لینک به ارسال

خودم هم گفتم كه الگوريتم گوگل نسبتا ناشناختس يعني بجز كساني كه اين الگوريتم رو نوشتن ، هيچكس نميتونه به صورت دقيق معيار هاي گوگل رو از 0 تا 100 به شما بگه اما تجربه افراد مختلف تونسته تا قسمتي از اين الگوريتم رو ، رو كنه ! در كل ميخام بگم كه الگوريتم گوگل خيلي پيشرفته تر از اين حرفاس كه مثلا opensiteexplorer بياد مثلشو بسازه !!!

لینک به ارسال

این سایت ارزش نویسندگی در یک سایت را بر اساس معیار بازنشر مطالبش در سایت های دیگر می سنجد و در واقع تعیین می کند که نویسنده ی یک سایت چقدر مولف است و چقدر کپی کار روش بالا بردن رتبه اش تنها مولف بودن است

نتیجه اش به گوگل نمی رود بلکه از نتایج گوگل استفاده می کند

لینک به ارسال

Authority اصلا اختراع این سایتی که شما میگید نیست بلکه مورد استفاده ی گوگل هست.

Pa و Da از مهم ترین فاکتورهای SERPs به حساب میان.این سایت هم مربوط میشه به seomoz.org که بعد از گوگل بزرگترین دیتابیس از سایت های جهان را دارد.

لینک به ارسال

Pa و Da از مهم ترین فاکتورهای SERPs به حساب میان.این سایت هم مربوط میشه به seomoz.org که بعد از گوگل بزرگترین دیتابیس از سایت های جهان را دارد.

میشه در مورد Authority بیشتر توضیح بدید؟

لینک به ارسال

سئوموز خدماتیه که بین 100 دلار تا 500 دلار در ماه هزینه داره ولی آنچه که در حالت رایگان نمایش داده می شه را عرض کردم این صفحه گزارشی ار بک های ماست و آنچه شما فرمودید خدماتی که آنرا بالا ببرد

لینک به ارسال

سئوموز خدماتیه که بین 100 دلار تا 500 دلار در ماه هزینه داره ولی آنچه که در حالت رایگان نمایش داده می شه را عرض کردم این صفحه گزارشی ار بک های ماست و آنچه شما فرمودید خدماتی که آنرا بالا ببرد

سئوموز خودش خدمات نیست بلکه یک سرویس تحت وب ارائه میده !! اتفاقا پکیج های کمتر از 100 دلار هم داره یک ماه رایگان هم داره.

حالت رایگان با پولی فرقی نداره فقط عمق نمایش اطلاعات بیشتر میشه.اصول Da و Pa برپایه بک لینک هست.حالا بک لینک های Nofollow یا Follow

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...