alikhani98

كدوم آماردرسته؟

16 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام

من آماربازديد وبسايتم را با پلاگينWP-Statistics

اندازه گيري مي كنم ولي حالا كه آمارگير وبگذر را استفاده مي كنم اصلا دوتايي اونها بهم نميخوره!!!

پلاگين امروز صبح زده بازديد:120

وبگذر:10

كدوم درست تر هستش؟؟

فهميده بودم كه وبگذر اسمپرها را حساب نمي كنه،يعني من اينقدر اسمپرداره سايتم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه WP-Statistics همه اسپم و هم روباتها رو حساب میکنه.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز شما میتونید برای تست از ده آمارگیر استفاده کنید .

میبینید تقریبا آمار هیچ کدوم با دیگری توافق نداره و این میتونه به خاطر مسایل متفاوتی باشه .

تقریبا پلاگینهای php آمار ارسالیها به دیتابیس رو میتونند ببینند ولی آمارگیرهای جاوا اسکریپتی مثل وبگذر و های استت باید توی صفحه لود بشن و بعد از لود شدن اونم وقتی که جاوا اسکریپت فعال باشه (دربرخی موارد) آمار رو حساب میکنند .

در نهایت این خود شما هستید که باید آمار دقیق رو حدس بزنید.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پلاگين WP-Statistics فعلا مشكلاتي داره كه قراره تا يه مدت ديگه بروزرساني بشه ...

وب گذر رو هم اصلا پيشنهاد نمي كنم چون هم سرعت لود سايت رو پايين مياره هم قسمتي از بازديد هارو بدليل دان بودن نميشمره !

مي تونيد از histat يا persianstat استفاده كنيد

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

histatخوبه؟

تازه داره اسمش را مي فهمم!

امكاناتش چطوريه؟

ممنون از اينكه معرفي كردي،سايت دومي هم كم و بيش مثل وب گذر هستش!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به صورت کلی سیستم آمارگیرهایی که از هاست و ترافیک خودشون استفاده می کنند و با آی فریم به سایت شما وصل می شند اینگونه است که در مقاطع زمانی گوناگون مثلا هر 75 دقیقه حدود یک دقیقه آمار سایت را استخراج می کنند و باقی را حدس می زنند و حتی آی پی بازدیدکنندگان نیز معمولا خیلی واقعی نیست و با استفاده از اطلاعات روز های قبل سایت + آمار همان یک دقیقه در 75 دقیقه + تعدادی آی پی رندم و تصادفی گزارشی را برای کاربران محیا می کنند مگر اینکه شما که سایت را ثبت کردی بر روی سایت خدمات دهنده آن لاین شوی و بخشی را که برای آمار نمایش زنده است فعال کنی

البته گرفتن آمار صحیح و دقیق اینقدر ترافیک اشغال کن و تاثیرگذار در سرعت هست که معمولا سایت داران قیدش را می زنند چون بجز دانش آماری خاصیتی هم ندارد

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

histatخوبه؟

امكاناتش چطوريه؟

خودم استفاده نكردم ولي از خيلي از دوستان تعريفشو شنيدم !

به صورت کلی سیستم آمارگیرهایی که از هاست و ترافیک خودشون استفاده می کنند و با آی فریم به سایت شما وصل می شند اینگونه است که در مقاطع زمانی گوناگون مثلا هر 75 دقیقه حدود یک دقیقه آمار سایت را استخراج می کنند و باقی را حدس می زنند و حتی آی پی بازدیدکنندگان نیز معمولا خیلی واقعی نیست و با استفاده از اطلاعات روز های قبل سایت + آمار همان یک دقیقه در 75 دقیقه + تعدادی آی پی رندم و تصادفی گزارشی را برای کاربران محیا می کنند مگر اینکه شما که سایت را ثبت کردی بر روی سایت خدمات دهنده آن لاین شوی و بخشی را که برای آمار نمایش زنده است فعال کنی

البته گرفتن آمار صحیح و دقیق اینقدر ترافیک اشغال کن و تاثیرگذار در سرعت هست که معمولا سایت داران قیدش را می زنند چون بجز دانش آماری خاصیتی هم ندارد

با اين قسمت از متن كه ميگيد بعضي از بازديد ها به صورت رندوم مياد و آي پي واقعي نيست موافق نيستم !

مثلا من خودم از پرشين استت يوز ميكنم و توي يه روز خودم (عمدي) با سرچ گوگل وارد سايتم ميشم و اونجا به صورت دقيق نمايش ميده با چه كلمه اي وارد شدم حتي با پر.و.كسي هاي مختلف هم وارد ميشم آي پي همه رو درست ميگه و همه اين ها رو هم چند بار امتحان كردم . پس رندوم نيس !!!

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من از همه بهتر گوگل هست میشه داخل داشبورد هم آوردش

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خودم استفاده نكردم ولي از خيلي از دوستان تعريفشو شنيدم !

با اين قسمت از متن كه ميگيد بعضي از بازديد ها به صورت رندوم مياد و آي پي واقعي نيست موافق نيستم !

مثلا من خودم از پرشين استت يوز ميكنم و توي يه روز خودم (عمدي) با سرچ گوگل وارد سايتم ميشم و اونجا به صورت دقيق نمايش ميده با چه كلمه اي وارد شدم حتي با پر.و.كسي هاي مختلف هم وارد ميشم آي پي همه رو درست ميگه و همه اين ها رو هم چند بار امتحان كردم . پس رندوم نيس !!!

عرض من مجموعه ای از آی پی ها بود مسلما این ابزارها هوشمند تر از آنچه ما می شناسیم هستند و می توانند اتفاقاتی مانند آی پی ادمین ر ا که مرتب با آن سر و کار دارند یا حتی آی پی کاربران دائمی را شناسایی کن و برنامه را به ورود آنها حساس کنند اما اینکه فرض کنیم در هر دقیقه یکبار لود می شوند اصلا غیر ممکن است و باز باید چند آی پی رندوم رو چاشنی کنند

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

histatخوبه؟

امكاناتش چطوريه؟

سلام

اگر نمیخواید از سرویس گوگل استفاده کنید میتونید از histats استفاده کنید که تقریبن تمامی امکانات رو داره و آمارش هم تقریبن دقیق هست فقط تنها مشکلی که داره گاهی وقت ها به حالت تعمیرات میره ولی زیاد نیست و به چشم نمیاد

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ميشه بيشتر درمورد آمارگير گوگل ونحوه استفاده اش توضيح بديد!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://www.google.com/analytics/

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://www.google.com/analytics/

البته بايد با اي پي غير ايراني ثبت نام كنيد ولي بعدش ديگه مهم نيست اي پي چي باشه !

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه آمار دقیق می خوایین و دوست دارین که سرورتون رو هم زیادی به فشار نندازین و دیتابیستون رو بی خودی حجیم نکنین از آمار گیر هایی که بصورت افزونه نصب می شن استفاده نکنین و از آمارگیر هایی همچون های استت و گوگل استفاده نمایید بهتره و وب گذر رو هم پیشنهاد نمی کنم چون خیلی کم پیش میاد که مشکل نداشته باشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر میشه راجع به فرق google analytics با google webmster tools یه خورده توضیح بدید.

متشکرم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از اسمشون مشخص هست :)

اولی برای آنالیز و وورودی ها و بازدید ها و مشخصات اینچینین هست و دومی برای مدیریت روی سایت و آدرس ها و ایندکس و موارد مرتبط با مدیریت سایت و نگهداری اون هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری