رفتن به مطلب

گالری تصاویر ریسپانسیو در پستها

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

من داخل پست هام میخوام یه سری تصاویر قرار بدم اما مشکلی که هست اینه که وقتی با گالری تصاویر خود وردپرس عکس هارو میزارم رسپانسیو نیست و اگر توی گوشی سایت رو ببینیم عکس ها توی هم رفته

میخواستم ببینم چی کار باید بکنم تا رسپانسیو باشه؟

لینک به ارسال

سلام

خسته نباشید

من داخل پست هام میخوام یه سری تصاویر قرار بدم اما مشکلی که هست اینه که وقتی با گالری تصاویر خود وردپرس عکس هارو میزارم رسپانسیو نیست و اگر توی گوشی سایت رو ببینیم عکس ها توی هم رفته

میخواستم ببینم چی کار باید بکنم تا رسپانسیو باشه؟

دوست عزیز یا نمونه کد بدین یا آنلاین . اگه صبر کنین تا فردا یه آموزش کوچک در مورد ریسپانسیو قرار می دم .

لینک به ارسال

سلام

نه سایت من کاملا رسپانسیو هست

فقط من اومدم توی یک div تابع the_content رو فراخوانی کردم بعد توی پستم 4تا عکس گذاشتم حالا میخوام وقتی سایز صفحه کوچیک شد عکس ها زیر هم قرار بگیره و نرن توی هم

لینک به ارسال

سلام

نه سایت من کاملا رسپانسیو هست

فقط من اومدم توی یک div تابع the_content رو فراخوانی کردم بعد توی پستم 4تا عکس گذاشتم حالا میخوام وقتی سایز صفحه کوچیک شد عکس ها زیر هم قرار بگیره و نرن توی هم

دوست عزیز آدرس آنلاین بدین . برای اینکار می تونین از تگ بالا استفاده کرده و تو رزولیشن مورد نظر عرض عکس رو 100% بگیرید تا بره زیر هم

لینک به ارسال
دوست عزیز آدرس آنلاین بدین . برای اینکار می تونین از تگ بالا استفاده کرده و تو رزولیشن مورد نظر عرض عکس رو 100% بگیرید تا بره زیر هم

ممنون متوجه شدم چی کار باید بکنم

مرسی

لینک به ارسال

سلام و عرض خسته نباشید

یه توضیح برای کسایی که شاید بعداً این پست رو بخونن ، برای انجام اینکار به صورت کلّی باید این حرکت رو انجام داد:

فرض کنید که شما the_content رو توی div با کلاس content قرار دادید ، حالا باید توی فایل style.css کد زیر رو قرار بدید:

.content img{ width:100%; }

البتّه یادتون نره که گاهی ممکنه به خاطر قالبتون توی کد بالا تغییراتی ایجاد کنید ولی در کل نحوه انتخاب عکس های پست این شکلیه.

موفّق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...