رفتن به مطلب

بررسی آینده طراحی قالب

پست های پیشنهاد شده

باسلام

دوستان یه سوالی چند وقتی هست که ذهن منو درگیر خودش کرده

متاسفانه جدیدا نرم افزار های طراحی قالب خیلی زیاد شدن

من خیلی در جریان نوع کارکرد اونها نیستم ولی شنیده ام که با یک درگ ان درآپ ساده یه خروجی قالب وردپرس ریسپانسیو شده تحویل میده !!!

و اینکه خب جدیدا اکثر ارتباطات مجازی داره به تلگرام و اپلکیشن های اسمارت فون ها محدود میشه

به نظرتون به توجه به روال پیش رو آیا سرمایه گذاری برای یادگیری هرچه بیشتر فنون طراحی قالب و همچنین پیشرفت در مباحث حرفه ای وردپرس ارزش داره یا خیر

آیا به نظر شما بزرگواران در آینده نزدیک شاهد حذف تدریجی سایت ها و حرفه ی طراحی قالب خواهیم شد یا خیر

ممنون و مچکر

لینک به ارسال

سلام به نظر من هر کاری ارزش خاص خودش رو داره. :) مثلا با پیدایش موبایل هیچ وقت تلفن ثابت حذف نشد :o و کاربرای خاص خودش رو داره. :blink:

لینک به ارسال

سلام

طراحی وب از طریق نرم افزار همیشه محدودیت های خودش رو داشته و داره. الان بیشتر کاربرا دارن به سمت طرح های اختصاصی میرن که نرم افزار قادر به تولیدشون نیست. به نظر من آینده طراحی وب روز به روز در حال پیشرفته.

لینک به ارسال

سلام به نظر من هر کاری ارزش خاص خودش رو داره. :) مثلا با پیدایش موبایل هیچ وقت تلفن ثابت حذف نشد :o و کاربرای خاص خودش رو داره. :blink:

خب ببینید در هر صورت کاربرد ها هم تغییر کرده

تلفن حذف نشد ولی حضورش خیلی کمرنگ تر از قبل شد

منظور من هم دقیقا همینه

وقتی با وجود کانال های اطلاع رسانی تلگرام که الان از شبکه های ملی گرفته تا اکثر ارگان های دولتی دارن از این ابزار برای اطلاع رسانی استفاده میکنن

به نظرتون نیاز به وجود یک سایت اطلاع رسانی احساس میشه ؟

وقتی که سایت های خبری برجسته دارن روی کانال ها تمرکز میکنن با توجه به این که در اسرع وقت و به بهترین شکل اخبار به دست مخاطبین میرسه

و همچنین سایت های رزومه ای و شخصی که دیگه اکثر افراد نمونه کار هاشون رو توی اینستاگرام منتشر میکنن و ...

سلام

طراحی وب از طریق نرم افزار همیشه محدودیت های خودش رو داشته و داره. الان بیشتر کاربرا دارن به سمت طرح های اختصاصی میرن که نرم افزار قادر به تولیدشون نیست. به نظر من آینده طراحی وب روز به روز در حال پیشرفته.

در مقابلش هم میشه پیشرفت روز افزون نرم افزار ها رو پیش بینی کرد

که این محدودیت ها رو به حداقل برسونه !!!

لینک به ارسال

باسلام

دوستان یه سوالی چند وقتی هست که ذهن منو درگیر خودش کرده

متاسفانه جدیدا نرم افزار های طراحی قالب خیلی زیاد شدن

من خیلی در جریان نوع کارکرد اونها نیستم ولی شنیده ام که با یک درگ ان درآپ ساده یه خروجی قالب وردپرس ریسپانسیو شده تحویل میده !!!

و اینکه خب جدیدا اکثر ارتباطات مجازی داره به تلگرام و اپلکیشن های اسمارت فون ها محدود میشه

به نظرتون به توجه به روال پیش رو آیا سرمایه گذاری برای یادگیری هرچه بیشتر فنون طراحی قالب و همچنین پیشرفت در مباحث حرفه ای وردپرس ارزش داره یا خیر

آیا به نظر شما بزرگواران در آینده نزدیک شاهد حذف تدریجی سایت ها و حرفه ی طراحی قالب خواهیم شد یا خیر

ممنون و مچکر

سوال خوبی بود بنظر من و ارزش پاسخ دادن رو داشت...

ببینید، اینکه شما میگید نرم افزارهای مخصوص طراحی وجود داره درسته اما در این مورد منم کاملا با نظر آقای مهدوی موافقم!

شما هیچ وقت نمیتونید یه قالب یا یه طرح کاملا حرفه ای و مطابق خواست خودتون با این نرم افزارها ایجاد کنید، اما با دانش طراحی و کدنویسی این کار کاملا میسره...

نظر من اینه ک در هر شرایطی ، با هر اوضاع کاری و اجتماعی ، باز هم کلاس آموزشی طراحی بهتره...اگه از این نرم افزارهای آماده استفاده کنیم، دقیقا کاری رو دنبال کردیم که خودروسازهای ما 30 ساله انجام دادن و الان توانایی تولید یه ماشین بومی رو ندارن.

زیاد کار سختی نیست... اما زمانی ک شما دانش (که یه ارزش بزرگ هست بنظر من) نداشته باشی هیچ وقت نمیتونی ادعا کنی ک طراحی، حتی اگه با نرم افزارهای حرفه ای قالب یا طرح حرفه ای درست کنی

لینک به ارسال

سوال خوبی بود بنظر من و ارزش پاسخ دادن رو داشت...

ببینید، اینکه شما میگید نرم افزارهای مخصوص طراحی وجود داره درسته اما در این مورد منم کاملا با نظر آقای مهدوی موافقم!

شما هیچ وقت نمیتونید یه قالب یا یه طرح کاملا حرفه ای و مطابق خواست خودتون با این نرم افزارها ایجاد کنید، اما با دانش طراحی و کدنویسی این کار کاملا میسره...

نظر من اینه ک در هر شرایطی ، با هر اوضاع کاری و اجتماعی ، باز هم کلاس آموزشی طراحی بهتره...اگه از این نرم افزارهای آماده استفاده کنیم، دقیقا کاری رو دنبال کردیم که خودروسازهای ما 30 ساله انجام دادن و الان توانایی تولید یه ماشین بومی رو ندارن.

زیاد کار سختی نیست... اما زمانی ک شما دانش (که یه ارزش بزرگ هست بنظر من) نداشته باشی هیچ وقت نمیتونی ادعا کنی ک طراحی، حتی اگه با نرم افزارهای حرفه ای قالب یا طرح حرفه ای درست کنی

ترس من از روزی هست که برخی از مشتریان برای فرار از هزینه ای سنگین طراحی اختصاصی ، خودشون رو با پروژ های تولید شده توسط نرم افزار ها قانع کنند

این روال ممکنه خیلی گسترش پیدا کنه ، نمونش فروشگاه های زرد که با 30-40 تومن ناقابل زحمت شاید بشه گفت سالانه یک طراح رو به فنا میدن

نکته خطرناک این بحث من استقبال اکثریت افراد از این فروشگاه ها هست

میشه گفت یه جوری فرار از زیر بار مالی سنگین و پناه بردن به کالاهای جایگزین ولی با کیفیت پایین

مثلا ما تو اقتصاد مثال گوشت و سویا رو میزنیم

مردم توان خرید گوشت رو که نداشته باشن خودشون رو با سویا که جایگزین قضایی هست قانع میکنن

داستان این نرم افزار ها هم به نظرم همینه

حالا دوستان شما نظرتون رو در مورد مباحث بنده هم بگید

حالا علاوه بر این موضوع تمرکز اکثریت بر روی اسمارت فون ها و اپکیشن های متعلق به اون هست که خودش بحث مفصلی رو میطلبه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...