alikhani98

نمایش ابزارک در صفحات خاص

1 پست در این موضوع قرار دارد

با نصب و فعال‌سازی این افزونه‌، به پایین هر ابزارک در صفحه‌ی مدیریت، کادری افزوده می‌شود با نام widget logic. با قرار دادن مقادیر Conditional Tags در آن، نیاز خود را برطرف کنید. مقادیر صحیح در codex وردپرس به طور کامل توضیح داده شده.براي مثال:

*خانه: ‎‎is_home()‎
*صفحه‌ی یکتا: is_single()‎
تنظیمات اضافی:
is_single( 'postID' )‎
مثال: is_single( '17′ )‎ یا is_single( array( 17, 19, 1, 11 ) ) ‎
is_single( 'post_title' )‎
مثال: is_single( 'Irish Stew' )‎ یا is_single( array( 'Beef Stew', 'Pea Soup' ) ) ‎
برای استفاده‌ی همزمان از این دو:
is_single( array( postID, 'post_title' ) ) ‎
مثال: is_single( array( 17, 24, 850, 'Pea Soup', 'Irish Stew' ) )‎
توجه: متد بالا برای دیگر توابع نیز صادق است.
*موضوع: in_category( 'category' )‎
*نویسنده:is_author() ‎
*صفحه‌ی جست‌و‌جو: is_search()‎

منبع

http://wordpress.org/extend/plugins/widget-logic/

ویرایش شده در توسط Morteza
اصلاح تگ کدها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rustin
      سلام دوستان
      این کد مربوط به سایدبار سایت من هست، که از فایل style.php ورداشتم.
      ============================================================================================================================== /* Sidebar | Width Sidebar | Width /* ============================================================================================================================ */ <?php $sidebarW = mfn_opts_get( 'sidebar-width', '23' ); $contentW = 100 - $sidebarW; $sidebar2W = $sidebarW - 5; $content2W = 100 - ( $sidebar2W * 2 ); $sidebar2M = $content2W + $sidebar2W; $content2M = $sidebar2W; ?> .with_aside .sidebar.columns { width: <?php echo $sidebarW; ?>%; } .with_aside .sections_group { width: <?php echo $contentW; ?>%; } .aside_both .sidebar.columns { width: <?php echo $sidebar2W; ?>%; } .aside_both .sidebar.sidebar-1{ margin-left: -<?php echo $sidebar2M; ?>%; } .aside_both .sections_group { width: <?php echo $content2W; ?>%; margin-left: <?php echo $content2M; ?>%; } /* من این کد رو به طور کامل نمیتونم بفهمم، تنها چیزی که میتونم توش عوض کنم عرض سایدبار هست (همون عدد 23). مشکل من اینه که من نمیخام برای اینکه ابزارک هام بدرستی نمایش داده بشن مجبور بشم اینقدر سایدبارم رو عریض کنم. اگر به سایت مراجعه کنید میبینید که سایدبار خیلی عریض هست و این صرفا به این دلیله که میخاستم ابزارک ها بدرستی نمایش داده بشن... ولی ابزارک ها تمام فضای سایدبار رو نگرفتن بلکه قسمت چپ سایدبار کامل خالیه...
      چطور میتونم بدون تغییر دادن عرض خود سایدبار، کاری کنم که فقط عرض ابزارک های تو سایدبار افزایش پیدا کنه و بدرستی نمایش داده بشن؟ توی کد بالا که همچنین چیزی رو نمیتونم ببینم. (اگر دوستان کسی میتونه کد بالا رو برام توضیح بده تشکر میکنم.)
      پیشاپیش از پاسخگوییتون تشکر میکنم.
      اینم آدرس سایتم: http://www.ouroboros.ir
    • توسط TheOnlyMen
      درود خدمت دوستان گرامی
      خواستم بدانم که چطور می شود که در قسمت title یک ابزارک در وردپرس تغییر ایجاد کرد برای هر ابزارک به طور اختصاصی (بتوان یک کلاس را کنار title قرار داد)
      مثل تصویر زیر:

• توسط armakcell
      با سلام بنده در سایتم میخواستم یک ابزارک قرار بدم مانند ابزارک این سایت
      http://powerturk.ir

اگر داخل این سایت برید در یک قسمت نوشته است آرشیو فول البوم
      بنده این ابزارک را چگونه به دست بیارم؟
      بنده یک تصویر ضمیمه میکنم در صورتی که در سایت وارد نشد

• توسط nima-shr
      سلام دوستان خسته نباشید. بنده یه مشکلی توی قرار دادن ابزارک ها دارم اونم اینه که ابزارک ها به صورت سطری و عمودی کنار هم قرار میگیرند و این باعث میشه اولا زشت بنظر برسه ثانیا کلی فضای پرت و بدرد نخور ایجاد میشه که چارچوب قالب رو خراب میکنه. چطور میتونم ابزارکها رو بطور افقی و بدون فضاهای زاید کنار هم قرار بدم؟ ممنون
    • توسط IFTHEN
      برای اضافه کردن ابزارک به وردپرس به چه صورت باید عمل کنم؟
      چند تا مطلب خوندم اما بیشتر توضیح و آموزش اضافه کردن ساید بار بود.
      1- یک قالب برای یک صفحه داخل پوسته تعریف کردم، و یک سایدبار هم برای اون قالب تعریف کردم. می خوام توی اون قالب بتونم از ابزارک استفاده کنم. به این صورت که از قسمت ابزراک ها داخل پنل وردپرس، بتونم به ابزارک رو به سایدبار مربوطه و یا سایدبارهای دیگه اضافه کنم.
      2- در مرحله بعدی هم می خوام توی اون ابزارک، چند تا فیلد در نظر بگیرم یکی برای عنوان، یکی برای لینک و یکی هم برای عکس. و این به عنوان یک آیتم در سایت بار نمایش داده بشه و حالا بشه به صورتی این یک آیتم رو کم یا زیاد کرد و این سه فیلد داخل اون ابزارک برای هر آیتم که اضافه می شه نمایان بشه و بشه پر کرد و در سایت نمایش داده بشه!

چطور می تونم این کار رو انجام بدم؟