roode

پست‌های یک روز در wp-statistics

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و خسته نباشید

توی افزونه wp-statistics میشه با کد wp_statistics_countposts() تعداد کل پست‌های سایت رو به دست آورد؛

آیا راهی هست که تعداد پست‌های یک روز، یک هفته یا یک ماه رو هم به‌دست بیاریم؟ استفاده از عبارات today و week و month داخل پرانتز کد بالا کار نکرد.

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sahartmp
      سلام
      آیا بازدید از سایت توسط کسانی که از یک شبگه یکسان از سایت بازدید می کنند ،‌جزو آمار محسوب میشه ؟ اگه نه آیا راهی هست که جزو آمار سایت نمایش داده بشه در سایت ؟
    • توسط Mrbugx
      سلام
      دوستان عزیز من با کد زیر اطلاعاتم رو توی دیتابیس به راحتی سیو می کنم
      $connection = mysql_connect("localhost", "TABLE","PASSWORD"); // ایجاد ارتباط با سرور $db = mysql_select_db("DB NAME", $connection); // انتخاب دیتابیس از روی سرور if(isset($_POST['submitted'])){ // دریافت ورودی های فرم و قرار دادن در متغیر $namekala = $_POST['namekala']; $namecompany = $_POST['namecompany']; $maghta = $_POST['maghta']; $zekhamat = $_POST['zekhamat']; $price = $_POST['price']; $status = $_POST['status']; $category = $_POST['category']; $updatedate = $_POST['updatedate']; $tozihatefani = $_POST['tozihatefani']; $keyword = $_POST['keyword']; $pic = $_POST['pic']; $image = addslashes(file_get_contents($_FILES['image']['tmp_name'])); //SQL Injection defence! $image_name = addslashes($_FILES['image']['name']); if($namekala !=''||$namecompany !=''||$maghta !=''||$zekhamat !=''||$price !=''||$status !=''||$category !=''||$updatedate !=''||$tozihatefani !=''||$keyword !=''){ //Insert Query of SQL $query = mysql_query("insert into mahsool(namekala, namecompany, maghta, zekhamat,price,status,category,updatedate,tozihatefani,keyword,pic) values (N'$namekala', N'$namecompany', N'$maghta', N'$zekhamat', N'$price', N'$status', N'$category', N'$updatedate', N'$tozihatefani', N'$keyword', N'$pic',)"); حالا اگه بخوام پست آی دی رو ذخیره کنم چه باید بکنم ؟
      ممنون میشم راهنمایی جامع بکنید مرسی
    • توسط rezamodiri
      سلام ببخشید من یه سایت فروشگاهی دارم الان من هم جنس هایی دارم که به صورت تعدادی به فروش میرسن هم محصولی دارم که به صورت کیلویی به فروش میره
      مثلا بادام دارم نیم کیلو ازش میخوام بفروشم یا یک کیلو میخوام بفروشم بعضی اجناس هم تعدادی هست
    • توسط kingmateoofficial
      سلام به دوستان عزیز اقا من یه سایت ساختم با ورد پرس اولین باره چنین مشکلی رو میبینم .
      سایت همه چیزش اوکی اوکی هست ولی مطالب سایت رو تو صفحه اصلی نشون نمیده بجاش مینویسه Threads Index نمیدونم چرا
      ولی تو لیت نوشته های تازه و دسته بندی و ... نوشته ها هست 
      اینم ادرس وبسایتم 

• توسط hhamedd
      سلام وقت بخیر. لطفا اگر ممکنه اکستنشن مربوط به پلاگین آمارگیر wp statistics رو قرار بدید. این اکستنشن به نام Real-time stats هست که مکمل این افزونست که متاسفانه نتونستم نال شدش رو پیدا کنم. باتشکر.