رفتن به مطلب

مشکل قالب - ریست شدن تنظیمات ، بهم ریختگی پست ها بعد از بروزرسانی

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید

حدودا دو هفته هستش ک به شدت به مشکل برخوردم به هیچ روشی هم نشد ک مشکل رفع شه!

پست های سایت بعد از بروزرسانی به کل بهم میریزه! تنظیمات قالب بعد از هر بار تغییر و ذخیره یهو ریست میشه!

ینی کلا همه چی ریخته بهم .

در یک تاپیک ذکر شده بود ک صفحه ی سفید با یک متن (reset) نشان داده میشه بعد از هربار بروزرسانی پست ها و دوستی گفته بودن ک مشکل از نت مخابراته...

حالا مشکلاتی ک در ابتدا هم گفتم به این موضوع مربوط میشه یا مشکل از قالب هست؟

اگه فکر میکنید مشکل از قالب سایت هست ک تغییرش بدم.

اگر هم میدونید مشکل از کجاست لطفا لطف کنید و بگید. ممنون

دوستان لطفا جواب بدید. الان دو هفته ست ک بیشتر از 20 بار مجبور شدم دیتابیس رو ریستور کنم

لینک به ارسال

دوست عزیز من درراین تاپیکی ک معرفی کردید شما خودمم شرکت کردم.

مشکل من الان ریست شدن تنظیمات قالب هم هست.

میخوام بدونم این میتونه به ای پی مربوط باشه یا مشکل از قالب منه?

این سوال خیلی مهمه برام

لینک به ارسال

دوستان . من واقعا به راهنماییتون نیاز دارم. دلیل این که تنظیمات قالب من هر وقت ک تغییرش میدم و ذخیره میکنم ریست میشه چیه؟؟

فقط بگید که این موضوع هم میتونه به آی پی مربوط باشه یا نه. یا اینکه مشکل قالب هست؟

ویرایش شده توسط saman-last
لینک به ارسال

سلام

به ip ربطی نداره و احتمال زیاد از قالب هست. کدهای قالب باید بررسی بشه.

لینک به ارسال

سلام

به ip ربطی نداره و احتمال زیاد از قالب هست. کدهای قالب باید بررسی بشه.

آقای مهدوی من قالب سایتم رو دو سه بار عوض کردم . الانم از یک قالب از تم فارست استفاده میکنم. در همه ی قالب ها تنظیمات بعد از تغییر و ذخیره ریست میشه!!!!

شما گفتید مشکل از قالب هست ، باز هم ینی امکان داره این قالب ها هم مشکل داشته باشن؟؟

من در حال حاضر از قالب Dante تم فارست استفاده میکنم

دوستان کسی تا بحال این مشکل من رو نداشته؟!!!

لینک به ارسال

شما پست می تونید ارسال کنید یا خیر؟ اگه کلا چیزی داخل دیتابیس ذخیره نمیشه یه بحث هست. اگه قالب نمی تونه چیزی داخل دیتابیس ذخیره کنه یه بحث دیگه.

پیشنهاد می کنم وردپرس رو آپدیت کنید و تست کنید. اگه حل نشد با db optimize دیتابیس رو یه بررسی کنید.

لینک به ارسال

شما پست می تونید ارسال کنید یا خیر؟ اگه کلا چیزی داخل دیتابیس ذخیره نمیشه یه بحث هست. اگه قالب نمی تونه چیزی داخل دیتابیس ذخیره کنه یه بحث دیگه.

پیشنهاد می کنم وردپرس رو آپدیت کنید و تست کنید. اگه حل نشد با db optimize دیتابیس رو یه بررسی کنید.

بله من پست ارسال میکنم هیچ مشکلی نیست. (البته پست ها هم بعضی اوقات بعد از ویرایش بهم میریزه ک دوستان گفتن مربوط به آی پی هست (همون صفحه سفید با عنوان ریست))

تنها مشکل من تنظیمات قالبم هست. بعد از هربار ذخیره مجدد یهو تمام تنظیمات ریست میشه و علاوه بر اون گاهی وقتا همون تنظیمات پیشفرض هم بهم ریخته میشه و اصلا نمایش درستی نداره.

من وردپرس رو چندین بار مجددا دستی بروزرسانی کردم (بی فایده بود و مشکل ادامه داره)

چند تا نکته ک شاید لازم ذکر باشه:

من از وردپرس نسخه انگلیسی برای یک سایت به زبان انگلیسی استفاده میکنم.

افزونه ی wpml هم نصب هستش

لینک به ارسال

عزیزان کسی نمیدونه این مشکل ما به کجا مربوط میشه ک بررسیش کنم؟

بی ادبم کرده این ریست شدن تنظیمات :angry:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...