1 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و درود

مدیر روابط عمومی شرکت فناوری اطلاعات آریا اولین لابراتوار تخصصی وب سایت هستم .

در اردیبهشت ماه سال 95 اولین همایش کسب و کار نوین و تجارت الکترونیکی را در برج میلاد و هتل المپیک داریم برگزار می کنیم .

از گوگل نماینده ای را دعوت کردیم و work shop قرار برگزار کنیم .

خواسته ام از دوستان درمورد عناوینی است که در این work shop ها قرار برگزار بشه یکی از موارد بحث ، بحث سئو و بهینه سازی است .

قرار است که به افرادی که بهترین راه کار سئو را مطرح می کنند جوایزی از طرف اسپانسر همایش داده بشود و گواهینامه ای از سمت گوگل داده شود پس 2 خواسته دارم :

1- قویترین راهکار و موثر ترین ترفند سئو خود را با ذکر نام و نام خانوادگی و شماره موبایل و ایمیل و تصویر عکس پرسنلی خودتون را از طریق فرم ارتباط با ما در داخل سایتمان برایمان ارسال کنید به مدیریت ( افراد برگزیده علاوه بر جوایز و گواهینام ، رایگان به work shop دعوت می شوند)

2-موضوعی که در مورد قوییترین یا موثرترین روش سئو بیشتر می خواهید بدانید را بصورت خلاصه ارسال نمایید تا از نمایندگان گوگل بخواهیم در work shop به آن بپردازند .( افرادی که نکات موثرشان پذیرفته شود به رایگان به work shop دعوت می شوند)

post-12436-0-06055300-1449790195_thumb.j

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط mr.meysam
      سلام
      وقت بخیر
      من روی وردپرس از قالب گود نیوز استفاده میکنم ولی امروز متوجه شدم که از هر تصویر حدود 18 تا سایز دیگه هم میسازه 
      چطور میتونم جلوی این کارو بگیرم؟
      حالا چطور میتونم اینا رو حذف کنم؟
      سایز هایی که میسازه اینا هستن
      120*76
       150*150
      180*120
      190*122
      220*140
      265*168
      274*173
      278*202
      284*180
      300*168
      308*192
      373*270
      45*35
      475*342
      567*365
      610*365
      90*60
      95*64
      سلام ممنون میشم کمکم کنید 
      افزونه ای میخوام که هم اعضا عضو بشن و هم بتونن تاریخچه سفارشاتشون رو ببینن 
      این افزونه رو سایت fafait.net داره ولی نمیدونم چیه
      عکسشو پیوست میکنم

• توسط rahimi12345
      سلام
      داخل سایت افزونه  گرویتی  فرم و tracking order   نصب شده با فرم ساز فرم جدید می سازم  و می تونم حتی فرمی بسازم با ارسال داده کد پیگیری به کاربر نشان بده اما نمی دونم چطور با tracking order  و فرم ساخته شده   ارتباط برقرار کنم تا کد رهگیری می زنیم نتایج به کاربر نشان داده شود لطفا راهنمایی کنید
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان. امیدوارم که حالتون خوب باشه. من یه مشکلی رو سایتم دارم. رو بعضی از محصولاتم میزنم ریدایرکت میشه رو یکی از مقاله های سایتم. یا رو نسخه موبایل تو دسته یکی از محصولاتم وقتی میزنم صفحه بعدی که بقیه محصولات رو لود کنه ریدایرکت میشه رو همون مقاله. همچین چیزی تا به حال دیده بودید؟ مشکل از کجاست؟ اون مقاله مشکل داره؟
    • توسط Timecity.ir
      سلام دوستان خسته نباشید . 
      من یک « پک فونت ایران سنس » خریداری کردم ، اما نمیدونم چجوری باید روی قالب وردپرس نصبش کنم .
      یه بار امتحان کردم سایت ارور مرگ صفحه سفید داد و با کلی تلاش تونستم آخرین بک آپی که داشتم رو اجرا کنم . 
      ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه چجوری این فونت رو نصب کنم .