303

نمایش تمام عکس های یک پست در اسلایدر پست

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان من میخوام تمام عکس های یک پست رو که در نوشته هنگام ایجاد نوشته جدید قرار میدیم رو جمع کنم و در یک قسمت از صفحه پست به صورت اسلایدر نشون بدم

ایا پلاگین ی ابزاری برای این کار هست؟

یا حتی یه پلاگین که در صفحه ارسال پست عکس ها رو بگیره و در قسمت اسلایدر خودش به نمایش در بیاره

ایا امکانش هست؟

لطفا کمک کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین

<ul>
<?php if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post();
$args = array(
'post_type' => 'attachment',
'numberposts' => -1,
'post_status' => null,
'post_parent' => $post->ID
);
$attachments = get_posts( $args );
if ( $attachments ) {
foreach ( $attachments as $attachment ) {
echo '<li>';
echo wp_get_attachment_image( $attachment->ID, 'full' );
echo '<p>';
echo apply_filters( 'the_title', $attachment->post_title );
echo '</p></li>';
}
}
endwhile; endif; ?>
</ul>

https://codex.wordpr...ttachment_image

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام به انجمن خوش اومدین
[list]
'attachment', 'numberposts' => -1, 'post_status' => null, 'post_parent' => $post->ID ); $attachments = get_posts( $args ); if ( $attachments ) { foreach ( $attachments as $attachment ) { echo '[*]'; echo wp_get_attachment_image( $attachment->ID, 'full' ); echo '
'; echo apply_filters( 'the_title', $attachment->post_title ); echo '
'; } } endwhile; endif; ?>
[/list]

https://codex.wordpr...ttachment_image

سلام

ممنون

حالا این رو چطوری تبدیل به اسلایدر کنم؟

و اینکه چطور عکس ها رو تو نوشته کاری کنم پنهان بشن؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط arshialove
      سلام دو سه روز هست هیچ کدوم از تصاویر سایتم نشون داده نمیشن
      به پشتیبانی گفتم میگه از هاست نیست از برنامه نویسی هستش
      چکار کنم؟؟؟
    • توسط hamedgh1373
      با سلام خدمت دوستان عزیز
      من با پوسته enfold سایتی طراحی کردم 
      برای اسلاید صفحه اول یک ویدئو قراردادم ولی اندازه ویدئو بزرگتر از اسلایدر میباشد
      آیا راحی هست که بتونم  اندازه ویدئو را با اندازه اسلایدر مچ کنم؟
      منظورم با تغییر در کدهای قالب هست
      آدرس سایت هم /https://www.stubook.cf
      با تشکر
    • توسط 2raj
      سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
      من یه پلاگین میخوام که وقتی عکس هارو روی سایت آپلود میکنم خودکار نام عکسهارو به عدد تغییر بده لطفا اگر افزونه ای با این مشخصات میشناسید و ازش استفاده کردید لطفا راهنمایی بفرمائید
      سپاس
    • توسط Mrbugx
      سلام
      دوستان عزیز من با کد زیر اطلاعاتم رو توی دیتابیس به راحتی سیو می کنم
      $connection = mysql_connect("localhost", "TABLE","PASSWORD"); // ایجاد ارتباط با سرور $db = mysql_select_db("DB NAME", $connection); // انتخاب دیتابیس از روی سرور if(isset($_POST['submitted'])){ // دریافت ورودی های فرم و قرار دادن در متغیر $namekala = $_POST['namekala']; $namecompany = $_POST['namecompany']; $maghta = $_POST['maghta']; $zekhamat = $_POST['zekhamat']; $price = $_POST['price']; $status = $_POST['status']; $category = $_POST['category']; $updatedate = $_POST['updatedate']; $tozihatefani = $_POST['tozihatefani']; $keyword = $_POST['keyword']; $pic = $_POST['pic']; $image = addslashes(file_get_contents($_FILES['image']['tmp_name'])); //SQL Injection defence! $image_name = addslashes($_FILES['image']['name']); if($namekala !=''||$namecompany !=''||$maghta !=''||$zekhamat !=''||$price !=''||$status !=''||$category !=''||$updatedate !=''||$tozihatefani !=''||$keyword !=''){ //Insert Query of SQL $query = mysql_query("insert into mahsool(namekala, namecompany, maghta, zekhamat,price,status,category,updatedate,tozihatefani,keyword,pic) values (N'$namekala', N'$namecompany', N'$maghta', N'$zekhamat', N'$price', N'$status', N'$category', N'$updatedate', N'$tozihatefani', N'$keyword', N'$pic',)"); حالا اگه بخوام پست آی دی رو ذخیره کنم چه باید بکنم ؟
      ممنون میشم راهنمایی جامع بکنید مرسی
    • توسط 2raj
      سلام و عرض ادب خدمت دوستان
      بنده یه مشکل دارم که داره زیادی اذیتم میکنه و اونم فراخوانی عکسها هست
      من از یک سایت دیگه برگه هارو خروجی گرفتم و در یه سایت دیگه درون ریزی کردم عکسهاشونم در پوشه مربوطه دخیره کردم ولی عکسهارو نمیخونه توی رسانه>کتابخانه هم که میرم اسم عکس رو میزنم ،میزنه عکس موجود نیست درصورتی که عکس رو با آدرس میشه دید لطفا راهنمایی بفرمائید