رفتن به مطلب

پسرف در رتبه الکسا

پست های پیشنهاد شده

سرچ کردم به نتیجه خاصی نرسیدم یعنی مشکلشون حل شده بود ولی واس من نه من الان 2 هفته بود رتبه الکسا 48 هزار تو ایران بود هر چی الان ورودی گوگل رفته بالاتر و بازدید بهتر شده رتبه الکسا روز به روز اومده پایین تر الان شده 70 هزار موضوع چیه؟ همه چی نشون میده من پیشرفت داشتم ولی الکسا!!! الان تو کمتر از 4 ماه چیزی حدود 600 پست دارم.

لینک به ارسال

ببینید اون چیزی که داره درست کار میکنه شک نکنید الکسا هستش احتمالا افزونه ای که برای نمایش بازدید سایت تون قرار دادید مشکل داره و داره بازدید الکی به شما نشون میده مطمئن باشید اگه الکسا کم و زیاد بشه تعداد بازدید شما بستگی به همون رتبه الکسا داره زیاد به این افزونه های آمار بازدید اطمینان نکنید پیشنهاد میکنم از وب گذر برای نمایش آمار دقیق سایت تون استفاده کنید

لینک به ارسال

ببینید اون چیزی که داره درست کار میکنه شک نکنید الکسا هستش احتمالا افزونه ای که برای نمایش بازدید سایت تون قرار دادید مشکل داره و داره بازدید الکی به شما نشون میده مطمئن باشید اگه الکسا کم و زیاد بشه تعداد بازدید شما بستگی به همون رتبه الکسا داره زیاد به این افزونه های آمار بازدید اطمینان نکنید پیشنهاد میکنم از وب گذر برای نمایش آمار دقیق سایت تون استفاده کنید

از یکی از بهترین افزونه های دنیا دارم استفاده میکنم مگه میشه دروغ بگه؟ وب گذر؟؟؟ اون که بعضی موقع ها سرعت سایت رو انقدر داغون میکنه که نگو و نپرس. گوگل هم دروغ میگه بازدید روزانه تقریبا بیشتر از 2 برابر شده.

لینک به ارسال

وب گذر مطمئن ترینه خیلی سایت ها هم دارن استفاده میکنن ولی خب نیازی هم نیست ولی در کل الکسا دروغ نمیگه :)

لینک به ارسال

دوست عزیز از پست های قبلی متوجه شدم که از بازدید غیر واقعی برا پایین اوردن رتبه الکسا استفاده می کنید.

الکسا فقط به تعداد ای پی های ورودی توجه نمی کنه خیلی از شاخصه های دیگر مثل فرار از سایت مدت زمان ماندن کاربر تو سایت و تعداد صفحاتی که هر کاربر بازدید می کنه رو هم ملاک قرار میده

الکسا امار سایت هارو از طریق تولبار خودش که رو مروگر کاربرا نصب شده تخمین میزنه و اگه بازدیدتون تو مدت کوتاهی افزایش داشته منتظر اپدیت اصلی باشین این کم و زیاد شدنا مهم نیست

لینک به ارسال

دوست عزیز از پست های قبلی متوجه شدم که از بازدید غیر واقعی برا پایین اوردن رتبه الکسا استفاده می کنید.

الکسا فقط به تعداد ای پی های ورودی توجه نمی کنه خیلی از شاخصه های دیگر مثل فرار از سایت مدت زمان ماندن کاربر تو سایت و تعداد صفحاتی که هر کاربر بازدید می کنه رو هم ملاک قرار میده

الکسا امار سایت هارو از طریق تولبار خودش که رو مروگر کاربرا نصب شده تخمین میزنه و اگه بازدیدتون تو مدت کوتاهی افزایش داشته منتظر اپدیت اصلی باشین این کم و زیاد شدنا مهم نیست

منظورتون چیه از بازدید غیرواقعی استفاده میکنم؟؟؟؟؟ :huh:

لینک به ارسال

کسی نیست یه نظری بده الان یک هفتس روزی 5 هزار تا رتبم بیشتر میشه در صورتی که هم بازدید روزانه و هم ورودی گوگل بیشتر شده.

شما بر چه اساسی میگید بازدید بالا دارید؟!!

لینک به ارسال

شما بر چه اساسی میگید بازدید بالا دارید؟!!

والا من موندم افزونه معروفی که یه ایرانی و یه خارجی با هم طراحی کردن که خیلی ها راضی هستن و رتبه پیشرف بیشتر شده و هم ورودی گوگل دیگه از کجا باید بفهمم؟ تازه مطالب مفید و به روز هر روز تو سایت قرار میگیره اصولا باید درست باشه.

لینک به ارسال

از پاپ اپ قبلا استفاده کردین یا افزونه های بازدید کننده خودکار یا رفرش صفحه یا از این سایت های تبادل بازدید؟

برای بررسی بیشتر ادرس سایت + ادرس امارگیر و یوزر و پس مربوطه رو ارسال کنید(از طریق پ.خ)

لینک به ارسال

از پاپ اپ قبلا استفاده کردین یا افزونه های بازدید کننده خودکار یا رفرش صفحه یا از این سایت های تبادل بازدید؟

برای بررسی بیشتر ادرس سایت + ادرس امارگیر و یوزر و پس مربوطه رو ارسال کنید(از طریق پ.خ)

از هیچکدوم دوست عزیز.

آدرس سایت رو پ.خ میکنم.

اسم افزونه آمار وردپرس بدست Mostafa Soufi & Greg Ross

برای کمک لطفا از طریق تیم ویور اقدام کنید ممنون :rolleyes:

لینک به ارسال

دوست عزیز پهنای باندم بهم اجازه نمیده

سایتتون چند ماه هستش؟

از گوگل ورودی دارین؟( با چه کلماتی صفحه اول هستین یا صفحات بعدی)

خود الکسا که براتون ورودی از صفحات گوگل رو صفر زده.

سایت و نقشه رو تو وب مستر گوگل ثبت کردید؟

از گوگل پیامی مبنی بر پنالتی شدن براتون نیومده؟

مطالب توسط نویسنده ارسال میشه یا rrs poster و ..... ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز پهنای باندم بهم اجازه نمیده

سایتتون چند ماه هستش؟

از گوگل ورودی دارین؟( با چه کلماتی صفحه اول هستین یا صفحات بعدی)

خود الکسا که براتون ورودی از صفحات گوگل رو صفر زده.

سایت و نقشه رو تو وب مستر گوگل ثبت کردید؟

از گوگل پیامی مبنی بر پنالتی شدن براتون نیومده؟

مطالب توسط نویسنده ارسال میشه یا rrs poster و ..... ؟

3 یا 4 ماهی میشه بله حدودا روزانه 20 ورودی گوگل دارم بله سایت مپ هم تو گوگل ثبت هستش تنها اروری که تو گوگل مشاهده میکنم اینه:

وای اون ایمیلی که باهاش گوگل وب مستر و سایت ثبت هستش الان دسترسی ندارم فردا دسترسی پیدا میکنم بهتون میگم.

لینک به ارسال

اکثر وبمستر ها تولبار الکسارو نصب دارن(این تولباز باعث میشه یه سری اطلاعات از ترافیک و .... به سایت الکسا انتقال پیدا کنه) و اوایل کار چون تازه نفس هستن و دائم تو صفحات می چرخن و مطلب میذارن الکساشون بهتر میشه ولی بعد یه مدت که دیگه تاپیکی نذاشتن یا روزی یکی دو تا (اونم تاپیکی که طرفداری نداره و از گوگل بازدید زیادی براش نمیاد )

الکساشون افت می کنه این برا خود من هم اتفاق افتاد.

توصیه می کنم روزانه حداقل 5 تا تاپیک غنی بذارین که فک می کنین بازدید بیاره و تو گوگل سرچ بشه.

گوگل برای سایت های تازه ارزش زیادی میذاره جوری که صفحات اول هم میاره (با اینکه جایگاهش نیست)

برای مثال الان که نزدیک شب یلداس و مردم دنبال هندونه و .... . اس ام اس و .....

چند تا تاپیک در این مورد بزنین

وقتی گوگل ببینه شما هم مطالبی در موردش دارین(البته نه کپی کپی نه اختصاصی اختصاصی) براتون بازدید میاد و الکساتون بهتر میشه

سعی کنید رو هدفی که دارید تمرکز کنید نه رتبه تخمینی و بعضا غیر منطقی الکسا( که راحت میشه سرش کلاه گذاشت)

تاپیگ هاتونو دیدم بیشتر برای بازدید کننده ثابت که روزانه سایت رو چک می کنه شاید جذاب باشه

کسی تو گوگل سرچ نمی کنه زنی که پیدایش داعش رو پیش بینی کرده بود

موفق باشید :)

لینک به ارسال

اکثر وبمستر ها تولبار الکسارو نصب دارن(این تولباز باعث میشه یه سری اطلاعات از ترافیک و .... به سایت الکسا انتقال پیدا کنه) و اوایل کار چون تازه نفس هستن و دائم تو صفحات می چرخن و مطلب میذارن الکساشون بهتر میشه ولی بعد یه مدت که دیگه تاپیکی نذاشتن یا روزی یکی دو تا (اونم تاپیکی که طرفداری نداره و از گوگل بازدید زیادی براش نمیاد )

الکساشون افت می کنه این برا خود من هم اتفاق افتاد.

توصیه می کنم روزانه حداقل 5 تا تاپیک غنی بذارین که فک می کنین بازدید بیاره و تو گوگل سرچ بشه.

گوگل برای سایت های تازه ارزش زیادی میذاره جوری که صفحات اول هم میاره (با اینکه جایگاهش نیست)

برای مثال الان که نزدیک شب یلداس و مردم دنبال هندونه و .... . اس ام اس و .....

چند تا تاپیک در این مورد بزنین

وقتی گوگل ببینه شما هم مطالبی در موردش دارین(البته نه کپی کپی نه اختصاصی اختصاصی) براتون بازدید میاد و الکساتون بهتر میشه

سعی کنید رو هدفی که دارید تمرکز کنید نه رتبه تخمینی و بعضا غیر منطقی الکسا( که راحت میشه سرش کلاه گذاشت)

تاپیگ هاتونو دیدم بیشتر برای بازدید کننده ثابت که روزانه سایت رو چک می کنه شاید جذاب باشه

کسی تو گوگل سرچ نمی کنه زنی که پیدایش داعش رو پیش بینی کرده بود

موفق باشید :)

روزانه چیزی حدود 5 تا 10 تا پست قرار میگیره

اون مثالی که عرض کردین رو رعایت میکنم

و در مورد ارور گوگل وب مستر ارور زیر رو میده.

http://8pic.ir/images/kaxonzpj9za7ptlf9pqf.jpg

http://8pic.ir/images/eesygfz6nn9v9tgq6p19.jpg

ممنون بابت راهنمایی.

لینک به ارسال

ارور نیست می گه برا اینکه تو نتایج گوگل جایگاهت بهبود پیدا کنه این موارد رو انجام بده یکیش ریدارکت ادرس بدون www به www تو نت در موردش بخون

و سایت مپ رو اگه معرفی نکردی بکن(بازم تو گوگل بگرد)

بقیه موارد country target هم تنظیم کن به ایران(البته فک کنم فعلا امکامش نیست - یادم نیست )

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال

ارور نیست می گه برا اینکه تو نتایج گوگل جایگاهت بهبود پیدا کنه این موارد رو انجام بده یکیش ریدارکت ادرس بدون www به www تو نت در موردش بخون

و سایت مپ رو اگه معرفی نکردی بکن(بازم تو گوگل بگرد)

بقیه موارد country target هم تنظیم کن به ایران(البته فک کنم فعلا امکامش نیست - یادم نیست )

امکانش هست شما یا دیگر دوستان این کار رو به صورت انلاین با تیم ویور انجام بدین؟ ممنون میشم حتی کوچیکترینشون رو.

لینک به ارسال

دوست عزیز سعی کنید خودتون انجام بدین . چون یخیلی مشکلات از این به بعد سر راحتون خواهد بود و مطمئنا کسی نخواهد بود مستقیم کمک کنه

من خودم فقط سرچ می کنم ایرانی نشد خارجی و باعث میشه چیزای جدیدی هم یاد بگیرم

اینو به حساب نصیحت نذارین لطفا ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...