alishademan

ایا این کلمه در تکس وجود داره ؟

15 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و عرص خسته نباشید بنده در textarea چندتا کلمه دارم به ترتیب یعنی هر کلمه رو تو یه خط قرار دادم حالا بنده یک اینپوت هم دارم حالا می خوام وقتی طرف تو اینپوت کلمه ای رو نوشت و دکمه رو فشار داد به طور خود کار برنامه بیاد ببینه ایا اون کلمه در textarea قرار داره یا خیر و جواب رو بده ممنون می شم کمکم کنید

ویرایش شده در توسط alishademan
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر محتوای textarea ذخیره شده با ایجکس باید چک کنید

نمونه جکوئری

http://api.jquery.com/jQuery.post

اگر ذخیره نشده با js

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز ذخیره شده من توسط این پست یه قسمت تنظیمات ایجاد کردم و کلماتم رو سیو کردم و م یخوام یه اینپوت تو صفحه داشته شام که وثتی طرف سرچ کرد بگه کلمه هستش یا خیر .

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/145-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%BE%D9%86%D9%84-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تاپیک منتقل شد به بخش وردپرس

برای خواندن داده ها باید از روشی ایجکس وردپرس استفاده کرد

http://wp.tutsplus.com/articles/getting-started-with-ajax-wordpress-pagination/

بعد از خواندن داده ها با تابع explode با توجه به خط بعد \n خروجی بگیرید

$arr = explode("\n" , $data);

بعد با تابع in_array وجود داده ارسالی رو چک کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

:blink: ببخشید می دونم قوانین چی هست و کاربرانی که قصد راهنمایی دارن باید در حد راهنمایی یک نفر کمک کنن

ممنونم

اما اگر امکانش هست بیشتر توضیح بدید و کدش رو برام قرار بدید ممنون می شم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما درخواست ایجکس رو بفرستید و خروجی بگیرید

باقیش سادست

http://codex.wordpress.org/Plugin_API/Action_Reference/wp_ajax_%28action%29

در ادامه طبق راهنمایی :D

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان یک سوال دیگر داشتم خواستم دوباره تاپیک بزنم گفتم تو همین تاپیک بهتر هست

بنده چند تا کلمه در تکست دارم که با علامت ، جدا شده به عنوان مصال ali ، reza ، javad ، sajjad و حالا بنده یک انپوت هم دارم وقتی می خوام طرف ali رو زد و اوکی کرد بگه هست و اگر نبود بگه نیست ؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر از دوستان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما در دیتابیس ذخیره می کنید یا در وردپرس؟

میتونید همه خروجی رو بریزید توی ارایه و بعد با تابع in_array بررسی کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنده دارم از یک زمینه دلخواه استفاده می کنم

اگر میشه کدش رو برام قرار بدید ممنون می شم به خدا

خیلی دنبالش هستم هر کاری می کنم نمیشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک مسیر بسیار راحتش با jquery است کدی مثل

<input id="query" value=""/>
<script type="text/javascript">
$(function() {
$.expr[":"].containsInCaseSensitive = function(el, i, m){
var search = m[3];
if (!search) return false;
return eval("/" + search + "/i").test($(el).text());
};
$('#query').focus().keyup(function(e){
if(this.value.length > 0){
$('.mytext').hide('slow');
$('.mytext:containsInCaseSensitive(' + this.value + ')').show('slow');
} else {
$('ol.post li').show('slow');
}
if(e.keyCode == 13) {
$(this).val('');
$('.mytext').show('slow');
}
});
});

</script>

ولی مثلا در نمونه ی بالا هر کلمه داخل یک لایه با کلاس mytext هست برای اینکه این کلاس رو هم به همه ی کلمات اضافه کنید موقع فراخوانی کد زمینه اونرو در یک span با کلاس مورد نظر بگذارید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا من گیج شدم ؟ الان باید چی کار کنم بنده از زمینه دلخواه استفاده می کنمااااااااااااااااااااااااا

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما کلمات مد نظرتون رو تک به تک به زمینه می دید؟

اگر اینطوره کار خاصی لازم نیست بکنید در محل احضار زمینه های دلخواه قبل از کد فراخوانی یک

<span class="mytext">

و بعدش هم

</span>

قرار بدید و کدهایی که قبلا عرض کردم رو هم در محلی که می خواهید سرچ باکستون دیده بشهو کار دیگه ای لازم نیست بکنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز بنده اصلا این طور نمی خوام بنده به عنوان مثال چندتاای پی رو تو یه زمینه دلخواه وارد کردم و هر ای پی رو با استفاده از , علامت یا ، علامت جدا سازی کردم و ای پی های بنده به عنوان مثال در زمینه دلخوام به صورت

12.34.2455 , 12.433.5323 , 345.89655.8764

هستش حالا می خوام وقتی طرف وقتی ایپیش تو لیست بود یک پیغام براش بده

البته دوستان این کار رو برای کل سایت نمی خوام فقط برای برخی مطالبم و به همین دلیل از زمنیه دلخواه دارم استفاده می کنم و به این دلیل این سورس رو می خوام تا وقتی ببینه اگر به عنوان مثال کلمه مورد نظر تو زمینه دلخواه بود پیغام بده

همین ممنون میشم کمکم کنید با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما زمینه رو بریزید توی یک ارایه.

بعد آی پی کاربر رو بگیرید.

حالا با تابع in_array میتونید بررسی کنید که آی پی کاربر در لیت هست یا خیر.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم مرتضی جان الان یک مثال پیدا کردم , و به جوابم رسیدم ممنونم ازتون این کد رو هم میزارم اگر کسی از دوستان همین مشکل رو داشت بتونه استفاده کنه

<?php
$people = array("Peter", "Joe", "Glenn", "Cleveland");

if (in_array("Glenn",$people))
{
echo "Match found";
}
else
{
echo "Match not found";
}
?>

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nnmmss
      سلام
      من كاملا در وردپرس تازه كار هستم. سايتي با پوسته RealNews طراحي شده. منوهايي دارم كه داراي منو و زير منو هستند. وقتي يك نوشته را به زير منو اختصاص ميدم بعد روي منو ميروم كليه نوشته هاي زير منو را هم نشان ميدهد. مثلا من به اين صورت است
      منو1
      زيرمنو 1-1
      زير منو1-2

من اگر روي زير منو 1-1 كليك كنم فقط نوشته هاي زير منو 1-1 را نشان ميده ولي وقتي روي منو1 كليك كنم تمام نوشته هاي منو1   ,    زيرمنو1-1 و زيرمنو1-2 را نشان ميدهد. چطور ميتوانم اين موضوع را تصحيح كنم كه با كليك كردن روي منو1 فقط نوشته مربوط به منو1 را نشان دهد
    • توسط rendesharif
      با سلام 
      24 ساعت پیش در حال آپدیت تب های وبسایت بودم که اینترنت قطع شد و هنگامی که سعی کردم دوباره وارد کنترل پنل بشم دیدم صفحات ساختار خودشون رو از دست دادن و به نحوی بصورت لایت بارگزاری میشن برای حل این مشکل چیکار میتونم بکنم آیا راه حلی هست.
      تصویر قسمت لاگین هم اضافه کردم میتونید ببینید که دیگه خبری از ساختار اصلی نیست در مابقی صفحات کنترل پنل هم به همین شکل هست

• توسط naff
      سلام.
      من  میخوام یه صفحه ی استاتیک رو روی ftp  آپلود کنم به عنوان  index اصلی و بعد از کلیک روی دکمه ی مورد نظر کاربر منتقل بشه به سایت اصلی یا همون قالب وردپرس.
       مشکل اینجاست که وقتی صفحه ی  html  رو روی  ftp  آپلود میکنم سایت فقط این صفحه رو به عنوان  index  میشناسه و  این رو جایگزین  index وردپرس میکنه و این صفحه  رو  front page  میشناسه.
       در صورتی که من هر دوتاش رو  میخوام . و صفحه ی html  رو به عنوان  index  میخوام یعنی با وارد کردن اسم سایت اسن صفحه ظاهر بشه.
      صفحه ی اچ دی ام ال:
      https://altourneur.com/new.html
       صفحه ی اصلی سایت:
      https://altourneur.com

• توسط Streetlife
      سلام کارشناسان عزیز و محترم
      دوستان چند روزه هرچی میگردم هیچ چیز مناسبی رو پیدا نمیکنم لطفا کمک بفرمایید.من یک طراح ورد پرسم و میخام واسه یک سایت که بلاگ وردپرس و فروشگاه پرستا شاپ هستش به صورت پاپ اپ یک نظرسنجی رو طراحی کنم که یه سوالی بپرسه و جواب رو بازدیدکننده ها تایپ کنن اما به این صورت که لایو سرچ باشه این فیلد یعنی از بین محصولات که روی دیتا بیس هستند با تایپ یک یا چند حرف ساجست بده لطفااااااااااا راهنمایی بفرمایید
    • توسط amirhosseinganjeh
      سلام دوستان نمیدونم چیکار کردم که عنوان صفحه رو نمایش میده توی همه صفحه ها
      این قسمت ابی رنگو توی عکس اول رو میگم

تونستم توی صفحاتی که ویرایشگرشون بازه، نمایش عنوان صفحه رو خاموش کنم ولی توی صفحه فروشگاهم نمیتونم نمایشش رو خاموش کنم
       خاموشش هم میکنم باز هم نمایش میده(عکس دوم)
      اگه راه حلی دارید بفرمایید لطفا..