mehrdad_k

مشکل عجیب در جستجوی گوگل

12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من مدتی است که دارم روی یکی از سایت ها کار می کنم. یک مشکل عجیب دارم !

وقتی در جستجوی گوگل با آی پی ایران سرچ می کنم کلمه یا عبارت مورد نظر در صفحات داخلی و یا لینک های پایین قرار دارند ولی هنگامی که با فیلتر شکن جستجو میکنم در رتبه های بالا و گاها رنک یک هستم.

اینو در نتایج ورودی هام هم دیدم. مثلا کلمه ای در صفحه سه هستم ولی ورودی هایی که از اون کلمه داشتم همه آی پی غیر ایرانی بودند که اونها در نتیجه جستجو در صفحه اول بوده اند...

کسی میدونه دلیل و راه حل چیه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه کسی از دوستان با قبول هزینه هم این مشکل رو برام برطرف کنه ممنون میشم.

چون مدتی است که ذهن و وقت منو درگیر کرده و حل نمیشه !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل به صورت طبیعی از کد نویسی نیست و مربوط می شه به رباتهای جستجو گر عملا کار زیادی نمیشه براش انجام داد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون جناب فخار از پاسختون.

من از سایت های خارجی بک لینک گرفتم. ممکنه بخاطر این باشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله از لینکها هر کشوری بیشتر داشته باشید با ای پی همان کشور در صدر جستجو قرار میگیرید.

این روشی هم که شما لینک میگیرید درست نیست(مثل الان داخل امضا !)

با همین کلمه من سایت www.aroos118.com را کار کردم

نمونه لینک سازی : http://rahanew.ir/%D9%85%D8%B2%D9%88%D9%86-%D9%88-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب الان راهش چیه که بخوایم تو ایران خوب بشیم و مشکل حل بشه ؟

منظورتونم از لینک سازی متوجه نشدم.

لینک بصورت تکست و بدون هایپر لینک ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه تو آی پی های غیر ایرانی رشدتون خوبه اصلا به معنی اینکه با آی پی ایران ضعیف عمل کردید نیست

توجه داشته باشید گوگل برای رتبه دادن به سایتها الگوریتمی رو داره که به هیچ عنوان به صورت شفاف بیانش نمی کنه چون این الگوریتم مهمترین عامل موفقیتش در مقابل رقباست

داشتن یک لینک به یک سایت خارجی نمی تونه تاثیر قابل توجهی رو رنک سایت داشته باشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه تو آی پی های غیر ایرانی رشدتون خوبه اصلا به معنی اینکه با آی پی ایران ضعیف عمل کردید نیست

توجه داشته باشید گوگل برای رتبه دادن به سایتها الگوریتمی رو داره که به هیچ عنوان به صورت شفاف بیانش نمی کنه چون این الگوریتم مهمترین عامل موفقیتش در مقابل رقباست

داشتن یک لینک به یک سایت خارجی نمی تونه تاثیر قابل توجهی رو رنک سایت داشته باشه

سلام استاد متشکر از نظر خوب شما.اینی که می فرمایید درسته ,ولی با تجربه کاری از الگوریتمها میشه به راحتی سر در آورد

خب الان راهش چیه که بخوایم تو ایران خوب بشیم و مشکل حل بشه ؟

منظورتونم از لینک سازی متوجه نشدم.

لینک بصورت تکست و بدون هایپر لینک ؟

لینک بیلدینگ قوانین جالبی داره که کار با آنکرتکستها را باید خوب آموخت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با استاد موافقم که به این راحتی ها نمیشه گوگل را پیش بینی کرد. بخصوص اینکه الگورتیم گوگل مدام در حال تغییره.

خیلی از سایتها میان قوانین گوگل را نقض میکنن و خوب میان بالا. همونا عملکردشون را سایتهای دیگه خودشون جواب نمیده و گوگل بلاکشون میکنه...

نقل قول

لینک بیلدینگ قوانین جالبی داره که کار با آنکرتکستها را باید خوب آموخت

میشه بیشتر توضیح بدید و یا مثالی بزنید ؟ پیشنهاد شما برای سایت من چیه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگاه کنید من نمیتونم تمامی قوانین را یاد بدم.به قدری مقاله خوندم تا بتونم خودم کمی کار کنم!

مثال من سایت خودم را : www.shivafilm.com با کلمه دانلود فیلم جدید تا پیج 2 گوگل اوردم.

بهترین کمک برای سئو را از اینجا مطالعه کنید. 100% نتیجه میگیرید.

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر دامنه شما غیر از ir باشه در خارج از ایران نتایج بهتری خواهید گرفت و اگر ir باشه طبیعتا بازدیده کننده بیشتری از سمت ایران خواهید گرفت. همچنین در ابزار گوگل وب مستر می توانید تعیین کنید از کدام نواحی برای شما بازدید بیشتری بیاید شاید تنظیمات آنجا ایران نیست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ahmad25532
      سلام
      دنبال یه هاست خوب برای فروشگاه اینترنتیم هستم. (تازه میخوام طراحیش کنم - اول کار خیلی بازدید کننده ندارم. حجمم خیلی بشه 2 گیگه)
      تو وب که سرچ کردم خیلی نتونستم نتیجه ی خوبی بگیرم. چون بعضی پست ها بیشتر شبیه رپورتاژ اگهی بودن. رو کامنتها هم نمیشد خیلی حساب کرد. قشنگ بعضی هاشون معلوم بود از خود همون شرکت ها هستند.
      سوالم اینه. هاست چقدر تو سئو تاثیر داره؟ البته هاست رایگان و خیلی بی کیفیت منظورم نیست. مثلا هاست اشتراکی میهن وبهاست ، هاست برتینا، نت افراز و این شرکت های پدر مادر دار. 

ممنون
    • توسط Mehran@j
      سلام دوستان خسته نباشید
      از اساتید حاضر در انجمن در خواستی دارم در خصوص بررسی سایتم
      از لحاظ، فنی ،سئو ،ظاهری یا هر موردی که ایراد داشته باشه
      بابت هزینه ام موردی نیست بگن در خدمتشون هستم فقط میخوام ببینم چیکار کنم که بازدید سایتم افزایش پیدا کنه
      https://jaleb-kade.ir
    • توسط Fateme
      سلام
      جویای کار سئو هستم.
      در صورت نیاز به ایدی تلگرام یا ایمیل زیر پیام بدهید. ممنون
      نمونه کار نیز موجود می باشد.
    • توسط cyfer
      سلام
      میشه بگید چطوری میتونم سایت وردپرس خودم رو در هنگام جستجو به این شکل در بیارم!
      عکس رو در زیر قرار دادم لطفا ببینید!

• توسط husein.samadi
      سلام خسته نباشید دوستان و همکاران 
      من به یه مشکل برخوردم که حل نمیشه ممکن راهنمایی کنید

ممکن راهنمایی کنید با ریوهاست و google xml و خیلی راه هایی دیگه رفتم ولی نشد؟