mk-73

یک راهنمایی در جهت استفاده بهتر از ابزارک ها

4 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام.خسته نباشید.

من سایتم بخش ابزارکش فعال است سایت من یک سایت خبری است،من میخوام در سایدبار سایتم یک بخش گزیده اخبار راه اندازی کنم برای بخش گزیده اخبارم میخوام اسلایدر ایجاد کنم که بصورت یک اسلایدر باشه ویک دسته خاص را هم بهش اختصاص بدم حالا کار به این ندارم،من در بخش ابزارک وقتی قسمت متن را داخل بخش ابزارک سایدبارم قرار میدادم خب چگونه میتونم سایدباری که انتخاب یا پیدا کردم در این قسمت فعال کنم که بعد از طریق ورد پرس مدیرتش کنم،منظور من این است چگونه یک اسلایدر را اکه انتخاب کردم مثلا یک اسلایدر بوت استرپی دارم خب چگونه این اسلایدر را در بخش ابزارک قرار دهم (کدهای اسلایدر را کجا قرار بدم منظورم هست)باتشکر.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان سلام.خسته نباشید.

من سایتم بخش ابزارکش فعال است سایت من یک سایت خبری است،من میخوام در سایدبار سایتم یک بخش گزیده اخبار راه اندازی کنم برای بخش گزیده اخبارم میخوام اسلایدر ایجاد کنم که بصورت یک اسلایدر باشه ویک دسته خاص را هم بهش اختصاص بدم حالا کار به این ندارم،من در بخش ابزارک وقتی قسمت متن را داخل بخش ابزارک سایدبارم قرار میدادم خب چگونه میتونم سایدباری که انتخاب یا پیدا کردم در این قسمت فعال کنم که بعد از طریق ورد پرس مدیرتش کنم،منظور من این است چگونه یک اسلایدر را اکه انتخاب کردم مثلا یک اسلایدر بوت استرپی دارم خب چگونه این اسلایدر را در بخش ابزارک قرار دهم (کدهای اسلایدر را کجا قرار بدم منظورم هست)باتشکر.

دوست عزیز افزونه master slider بهترین افزونه در این بخشه . کد ابزارکم داره . ریسانسیو هم هست دانلود در زیز

دانلود

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز نصب نمیشه این افزونه با این خطا مواجه شدم که این بسته نمی تواند نصب شود مواجه شدم ممنون میشم راهنماییم کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان کسی راهنمایی نمیکنه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری