رفتن به مطلب

یه مشکل کوچیک تو نمایش قالب در موبایل

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان هر روز با یک مشکل در خدمت شما :(

من مشکلی که تو نمایش سایتم تو موبایل هست اینه که من 2 تا سایدبار دارم و قسمت وسط مطالب نمایش داده میشه حالا تو موبایل وقتی میری یه پست رو ببینی اول سایدبار یک میاد بعد مطالب و بعد سایدبار دوم و وقتی سایت تو موبال کامل لود شد درست میشه یعنی اول مطالب نشون داده میشه و بعد سایدبار ها ولی خب وقتی سایت لود کامل نشوده هنوز این مشکل هست و باعث سردرگمی کاربر میشه نمیدونم متوجه شدین یا نه. پیشاپیش ممنون. :)

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز راه که داره.شما ریپسانسیو سایتتون رو با مدیا کوئری انجام دادم دید مشکل در کدنویستون است.حالا نمیدونم قوانین انجمن زیر پا نمیذارم در این تایپیک جواس سوال شما را میدم.سوال شما مربوط به بخش برنامه نویسی ایستاتیک می باشد فکر کنم.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز راه که داره.شما ریپسانسیو سایتتون رو با مدیا کوئری انجام دادم دید مشکل در کدنویستون است.حالا نمیدونم قوانین انجمن زیر پا نمیذارم در این تایپیک جواس سوال شما را میدم.سوال شما مربوط به بخش برنامه نویسی ایستاتیک می باشد فکر کنم.

دوست عزیز ممنون بابت پاسخگویی راهی برای درست کردنش هست؟

لینک به ارسال

دوست عزیز من دیدم سایتتون رو این قالب سایت بطور کامل ریسپانسیو نیست وبنظر من چند مشکل داره.قالب سایت در زیر ابعاد 400پیکسل اصلا ریسپانسیو نیست.بحث مهمی که در ریسپانسیو بودن یک قالب سایت منو ها هستن که اصلا رعایت نشده بنظر من.درابعاد بین 1000تا 990پیکسل بخش محتوای سایتتون بدشکل میشه.واما مشکلی روکه خودتون عرض کردید بنده ندیدم.به نظر من شما راحت میتونید در عرض 1ساعت حداکثر این قالب سایت را با فریمورک بوت استریپ ریسپانسیوش کنید از پایه.

لینک به ارسال

دوست عزیز من دیدم سایتتون رو این قالب سایت بطور کامل ریسپانسیو نیست وبنظر من چند مشکل داره.قالب سایت در زیر ابعاد 400پیکسل اصلا ریسپانسیو نیست.بحث مهمی که در ریسپانسیو بودن یک قالب سایت منو ها هستن که اصلا رعایت نشده بنظر من.درابعاد بین 1000تا 990پیکسل بخش محتوای سایتتون بدشکل میشه.واما مشکلی روکه خودتون عرض کردید بنده ندیدم.به نظر من شما راحت میتونید در عرض 1ساعت حداکثر این قالب سایت را با فریمورک بوت استریپ ریسپانسیوش کنید از پایه.

چه قدر هزینه داره تا این مشکل رو برام حل کنین؟ اون مشکل بنده هم با موبال برین معلوم میشه فقط.

لینک به ارسال

دوست عزیز من بحث هزینه اشم نیست خوشحال میشم کار ازدستم میاد براتون انجام بدم اما تنها چیزی هست نمیدونم در این انجمن جاش هست یا نه،اساتید بزرگواری در این انجمن حضور دارند با اقای ایمان فاخر استاد بزرگوار صحبت کنیدببینید پیشنهاد ایشون چی هست ایرادات من گرفتم درست هست . اگر مشکلی نداشت من خودم خیلی وقت نیست در این انجمن حضور پیدا کردم میخوام قوانین انجمن را زیرپا نذارم اگر مشکلی نداشته باشه من در خدمتتون هستم با افتخار.سایت شما چندمشکل داشت در ریسپانسیو بودنش حالابنظر من.

لینک به ارسال

دوست عزیز من بحث هزینه اشم نیست خوشحال میشم کار ازدستم میاد براتون انجام بدم اما تنها چیزی هست نمیدونم در این انجمن جاش هست یا نه،اساتید بزرگواری در این انجمن حضور دارند با اقای ایمان فاخر استاد بزرگوار صحبت کنیدببینید پیشنهاد ایشون چی هست ایرادات من گرفتم درست هست . اگر مشکلی نداشت من خودم خیلی وقت نیست در این انجمن حضور پیدا کردم میخوام قوانین انجمن را زیرپا نذارم اگر مشکلی نداشته باشه من در خدمتتون هستم با افتخار.سایت شما چندمشکل داشت در ریسپانسیو بودنش حالابنظر من.

من الان متوجه نشدم دوستان دیگه هم موافق کمک هستن دیگه دلیلی برای مخالفت مگه وجود داره؟

لینک به ارسال

دوستان موارد تجاری و سفارشات رو از طریق پیام خصوصی هماهنگ کنید هیچ مشکلی نداره و قانونی نقض نمیشه :)

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...