رفتن به مطلب

یه مشکل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ببخشید اسم تاپیکو اینجور گذاشتم چون دقیقا نمیدونستم ک اسمشو چی باید گذاشت.

مشکلی که من دارم اینه که توی قالبم ما از تصویر شاخص استفاده نکردیم یعنی از لینک عکس استفاده میکنیم.

یه مشکلی که من دارم اینه که وقتی برای مثال پستی رو میذارم توی تلگرام یا فیسبوک اون عکس رو لود نمیکنه اما وقتی میام همون عکس رو توی پست میذارم منظورم اینه که اضافه کردن پرونده چندرسانه ایو میزنم و عکسو میذارم عکس رو لود میکنه این دوتا عکس رو ببینید تا بهتر متوجه بشید :

l7i_1.jpg

fsng_2.jpg

کسی میدونه چجور این مشکلو حل کنم؟

ویرایش شده توسط kamaka
لینک به ارسال

اول از همه دلیلتون برای عنوان تایپیک اصلا درست نیست و قاعدتا تایپیکتون باید طبق قوانین بایگانی بشه

اینکه شما از روش طبیعی و درست استفاده نمی کنید ایراد کار شماست و بهترین و درست ترین کار اینه که روشتون رو تغییر بدید

اما با کد نویسی هم راه حلش وجود داره

فقط یک چیزی از سئوالتون مشخص نیست شما می خواهید عکسی که اصلا داخل مطلبتون وجود نداره تو تلگرام باشه یا عکس را تو مطلبتون قرار می دید؟ اگر قرار بدید می شه با کد نویسی حلش کرد ولی با توجه به اینکه یک فشار مضاعف به منابعتون وارد می کنید اصلا توصیه نمی شه

لینک به ارسال

اول از همه دلیلتون برای عنوان تایپیک اصلا درست نیست و قاعدتا تایپیکتون باید طبق قوانین بایگانی بشه

اینکه شما از روش طبیعی و درست استفاده نمی کنید ایراد کار شماست و بهترین و درست ترین کار اینه که روشتون رو تغییر بدید

اما با کد نویسی هم راه حلش وجود داره

فقط یک چیزی از سئوالتون مشخص نیست شما می خواهید عکسی که اصلا داخل مطلبتون وجود نداره تو تلگرام باشه یا عکس را تو مطلبتون قرار می دید؟ اگر قرار بدید می شه با کد نویسی حلش کرد ولی با توجه به اینکه یک فشار مضاعف به منابعتون وارد می کنید اصلا توصیه نمی شه

بله عکس توی مطلب قرار داده شده شما این پست رو ببنید

http://mybiatomusic.com/748/mansour-sherafat/

اون عکس رو میخوام قرار بدم که متای اون توی قالب post_img هست.

لینک به ارسال

متاسفانه دیگه فرصتش نیست شما بهتره اول قوانین رو به صورت کامل بخونید

برای رسیدن به پاسخ صحیح لازمه که به کل قوانین پایبند باشید.

لینک به ارسال

این کد را به فایل header.php و قبل از تگ title اضافه کنید

<?php
if(is_single()) : ?>
<meta property="og:image" content="<?php echo get_post_meta($post->ID, 'post_img', true);?>"/>
<?php endif;?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...