Cinema

انتخاب کلمه کلیدی برای خود وب سایت

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه

دوستان لطف کنن بگن که چطوری میشه برای خود وب سایت (نه پست ها و مطالب دیگه) کلمه کلیدی انتخاب کنیم ؟

مثلا برای یک وب سایت دانلود فیلم بنویسیم "دانلود فیلم" که وقتی تو گوگل این کلمه سرچ بشه , وب سایت مورد نظر بالا بیاد !

تشکر.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خب شما اول باید نسبت به کلمات کلیدی مهم سایت، اون ها رو داخل h1 تا h6 تنظیم کنید. بعد حالا نسبت به سایت های رقیب داخل گوگل رتبه می گیرید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلمات مرتبط با سایت خودتون و همچنین  کلماتی که تو صفحه زیاد تکرار میشن رو بذارین

فرض کنید شما صفحه اولتون چندین دسته رو فراخوانی کردین 

که همیشه اول عنوانشون  دانلود نرم افزار فلان تکرار شده  پس دانلود نرم افزار رو بذاری تو کلمات کلید و توضیحاتتون 

همون بحث چگالی کلملت کلیدی هست که تو پست ها  انجام میدید.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

تشکر از هر دو پاسخ دهنده گرامی دوستان

ویرایش شده در توسط ziya
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خسته نباشید خدمت همه دوستان

کلمات کلیدی رو کجای سایت باید قرار داد ؟
در داخل قالب ؟

yoast seo ؟

میشه راهنمایی کنید ؟

خب شما اول باید نسبت به کلمات کلیدی مهم سایت، اون ها رو داخل h1 تا h6 تنظیم کنید. ( از کجا باید تنظیم کرد داخل قالب ؟ و میشه چگونگی تنظیمشو بگید ؟ )

چندتا کلمه میشه انتخاب کرد و اینکه کلمات کلیدی سایتمو از کجا بدونم کدوماست

ممنون میشم راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شبتون بخیر دوستان عزیز

کسی در این مورد کمکی از دستش برنمیاد ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 ساعت قبل، Nima_69 گفته است :

خسته نباشید خدمت همه دوستان

در داخل قالب ؟

yoast seo ؟

میشه راهنمایی کنید ؟

خب شما اول باید نسبت به کلمات کلیدی مهم سایت، اون ها رو داخل h1 تا h6 تنظیم کنید. ( از کجا باید تنظیم کرد داخل قالب ؟ و میشه چگونگی تنظیمشو بگید ؟ )

چندتا کلمه میشه انتخاب کرد و اینکه کلمات کلیدی سایتمو از کجا بدونم کدوماست

ممنون میشم راهنمایی کنید

دوستان درباره این موضوع کسی نظری نداره !!
کسی نیست کمکی کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 ساعت قبل، Nima_69 گفته است :

در داخل قالب ؟
yoast seo ؟

داخل قالب می‌تونید بذارید (داخل هدر با متاتگ keyword) 

اگر از Yoast استفاده می‌کنید می‌تونید اونجا کلمات کلیدی سایتتون رو تعریف کنید (عنوان‌ها & متاها >> خانه >> قالب کلمات کلیدی Meta)

در 15 ساعت قبل، Nima_69 گفته است :

تگ‌های H1 تا H6 تگ عنوان هستن، به ترتیب H1 بیشترین ارزش رو داره و H6 کمترین ارزش، مثلا وقتی یه مطلب می‌نویسین، اون رو به بخش‌های مختلفی تقسیم کنید و تیتر‌های اصلی رو داخل تگ H2 بذارین، کلمات کلیدی سایتتون رو هم درشون قرار بدین.

چندتا کلمه میشه انتخاب کرد ؟

تعداد خاصی نداره و نباید خیلی زیاد یا کم باشن (در حد 3 یا 4 تا کافیه)

اینکه کلمات کلیدی سایتمو از کجا بدونم کدوماست؟

موضوع اصلی سایتتون چیه؟ مثلا من سایتم در مورد آی تی و کامپیوتره کلمات کلیدیم ایناست: ( آی تی , IT , فناوری اطلاعات )

پ‌ن: استفاده از کلمات کلیدی چند سالی هست که منسوخ شده و دیگه تاثیری چندانی واستون نخواهد داشت ولی باز هم انتخابش با خودتونه میتونید استفاده کنید یا نکنید.

من سعی کردم تمام سوالاتتون رو به طور خلاصه واستون جواب بدم، هرجاش واستون نامفهوم بود بگین تا بیشتر توضیح بدم.

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mrkarami937
      سلام
      وب سایت من این هستش : setashedesign.ir
      در زمینه طراحی لوگو فعالیت دارم یوآست سئو رو نصب کردم و تا جایی که میتونستم تنظیم کردم
      اما در سایت هایی مثل tools.hostiran.net که سایت خودم رو چک میکنم میبینم که کلمه کلیدی زده که ندارم
      کسی میدونه چجوری باید کلمه کلیدی به وبسایت اضافه کنم؟
      از کجا باید ادیت کنم کلمات کلیدیمو
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، وقتی یه مطلب می نویسم نمی دونم توی هر پاراگراف باید چندتا کلمه کلیدی تکرار بشه و اینکه کلا بهترین محل نوشتن کلمات کلیدی کجا هست؟
      می دونم که نباید بیش از 2.5 درصد کل متن مقاله باشه.
      با تشکر و سپاس
    • توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام وقت بخیر 
      دوستان لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم 
      من میخوام تو سایت وردپرسی خبری ، امکانی ایجاد کنم که کاربران تو پنل کاربری شون بتونن چند تا کلمات کلیدی بنویسند 
      و  لینک هر خبری که هر کدوم از اون کلمات کلیدی داخل متنش بود رو برای کاربر ارسال کنه 
      مثلا کاربر1 کلمه کلیدی علی دایی رو ثبت میکنه و هر پستی با کلمه علی دایی منتشر شد بهش اطلاع داده میشه 
      مثلا سریعا بعد از انتشار از طریق پیامک به کاربر اطلاع بده 
      آیا افزونه ای هست که بشه ازش استفاده کرد و به این اهداف رسید ؟
      پیشنهاد شما چیه در این باره؟
    • توسط میلاد صادقی
      سلام دوستان
      یک سایت هست که حدودا دو ماه راه اندازی کردم (برای سئو سایت از yoast استفاده کردم) ولی  کلمات کلیدی که انتخاب کردم و در سایت گذاشتم گوگل اصلا نشون نمیده و حتی از سایت هایی که سئو سایت بررسی می کنن استفاده کردم چیزی نشون داده نمی شه .
      میخواستم بدونم مشکل از چی هست ؟

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی می خواستم بدونم که اگر برای یک کلمه کلیدی مثلا جارو شارژی که در افزونه یوئست به عنوان کلمه کلیدی درج شده کلمات مشابهی مانند جارو های شارژی ، خانه تان را جارو کنید ، جارو کردن ، شارژ ، شارژ کردن جارو . میتونه نمونه ای برای تکرار کلمات کلیدی باشه یا صرفا اگه کلمه کلیدی جارو شارژی به تعداد زیاد در یک پست تکرار بشه اثر منفی بر روی سئو میزاره؟
      دوم اینکه من مدتی هست که از افزونه siteorigin استفاده می کنم. احساس میکنم که بعد از استفاده از این افزونه رتبه سایت در کلمات کلیدی سایت پایین اومده. میتونه درست باشه؟
      سپاس و تشکر