DariushGreat

امكان افزودن كالا به ووكامرس به روش Frontend

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

مي‌خوام امكان اين رو راه اندازي كنم كه افرادي با ثبت‌نام در سايت محصولشون رو به فروش برسونن. مشكلم اينجاست كه نمي‌خوام به پنل وردپرس دسترسي داشته باشن و مي‌خوام از طريق خود سايت به روش Frontend كالاهاي خودشون رو گزينش كنن. Gravity Forms امكان ارسال پست يا پست‌تايپ رو داره. ولي مشكل اينجاست كه تنها تصوير شاخص رو مي‌شه بهش افزود و گالري تصاوير رو نمي‌شه كاريش كرد. همچنين اين كه امكان نوشتن قيمت هم وجود نداره.

خيلي ممنون براي راهنمايي

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

افزونش هست ولی خیلی گرنه

البته ویژگی‌هاش فوق‌العاده هست، مخصوصا اینکه راست به چپ هم پشتیبانی می‌کنه، نسخه رایگان (با امکانات کمتر) و آنلاین هم داره

یه مزیت دیگه‌ای هم داره این هست که کشور سازنده بنگلادش هست و مشکلات تحریم و غیره برای خرید مشکل‌ساز نمیشه 

فقط تنها نکتش همون قیمتش هست (199 دلار که تقریبا میشه ۸۰۰ تومن)

غیر از این افزونه یه افزونه دیگه هم هست که خوب قیمتش کمتر هست (149 دلار) نسخه رایگان هم داره، اما در کمال تعجب اصلا نسخه آنلاین نداره!

شرکت سازنده افزونه اول یه مقایسه بین افزونه‌های موجود در این زمینه انجام داده که می‌تونید خودتون بررسی کنید. 

پیوند اول دوم سوم

خودم هم برای یه کاری نیاز داشتم بعد از بررسی دیدم مورد اول Dokan انصافا بهتر هست هرچند قیمتش خیلی بیشتر بود ...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط a.sa
      با عرض سلام و خسته نباشید 
      دنبال کدی میگردم که خرید کاربران رو بر اساس استان محل زندگیشون محدود کنه (قبلا کاربر ثبت نام کرده)
      و این محدودیت لازم نیست پیچیده بشه
      فرض کنید ما محصولی داریم که میخوایم فقط به استان تهران بفروشیم و به اون محصول ویژگی تهران رو میدیم و میخوایم اگر کاربر مثلا از اصفهان بود وقتی وارد صفحه محصول مربوطه به تهران شد، بجای بخش اضافه کردن به سبد خرید پیامی مثل: "این محصول برای استان شما محدود شده است" مواجه بشه
      کدی که من میخوام کدیه که محصولات رو به دو ویژگی تهران و سایر استان ها تقسیم میکنه یعنی یسری محصولات فقط برای تهران به فروش میرسن و یسری سایر استان ها پس کد ما کلا با دو ویژگی تهران و سایر استان ها کار داره
      پس کدی که میخوایم کدی هست که کاربران رو بر اساس ویژگی محصولات(کلا دو ویژگی تهران، سایر استان ها) و استانی که موقع ثبت نام انتخاب کرده، در خرید محصولات محدود کنه 
      اگر میتونید بنده رو راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم 
      اگر کسی از دوستان میتونه این کار رو انجام بده هزینش رو لطفا بگه
    • توسط s.m.a1383
      سلام می خواستم ببینم به جای اینکه محصولات رو توی صفحه اول سایت بگذارم میشه دسته های محصولات رو توی صفحه اول سایت گذاشت؟
      آدرس سایت من:innolabs.ir
      در ضمن از پوسته "هستیا "استفاده میکنم افزونه یا کدی هست که بتونه به جای نمایش محصولات در صفحه اول دسته های محصولات رو نمایش بده در ضمن هر کد یا افزونه ای که گفتید طریقه انجامش رو هم بگید لطفا.
      خیلی ممنون از لطفتون
    • توسط Hesam4388
      سلام
      من هم سایت فروشگاهی دارم و هم مغازه و فروش بصورت حضوری
      نیاز به یک افزونه دارم که بتونم موقعی که محصولم به فروش رفت سریع موجودی سایت رو هم تغییر بدم. در صورت امکان بصورت اپلیکیشن اندرویدی باشه که خیلی بهتر
      ممنون میشم اگر اطلاع دارین معرفی کنین.
    • توسط naderi
      سلام دوستان .. وقتتون بخیر باشه
      من میخوام یه تب بندی محصولات بزنم که توی هر تب محصولات یه دسته به شکل اسلایدر(carousel ) نمایش داده بشه ، یه تب هم برای نمایش "همه" داشته باشم ..
      افزونه ای هست که معرفی کنید بتونم اینکارو باهاش انجام بدم؟
      خود ویجت تب ویژوال کامپوزر رو تست کردم ولی با اون افزونه ای که محصولات رو به شکل اسلایدر نشون میده سازگاری نداره و درست نمایش نمیده
      ممنون میشم کمک کنید
    • توسط sina-monfared
      سلام 
      در بخش دسته بندی محصولات؛ امکان استفاده از ابزار های ویرایش مربوط به این قسمت حذف شده است که در تصویر مشخص کرده ام.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.