sami85

فونت DroidNaskh برای کل سایت

1 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان متوجه شدم که دارو دسته ( سندیکای همین سایت ) یک پلاگین خوب نوشته اند که جای بسی سپاس داره اما اسم پلاگین

parsi date

خوب خوشبختانه این پلاگین صفحه داشبورد رو برای ما خوشایند کرده بابت خانواده فونت‌های "Droid Sans Naskh"و "Roboto"

حال سوال اینجاست که شما که این همه کارتون درسته یک آیتم بهش اضافه می کردید که تمام سایت هم فونتش به این فونت بصورت دل بخواه تبدیل بشه

ولی مشکل من کجاست : من تمام سایتم رو به فونت یکان تبدیل کردم اما متاسفانه چیزی که می خواستم نشد اما از فونت صفحه مدیریت خوشم اومد حالا من کد خودم رو قرار میدم

بفرمایید کد درست برای تبدیل شدن فونت سایت به DroidNaskh چی هست البته بگم توی خود افزونه (پلاگین) فونت ها با فرمت دیگه ای هستند که من جواب نگرفتم

@font-face
{
font-family: 'BYekan';
src: url('font/Yekan.eot');
src: url('font/Yekan.eot?iefix') format('embedded-opentype'),
url('font/Yekan.ttf') format('truetype');
}

*{
font-family:'BYekan', tahoma !important;
}

فونتهای داشبورد

DroidNaskh-Bold.woff2

Roboto-Bold.woff

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Pluto65
      سلام
      وردپرس 4.8.1 دارم و افزونه پارسی دیت را نصب کرده ام.این افزونه، ابزارکی به نام "بایگانی تاریخ خورشیدی" دارد که تاریخ را به شمسی تبدیل می کند اما فونت نمایش اعداد در آن با فونت اصلی سایت منطبق و هماهنگ نیست.
      برای سایت از فونت "یکان" استفاده کرده ام و در تمام سایت این فونت اعمال شده اما در این ابزارک اعمال نمی شود.
      لازم به ذکر است با افزونه جلالی هم تست کردم و همین مشکل در آن جا هم وجود داشت.

برای حل مشکل، راهنمایی بفرمایید .

• توسط newday
      من چند وقتی هست که به جای افزونه  wp-jalali از افزونه parsi date شما برای تبدیل تاریخ شمسی استفاده میکنم و البته دلایل بهتر بودن افزونه شما خیلی زیادن.
      تنها مشکلی که با این افزونه دارم اینه که اگر گزینه تغییر زبان مدیریت را به حالت غیرفعال در بیاریم به وردپرس فورس میکند که حتما بخش مدیریت باید انگلیسی باشد و حتی اگر در تنظیمات همگانی سایت زبان فارسی را انتخاب کنیم باز هم بخش مدیریت انگلیسی باقی میماند.
      در صورتیکه طبیعتا در حالت غیر فعال تغییر زبان مدیریت افزونه، نباید کاری به این داشته باشد که من چه زبانی را انتخاب کرده ام.
      و اجازه بده از پیش فرض فارسی خود وردپرس استفاده کنم.
      البته این موضوع رو توی انجمن افزونه توی سایت اصلی ورد پرس هم مطرح کردم ولی فکر میکنم اینجا بهتر و زودتر به جوابم برسم.
      با سپاس از به روز رسانی مستمر افزونه
    • توسط taha1414
      باسلام خداقوت
      بنده سایتی با قالب صحیفه - از یکی از سایت های دانلود رایگان-  راه اندازی کردم. ووکامرس هم نصب کردم
      حالا چند مشکل دارم که واقعا عاصی شدم و هر کار کردم درست نشد و حتی سایتی که قالب رو گرفتم هم جواب درست حسابی ندادن... / ضمنا از چند سایت دیگه هم قالب رو گرفتم ولی باز نشد.
      1. فونت های فارسی موجود در قالب کار نمی کنند؟
      2.در نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اول نمایش درست و ارایشی ندارد؟
      3.تصاویر هم گاهی لود نمی شود؟

سایت مورد نظر: tolidemihan.ir
      باتشکر از پاسخ هایتان...

• توسط __PEYMAN__
      باسلام
      من میخوام فونت کل سایتمو کوفی کنم ... پلاگینی یا روشی ؟؟؟