رفتن به مطلب

عدم اجرا شدن لایت باکس تصاویر ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستای گل..

تو ووکامرسم صفحه product لایت باکس تصاویر محصولات کار نمیکنه. از افزونه های لایت باکس هم استفاده کردم ولی تاثیری نداره. نمیدونم تداخل جی کوئری وجود داره یا قضیه چیز دیگس..

نظرتون چیه؟؟ چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟؟

تو پیکربندی ووکامرس هم گزینه لایت باکس فعاله.

لینک به ارسال

به احتمال زیاد تداخل جی کوئری وجود داره ..

بررسی کنید اگه توابع wp_head و wp_footer در header و footer قالبتون فراخوانی شدن و بازم مشکل وجود داره از آموزش زیر برای فراخوانی کتابخانه جی کوئری در قالبتون استفاده کنید تا مشکل تداخل جی کوئری حل بشه ...

فراخوانی کتابخانه جی کوئری وردپرس

ویرایش شده توسط rezakianoosh
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، rezakianoosh گفته است :

به احتمال زیاد تداخل جی کوئری وجود داره ..

بررسی کنید اگه توابع wp_head و wp_footer در header و footer قالبتون فراخوانی شدن و بازم مشکل وجود داره از آموزش زیر برای فراخوانی کتابخانه جی کوئری در قالبتون استفاده کنید تا مشکل تداخل جی کوئری حل بشه ...

فراخوانی کتابخانه جی کوئری وردپرس

ممنونم دوست عزیز..

لینکی که دادین خوندم. مشکل اینه که الان دقیقا نمیدونم کدوم جی کوئری تداخل ایجاد کرده.

لینک به ارسال

پلاگین firebug رو روی فایرفاکس نصب کنید. سایتتون رو باز کنید و کلید f12 رو بزنید . به تب console برید و سایت رو رفرش کنید تا اگر خطایی بود براتون نمایش داده بشه.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

متاسفانه firebug  هیچ خطایی رو نشون نمیده. از افزونه WooCommerce Zoom Magnifier  هم استفاده کردم. و همینطور تعداد زیادی از افزونه های لایت باکس و یا زوم تصویر در ووکامرس ولی هیچ یک از این افزونه ها عمل نمیکنن.

لینک به ارسال

نمیدونم چه تداخلی وجود داره که کلا خیلی از افزونه های مربوط به ووکامرس جواب نمیدن..افزونه سبد خرید هم که بصورت پاپ آپ هست تو سایتم اجرا نمیشه.. تو قالب های آماده تست کردم و جواب گرفتم ولی تو قالبی که خودم نوشتم مشکل دارم. تو افزونه سبد خرید بعد از اجرای فایرباگ این خطلا رو بهم داده:

TypeError: jQuery(...).bPopup is not a function

jQuery('#festi-cart-pop-up-content').bPopup({

چطور میتونم رفعش کنم؟؟ ممنون میشم اگه راهی براش سراغ دارین کمکم کنید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

مشخصا برای این دستوری که می‌خواهید استفاده کنید یه فایل مرتبط وجود داره که داخل اون کدهای مربوط به  .bPopup وجو داره، (مثل این فایل)

نکته بعد این هست که مطمئن شید این فایل بعد از کتابخوانه اصلی جی‌کوئری فراخوانی شده باشه

اگر این دو نکته رو رعایت کرده باشیدنباید مشکلی وجود نداره

توضیحات بیشتر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...