رفتن به مطلب

نمایش ایکون یا نام هر پست تایپ

پست های پیشنهاد شده

سلام شاید تاحالا شما هم دیده اید که تو سایت های فیلم برای مطالب موزیک نوشته موسیقی و برای فیلم هم نوشته فیلم یا یه ایکون قرار داده

من به دو صورت مطالبم رو ارسال می کنم یکی به صورت یه پست تایپ به نام بلاگ و یکی دیگه هم با همون مطلب معمولی سایت (post) چطوری کاری کنم که یک ایکون یا نام اون پست تایپ رو نشون بدم که این مطلب برای بلاگ هست و این یکی برای فروشگاه هست

ممنون

لینک به ارسال

برای داشتن ادامه مطلب متفاوت در پست تایپ های مختلف، برای هر کدوم میتونید یک فایل نمایش جداگانه تعریف کنید. مثلا :

single-blog.php

که محتوای مطلب که توی پست تایپ blog باشه رو نمایش میده.

این فایل معمولا یک کپی از فایل single.php به همراه تغییرات هست.

موفق باشید.

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، عبدالماجد گفته است :

برای داشتن ادامه مطلب متفاوت در پست تایپ های مختلف، برای هر کدوم میتونید یک فایل نمایش جداگانه تعریف کنید. مثلا :

single-blog.php

که محتوای مطلب که توی پست تایپ blog باشه رو نمایش میده.

این فایل معمولا یک کپی از فایل single.php به همراه تغییرات هست.

موفق باشید.

ممنون ولی منظورم این نبود منظورم اینه که در صفحه اصلی معلوم بشه کدوم برا وبلاگ هست کدام برای فروشگاه یعنی اگه مطلب برای فروشگاه بود بنویسه فروشگاه و اگه برای وبلاگ (پست تایپ blog) بود یه گوشه پست بنویسه وبلاگ

قسمت قرمز رنگ تصویر

Untitled.png

ویرایش شده توسط reza_yki
لینک به ارسال

سلام

داخل حلقه تابع زیر رو استفاده کنید

<?php echo 'The post type is: ' . get_post_type( get_the_ID() ); ?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...