• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
ahadto

تبریک نصب نسخه جدید IPB

31 پست در این موضوع قرار دارد

خواستم با این پست به همه مدیران و دوستان گرامی نصب نسخه جدید رو تبریک بگم، بسیار کار قشنگ و جالبی کردید، فکر نمی کردم به این زودی نسخه 4 رو نصب کنید، واقعا خسته نباشید :)

9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این نسخه کمی پایدار شده برای همین لایسنس مجددا تهیع و نسخه جدید نصب شد.

البته هنوز نیاز به تغییرات هست.

9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

یه باکس هم شبیه باکس جدیدترین موضوعات ایجاد کنید با عنوان سوالات بی پاسخ که دیده بشن

دیدم خیلی از سوالات دارن خاک میخورن

ویرایش شده در توسط trymoment
5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، trymoment گفته است :

یه باکس هم شبیه باکس جدیدترین موضوعات ایجاد کنید با عنوان سوالات بی پاسخ که دیده بشن

دیدم خیلی از سوالات دارن خاک میخورن

این بخش هم اضافه میشه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

طرح سرد و قشنگیه آفرین :wub::wub:

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تبریک میگم طرح جدید رو به همه کاربران انجمن

یه خدا قوت هم به مدیران زحمتکش انجمن 

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خسته نباشید :)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ظاهر جدید ساده و زیباست .

اگر قابلیت تعیین امضاء رو دوباره ایجاد کنید عالی میشه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، rezakianoosh گفته است :

ظاهر جدید ساده و زیباست .

اگر قابلیت تعیین امضاء رو دوباره ایجاد کنید عالی میشه.

مجددا فعال میشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من به نوبه خودم تبریک میگم

سبک و طرح زیبا و خوبی هست امیدوارم همیشه در اوج باشی انجمن خوب وردپرس پارسی

لطفا یه دکمه ای جکسی هم برای بروزرسانی صفحات پرسش ها قرار بدید تا هی رفرش نکنیم :)

پس این بازارچه محصولات کاربرا تکلیفش چی شد؟

ممنون

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تبریک میگم بسیار بسیار زیبا شده

فونتی هم که انتخاب کردید واقعا مناسبه و انجمن رو از حالت یکنواختی در آورده

ممنون از تمام دست اندرکاران .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

نخست اين‌كه شادباش مي‌گم نگارش تازه انجمن رو. ان‌شاءالله همواره به آموزش‌هاي خوب و كاميابي هاي پس از اون باشه.

راستش من نمي‌تونم با اين چهره تازه انجمن ارتباط برقرار كنم. احساس مي‌كنم نگارش پيشين بسيار بهتر از اين بود. يه جورايي همه چيز گنده شده توي انجمن! :D به ويژه فونت‌ها!

سپس اين‌كه در نگارش پيشين در فهرست نمايه كاربري كه بالاي انجمن بود گزينه‌اي براي نمايش نوشته‌هاي كاربر بود. خواهش مي‌كنم اونو دوباره بيافزاييد.

بسيار سپاس براي زحمات شما :wub:

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 3 ساعت قبل، DariushGreat گفته است :

سلام

نخست اين‌كه شادباش مي‌گم نگارش تازه انجمن رو. ان‌شاءالله همواره به آموزش‌هاي خوب و كاميابي هاي پس از اون باشه.

راستش من نمي‌تونم با اين چهره تازه انجمن ارتباط برقرار كنم. احساس مي‌كنم نگارش پيشين بسيار بهتر از اين بود. يه جورايي همه چيز گنده شده توي انجمن! :D به ويژه فونت‌ها!

سپس اين‌كه در نگارش پيشين در فهرست نمايه كاربري كه بالاي انجمن بود گزينه‌اي براي نمايش نوشته‌هاي كاربر بود. خواهش مي‌كنم اونو دوباره بيافزاييد.

بسيار سپاس براي زحمات شما :wub:

برعکس من فکر می کنم بسیار قشنگ تر و بهتر شده، امکانات نسخه 4 که فول ایجکس شده و رابط کاربریش خیلی بهتر از نسخه قبلی هست، طراحی بسیار مدرنتری هم داره و توجه داشته باشیم که سادگی طرح خودش یکی از ارکان طراحی موفق و صحیح هست، فونت هم که ایران سنس هست و بهترین فونتی که من سراغ دارم و خودم هم توی سایتها و کارها ازش استفاده می کنم، فقط یه سری تغییرات جزئی دیگه داده بشه بسیار عالی میشه، مثل لوگو که یک لوگوی ساده و مدرن که به طرح انجمن بخوره و امضاها رو هم محدود کنید که نشه عکس گذاشت و خیلی بزرگ نشه، تاپیکها رو داغون می کنه، همچنین فکر می کنم اگر از مد دانلود ip.download استفاده بشه خیلی عالیه، همه فایلهایی مثل قالبها و ... به صورت دسته بندی شده و منظم قراره بگیره و ...

ویرایش شده در توسط ahadto
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تنها مشکل وردپرس فارسی اینه که دچار چند دستگی شده، کاش همون سایت اولی با یک شیوه درست و به صورت گروهی مدیریت می شد. آپدیت ها به روز بود، الان نسخه 4.4 خیلی وقته اومده هنوز فارسی نشده و مهم تر از همه موضوع انجمن ... کاش یه تایپیک بزنیم ببینیم چی شد که اینجوری شد... ( امضاهای اینجا هم زودتر درست بشه خوب میشه )

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من هم به نوبه خودم تشکر می‌کنم از مدیران این انجمن

فقط به نظرم اندازه فونت می‌بایست کمی کوچکتر و همین‌طور فاصله بین خطوط بیشتر بشه

بازم خسته نباشید (:

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 ساعت قبل، reza_yki گفته است :

لطفا یه دکمه ای جکسی هم برای بروزرسانی صفحات پرسش ها قرار بدید تا هی رفرش نکنیم :)

نیازی به این کار نیست. شما با فعال کردن اعلامیه ها هم می تونید توی دسکتاپ ببینید هم بدون دکمه خودکار اگر مطلبی ارسال بشه نمایش داده می شه.

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من به نوبه خودم تبریک میگم

سبک و طرح زیبا و خوبی هست امیدوارم همیشه در اوج باشی انجمن خوب وردپرس پارسی

پس این بازارچه محصولات کاربرا تکلیفش چی شد؟

ممنون

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فونتش عالیه

به نظر من بهترین فونت فارسی همین ایران سانس هست.

منم میخوام بخرمش بزودی...

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل امضاء هنوز پابرجاست ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عالیه تبریک میگم کم کم عادی میشه برای کاربران...خسته نباشید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باتشکر از دوست خوبم جناب گرانسایه عزیز

مشکلی که من دارم اینه که با Tapatalk نمیتونم وارد انجمن بشم .قبل از به روز رسانی مشکلی نداشتم .ممنون میشم بررسی نمایید. همین طور دکمه ارسالهای جدید انجمن من پیداش نکردم

باتشکر

ویرایش شده در توسط chem
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مبارک 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 12/21/2015 at 19:42، مهدی گفته است :

سلام

من هم به نوبه خودم تشکر می‌کنم از مدیران این انجمن

فقط به نظرم اندازه فونت می‌بایست کمی کوچکتر و همین‌طور فاصله بین خطوط بیشتر بشه

بازم خسته نباشید (:

سلام

و تشکر فراوان بابت زحمات دوستان، فونت خیلی عالی شده

فقط یه نکته، نسخه جدید فونت یه مدل داره که توی اون اعداد فارسی نمایش داده می‌شن، یعنی کلا اعدا انگلیسی رو حذف کرده

به نظر اگر برای تعداد ارسال‌ها در صفحه اصلی، اطلاعات کاربری و هرجایی که واقعا نیاز نیست اعداد انگلیسی باشن، از اعداد فارسی استفاده بشه ظاهر صفحه اصلی و کل انجمن خیلی خوب میشه

به خصوص اینکه انجمن واقعا پارسی میشه (:

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در در ۱۳۹۴/۹/۲۹ ه‍.ش. at 20:26، Morteza گفته است :

این نسخه کمی پایدار شده برای همین لایسنس مجددا تهیع و نسخه جدید نصب شد.

البته هنوز نیاز به تغییرات هست.

اوففففففففففففففففففففففففففففففففففف چه قد زیبا شده انجمن! چه فونتی زیبایی، چه طراحی ساده و زیبایی، چه رنگ آمیزی قشنگی، چه قد عالی

خداییش فقط نیم ساعت داشتم  تو انجمن میگشت متا چیزای جدید قالب و کشف کنم. واقعا زیبا شده انجمن.به همه مدیران و برنامه نویسان تبریک میگم. عالیه

آقا مرتضی یه س.ال: این قالبه خود  آی پی 4 هست یا اینکه خودتون طراحی کردین؟ و  اینکه به این مدل طراحی چی میگن؟اسم خاصی داره؟مثلاما هم انجمنسایتمون و بخوایم این مدلی کنیم باید به طراح چی بگیم؟

سوال بعدیم اینه که آی پی بی 4 به نسبت نسخه قبلی چی داره؟ چون یادمه گفته بودید شاید آی پی بی و برداریم از سایت! در کل یه کم درمورد تغییرات جدید، از لحاظ فنی توضیح بدید

ویرایش شده در توسط hosseinbrusli
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوسته پیش فرض نسخه 4 هست

و تغییراتش نسبت به نسخه قبلی اینقدر زیاد هست نمیشه اینجا توضیح داد :)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری