رفتن به مطلب

مشکل با تغییر زبان وردپرس به فارسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام ، در قالب سایت از اسلایدر استفاده شده و کدهای اون برگرفته از flexslider هست . فلشهای نویگیشن به سمت چپ و راست در زمانی که زبان وردپرس رو در بخش تنظیمات همگانی به زبان فارسی تغییر میدم بصورت علامت سوال دیده میشه ولی در حالتی که زبان وردپرس انگلیسی هست هیچ مشکلی در نمایش فلشهای نویگیشن وجود نداره، این علامتهای جهتنما از فونت awesome گرفته شده ن و زبان فارسی سایت yekan هست. در فایل css اسلایدر کدهای زیر مربوط به همین بخش نویگیشن هست:

/* Direction Nav */
.flex-direction-nav {*height: 0;}
.flex-direction-nav a  { display: block; width: 40px; height: 40px; line-height:40px; margin: -20px 0 0; position: absolute; top: 50%; z-index: 10; overflow: hidden; opacity: 0; cursor: pointer; color: rgba(255,255,255,0.8)!important; -webkit-transition: all .3s ease; -moz-transition: all .3s ease; transition: all .3s ease; }
.flex-direction-nav .flex-prev { left: 10px; }
.flex-direction-nav .flex-next { right: 10px; text-align: right; }
.flexslider:hover .flex-prev { opacity: 0.7; left: 10px; }
.flexslider:hover .flex-next { opacity: 0.7; right: 10px; }
.flexslider:hover .flex-next:hover, .flexslider:hover .flex-prev:hover { opacity: 1; }
.flex-direction-nav .flex-disabled { opacity: 0!important; filter:alpha(opacity=0); cursor: default; }
.flex-direction-nav a:before  { font-family: "fontawesome"; font-size: 36px; display: inline-block; content: "\f137"; }
.flex-direction-nav a.flex-next:before  { content: "\f138"; }

در حالت زبان انگلیسی هم کل سایت چپ چین میشه و جای منوها و اسلایدر و ... تغییر میکنه.
حدود یک هفته س درگیرم ممنون میشم کمکم کنید.
با سپاس

لینک به ارسال

بخش هایی که دارای نام فونت ایکون هستن رو با دستور !important مهم کنید بررسی کنید مشکل حل میشه یا نه

مثال :

font-family: "fontawesome" !important;

لینک به ارسال

در کدهای بالا اینکارو کردم تغییری حاصل نشد ، تمام فایلها رو نگاه کردم کلمه awesome فقط در اینجا که ذکر کردم و در فایل header اومده که در این مورد اخیر این دستور ذکر شده

<!--<link rel="stylesheet" href="css/font-awesome.css">-->

که اضافه کردم بی فایده بود همچنین <!-- --> رو از دستور بالا حذف کردم اونم بی فایده بود

لینک به ارسال

این که در زبان انگلیسی مشکلی نداره و در حالتی که زبان وردپرس رو فارسی می کنم اینطوری میشه گفتم شاید مشکل از utf8 باشه ، به همین دلیل کلیه فایلهایی که فکر می کردم یه ربطی به اسلایدر دارن رو با utf8  سیو کردم دوباره آپلود کردم بازم نشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...