DariushGreat

افزودن و حذف كردن فيلد در شناسنامه كاربري

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

مي‌خوام فيلدهاي بخش شناسنامه كاربري رو تغيير بدم. شماري رو حذف و شماري دلخواه بسازم. چي‌كار بايد بكنم؟

بعد اين‌كه امكان اين هست كه براي هر نقش كاربري محدوديت نمايش فيلد تعريف كرد؟

ممنون براي راهنمايي

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

نمونه کد افزونه اول دوم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

سيمي رو نصب كردم ولي ظاهرا فقط ورژن پوليش ميشه متا حذف كرد. ببين من ميخوام متاي نشاني و تلفن رسيد و خريد كاربر با ووكامرس رو حذف كنم و به جاش فيلد اختصاصي بذارم.

يه سوال ديگه، آيا مي شه امكان گوگل مپ رو در پروفايل گذاشت؟ مثلا كاربر نشاني خودشو به صورت مپ در بياره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Ghaffari0098
      سلام دوستان
      من در حال توسعه یک قالب ووکامرس هستم و اخیرا با مشکلی برخورد کرده ام که از شما میخوام کمک کنید که بتونم اونو برطرف کنم. اخیرا در صفحه single product ، گالری تصاویر محصول نمایش داده نمیشوند، من کد های صفحه را بررسی کردم و متوجه شدم که کلاس woocommerce-product-gallery__wrapper دارای width 1600 پیکسل است، همچنین دارای استایل   t transform: translate3d(-792px, 0px, 0px)  میتونید کمکم کنید؟
    • توسط sina-monfared
      سلام 
      در بخش دسته بندی محصولات؛ امکان استفاده از ابزار های ویرایش مربوط به این قسمت حذف شده است که در تصویر مشخص کرده ام.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• توسط armanq
      سلام من یک سایت دانلود فایل دارم   یک هاست دینامیک که سایت اصلیم روش نصب شده   و یک هاست دانلود و آپلود هم باید بگیرم    می خواستم ببینم فرقی نمی کنه از کدوم سایت بگیرم؟ از آپلود بوی یا هر سایت دیگه؟
      بعضی هاشون نوشتن کنترل پنل دایرکنت ادمین  و کنترل پنل هاست اصلیم سی پنل هست   مشکلی پیش نمیاد؟
    • توسط poshenama
      سلام
      من یک سایت فروشگاهی برای فروش فایل های گرافیکی دارم آماده می کنم و نیاز به یک همکار دارم که کار هارو سریع تر انجام بدیم
      لطفا برای همکاری پیام ارسال کنید
      با تشکر
    • توسط roshanak97
      سلام .نمایش تعداد بازدید مطالب در وردپرس بدون نیاز به افزونه بر اساس Ip می خواستم تا با هر بار رفرش زیاد نشود.