bartarinfun

بزرگ بودن تصاویر در پست ها

8 پست در این موضوع قرار دارد

میخواستم ببینم چطور میشه سایز تصاویر رو کوچک کرد الان تصاویر در سایتم بزرگ نشون داده میشه و کمی ازار دهنده هستش مثل پست زیر

http://bartarinfun.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-hotel-transylvania-2-2015/

قبلا تو

style.css

این کدها اندازه تصاویر هستش کمشون هم کردم ولی درست نشدن

post-entry p img {    font-size: 13px;    line-height: 13px;    margin-bottom: 18px;    width: 98%;}

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همین کدهای استایل درسته فقط عرض رو مثلا بزارید 70% تصویر کوچیک میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 دقیقه قبل، M.Javad گفته است :

همین کدهای استایل درسته فقط عرض رو مثلا بزارید 70% تصویر کوچیک میشه

هیچ تغییری نمیکنه حتی رو 25% هم گذاشتم ولی هیچ تغییری نکرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قبل از هر چیز توصیه می کنم به صورت غیرقانونی فیلم برای دانلود نذارید، چه کاریه آخه!!! ( هر چند نمی دانم شما قانونی گذاشته اید یا نه ؟ ) 

در مورد عکس هم موقع نوشتن مطلب اگر عکس را در سایت خودتان آپلود کنید وردپرس امکانات زیادی برای اندازه و جایگاه آن دارد. نیاز نیست استایل را دستکاری کنید!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 دقیقه قبل، msm1365 گفته است :
در 12 دقیقه قبل، msm1365 گفته است :

قبل از هر چیز توصیه می کنم به صورت غیرقانونی فیلم برای دانلود نذارید، چه کاریه آخه!!! ( هر چند نمی دانم شما قانونی گذاشته اید یا نه ؟ ) 

در مورد عکس هم موقع نوشتن مطلب اگر عکس را در سایت خودتان آپلود کنید وردپرس امکانات زیادی برای اندازه و جایگاه آن دارد. نیاز نیست استایل را دستکاری کنید!!!

فیلم ها برای انکودرهای خارج از کشوره حتی دوبله فیلم ها هم برای رسانه های رسمی نیست تصمیم هم گرفتم فیلم ایرانی نزارم یکی گذاشتم ولی دیگه گذاشته نمیشه به احتمال زیاد فقط انیمیشن قرار میدم

عکس ها هم داخل خود هاست هستش ولی تغییری نمیکنه سایزشون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

موقع نوشتن مطلب گزینه افزودن یا انتخاب رسانه که می زنید بعد از آپلود عکس گزینه های زیادی برای تغییر اندازه عکس  و جایگاه آن دارید. دقت کنید مشکلتان حل می شود.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، bartarinfun گفته است :

هیچ تغییری نمیکنه حتی رو 25% هم گذاشتم ولی هیچ تغییری نکرد

امکان نداره من از inspect element که تغییر میدم درست میشه!!! در کنار اندازه عرض !important هم بزار

width:70% !important;

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون کدی که دادید رو زدم درست شد با تشکر از شما

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری