رفتن به مطلب

بزرگ بودن تصاویر در پست ها

پست های پیشنهاد شده

میخواستم ببینم چطور میشه سایز تصاویر رو کوچک کرد الان تصاویر در سایتم بزرگ نشون داده میشه و کمی ازار دهنده هستش مثل پست زیر

http://bartarinfun.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-hotel-transylvania-2-2015/

قبلا تو

style.css

این کدها اندازه تصاویر هستش کمشون هم کردم ولی درست نشدن

post-entry p img {    font-size: 13px;    line-height: 13px;    margin-bottom: 18px;    width: 98%;}

لینک به ارسال

قبل از هر چیز توصیه می کنم به صورت غیرقانونی فیلم برای دانلود نذارید، چه کاریه آخه!!! ( هر چند نمی دانم شما قانونی گذاشته اید یا نه ؟ ) 

در مورد عکس هم موقع نوشتن مطلب اگر عکس را در سایت خودتان آپلود کنید وردپرس امکانات زیادی برای اندازه و جایگاه آن دارد. نیاز نیست استایل را دستکاری کنید!!!

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، msm1365 گفته است :
در 12 دقیقه قبل، msm1365 گفته است :

قبل از هر چیز توصیه می کنم به صورت غیرقانونی فیلم برای دانلود نذارید، چه کاریه آخه!!! ( هر چند نمی دانم شما قانونی گذاشته اید یا نه ؟ ) 

در مورد عکس هم موقع نوشتن مطلب اگر عکس را در سایت خودتان آپلود کنید وردپرس امکانات زیادی برای اندازه و جایگاه آن دارد. نیاز نیست استایل را دستکاری کنید!!!

فیلم ها برای انکودرهای خارج از کشوره حتی دوبله فیلم ها هم برای رسانه های رسمی نیست تصمیم هم گرفتم فیلم ایرانی نزارم یکی گذاشتم ولی دیگه گذاشته نمیشه به احتمال زیاد فقط انیمیشن قرار میدم

عکس ها هم داخل خود هاست هستش ولی تغییری نمیکنه سایزشون

لینک به ارسال

موقع نوشتن مطلب گزینه افزودن یا انتخاب رسانه که می زنید بعد از آپلود عکس گزینه های زیادی برای تغییر اندازه عکس  و جایگاه آن دارید. دقت کنید مشکلتان حل می شود.

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، bartarinfun گفته است :

هیچ تغییری نمیکنه حتی رو 25% هم گذاشتم ولی هیچ تغییری نکرد

امکان نداره من از inspect element که تغییر میدم درست میشه!!! در کنار اندازه عرض !important هم بزار

width:70% !important;

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...