mehrdad_k

سئو دسته بندی های سایت

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

خواستم ببینم اگه بخوایم یک صفحه که مربوط به دسته بندی است در گوگل بالا بیاریم باید چکاری انجام دهیم ؟

مثلا میشه با بک لینک به دسته مورد نظر (دسته بندی) اون رو تقویت کرد ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله میشه با بک لینک، نوشتن توضیحات مناسب برای دسته و نمایشش در قالب دسته، انتخاب عنوان مناسب برای دسته و مطالب منتشر شده در اون و .... دسته ها رو هم تقویت کرد

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در تکمیل حرفای  دوستمون  لینک داخلی و هدایت  به اون دسته  و همچنین دسته های تخصصی تر (مطالب بهتر فیلتر میشه- چون  محتوا مرتبط تر میشه)هم می تونه  موثر باشه

ویرایش شده در توسط p47ri0t
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تشکر از شما دوستان بخاطر شرکت در بحث

تو افزونه google-sitemap-generator   جایی بود که امکانش بود تا میزان اهمیت مطالب سایت رو مشخص کرد. با یک اعداد . مثلا صفحه اصلی رو میگذاشتیم 1 و کلمات کلیدی رو 0.2 و دسته بندی ها رو 0.5 و ..

این امکان در پلاگین youst وجود نداره. من از این پلاگین جهت سئو استفاده میکنم و نقشه سایتم با این ساختم.

اگه میشد قصد داشتم که رتبه دسته هارو به این روش بالا ببرم. راه دیگه ای نیست ؟ حتما باید نقشه سایتم رو با این پلاگین بسازم ؟

ویرایش شده در توسط merhzar_h
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینطور که من چک کردم Priority دسته بندی ها رو افزونه yoast بصورت پیشفرض روی 20% میگذاره. اگه دسته مورد نظر محتواش بیشتر بشه 40% و در بیشترین حالت 60% .

من میخوام کلا بگذارم روی مثلا 80 درصد

تو سایتهای خارجی سرچ کردم یک راه کارهایی داده بودند اما هرکاری کردم نشد...

بعضی سایتها رو دیدم دسته مطلابشون بالاتر از خود سایتشون رو خیلی کلمات کلیدی هست.

به نظرم چون مدیریت بهتری روی سئوی دسته ها و حتی کلمات کلیدی با افزونه yoast میشه داشت که با سایت مپ هم بهتر مچ میشه بهتره که راهی برای این افزونه پیدا کرد و در واقع صورت مسئله رو عوض نکرد ...

ویرایش شده در توسط merhzar_h
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دسته ها را باید  Duplicate کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 ساعت قبل، shiva12 گفته است :

سلام

دسته ها را باید  Duplicate کنید

منظورتون چیه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت آرشیو و دسته ها را در داخل سایت مپ نزارید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 ساعت قبل، shiva12 گفته است :

قسمت آرشیو و دسته ها را در داخل سایت مپ نزارید.

من برای دسته هام سایت مپ دارم. شما میگید سایت مپ دسته ها رو حذف کنم ؟!

بالاتر گفتید دسته ها رو دوبیکیت کنم. منظورتون از این چیه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان به نظر من لازم نیست Priority رو تغییر بدید . این مقادیر بصورت صحیح و اصولی تنظیم شده و دلیلی داشته که جلو تغییرش توسط کاربر گرفته شده . اکثر کاربران با این بخش آشنایی ندارن و فکر میکنن باید عدد بیشتری بدن تا مهم تر باشه . این مقاله برای آشنایی با این مقوله مفیده :

http://www.icseo.ir/%D8%A7%D9%87%D9%85%DB%8C%D8%AA-change-freq-%D9%88-priority-xml-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ahmad25532
      سلام
      دنبال یه هاست خوب برای فروشگاه اینترنتیم هستم. (تازه میخوام طراحیش کنم - اول کار خیلی بازدید کننده ندارم. حجمم خیلی بشه 2 گیگه)
      تو وب که سرچ کردم خیلی نتونستم نتیجه ی خوبی بگیرم. چون بعضی پست ها بیشتر شبیه رپورتاژ اگهی بودن. رو کامنتها هم نمیشد خیلی حساب کرد. قشنگ بعضی هاشون معلوم بود از خود همون شرکت ها هستند.
      سوالم اینه. هاست چقدر تو سئو تاثیر داره؟ البته هاست رایگان و خیلی بی کیفیت منظورم نیست. مثلا هاست اشتراکی میهن وبهاست ، هاست برتینا، نت افراز و این شرکت های پدر مادر دار. 

ممنون
    • توسط Mehran@j
      سلام دوستان خسته نباشید
      از اساتید حاضر در انجمن در خواستی دارم در خصوص بررسی سایتم
      از لحاظ، فنی ،سئو ،ظاهری یا هر موردی که ایراد داشته باشه
      بابت هزینه ام موردی نیست بگن در خدمتشون هستم فقط میخوام ببینم چیکار کنم که بازدید سایتم افزایش پیدا کنه
      https://jaleb-kade.ir
    • توسط Fateme
      سلام
      جویای کار سئو هستم.
      در صورت نیاز به ایدی تلگرام یا ایمیل زیر پیام بدهید. ممنون
      نمونه کار نیز موجود می باشد.
    • توسط cyfer
      سلام
      میشه بگید چطوری میتونم سایت وردپرس خودم رو در هنگام جستجو به این شکل در بیارم!
      عکس رو در زیر قرار دادم لطفا ببینید!

• توسط husein.samadi
      سلام خسته نباشید دوستان و همکاران 
      من به یه مشکل برخوردم که حل نمیشه ممکن راهنمایی کنید

ممکن راهنمایی کنید با ریوهاست و google xml و خیلی راه هایی دیگه رفتم ولی نشد؟