رفتن به مطلب

سئو دسته بندی های سایت

mehrdad_k

پست های پیشنهاد شده

سلام

خواستم ببینم اگه بخوایم یک صفحه که مربوط به دسته بندی است در گوگل بالا بیاریم باید چکاری انجام دهیم ؟

مثلا میشه با بک لینک به دسته مورد نظر (دسته بندی) اون رو تقویت کرد ؟

لینک به ارسال

بله میشه با بک لینک، نوشتن توضیحات مناسب برای دسته و نمایشش در قالب دسته، انتخاب عنوان مناسب برای دسته و مطالب منتشر شده در اون و .... دسته ها رو هم تقویت کرد

لینک به ارسال

در تکمیل حرفای  دوستمون  لینک داخلی و هدایت  به اون دسته  و همچنین دسته های تخصصی تر (مطالب بهتر فیلتر میشه- چون  محتوا مرتبط تر میشه)هم می تونه  موثر باشه

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

تشکر از شما دوستان بخاطر شرکت در بحث

تو افزونه google-sitemap-generator   جایی بود که امکانش بود تا میزان اهمیت مطالب سایت رو مشخص کرد. با یک اعداد . مثلا صفحه اصلی رو میگذاشتیم 1 و کلمات کلیدی رو 0.2 و دسته بندی ها رو 0.5 و ..

این امکان در پلاگین youst وجود نداره. من از این پلاگین جهت سئو استفاده میکنم و نقشه سایتم با این ساختم.

اگه میشد قصد داشتم که رتبه دسته هارو به این روش بالا ببرم. راه دیگه ای نیست ؟ حتما باید نقشه سایتم رو با این پلاگین بسازم ؟

ویرایش شده توسط merhzar_h
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اینطور که من چک کردم Priority دسته بندی ها رو افزونه yoast بصورت پیشفرض روی 20% میگذاره. اگه دسته مورد نظر محتواش بیشتر بشه 40% و در بیشترین حالت 60% .

من میخوام کلا بگذارم روی مثلا 80 درصد

تو سایتهای خارجی سرچ کردم یک راه کارهایی داده بودند اما هرکاری کردم نشد...

بعضی سایتها رو دیدم دسته مطلابشون بالاتر از خود سایتشون رو خیلی کلمات کلیدی هست.

به نظرم چون مدیریت بهتری روی سئوی دسته ها و حتی کلمات کلیدی با افزونه yoast میشه داشت که با سایت مپ هم بهتر مچ میشه بهتره که راهی برای این افزونه پیدا کرد و در واقع صورت مسئله رو عوض نکرد ...

ویرایش شده توسط merhzar_h
لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، shiva12 گفته است :

قسمت آرشیو و دسته ها را در داخل سایت مپ نزارید.

من برای دسته هام سایت مپ دارم. شما میگید سایت مپ دسته ها رو حذف کنم ؟!

بالاتر گفتید دسته ها رو دوبیکیت کنم. منظورتون از این چیه ؟

لینک به ارسال

دوستان به نظر من لازم نیست Priority رو تغییر بدید . این مقادیر بصورت صحیح و اصولی تنظیم شده و دلیلی داشته که جلو تغییرش توسط کاربر گرفته شده . اکثر کاربران با این بخش آشنایی ندارن و فکر میکنن باید عدد بیشتری بدن تا مهم تر باشه . این مقاله برای آشنایی با این مقوله مفیده :

http://www.icseo.ir/%D8%A7%D9%87%D9%85%DB%8C%D8%AA-change-freq-%D9%88-priority-xml-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...