f_bayat37

مشاهده error در بالای سایت Call to undefined function add_action

5 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان چند روزی است که یک error  در بالای سایت من بوجود آمده که هرکاری میکنم درست نمیشه !

متن error  را در زیر می بینید :

[24-Dec-2015 06:42:22 Europe/Berlin] PHP Fatal error: Call to undefined function add_action() in /home3/hubacon/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vendors/woocommerce.php on line 19

ممنون میشم اگر راهنمایی کنیدکه چطور میتوانم این شکل را برطرف کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همون طور که نوشته مربوط به افزونه  js_composer هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله من فایل  woocommerce.php  را با فایل اصلی که در بک آپ داشتم جایگزین کردم ولی متاسفانه درست نشد !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله من فایل  woocommerce.php  را با فایل اصلی که در بک آپ داشتم جایگزین کردم ولی متاسفانه درست نشد !

همچنین امکان ورود به پنل admin  وردپرس هم از من گرفته شده و با پیغام زیر روبرو میشوم.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/hubacon/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vendors/error_log:2) in /home3/hubacon/public_html/wp-login.php on line 425

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/hubacon/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vendors/error_log:2) in /home3/hubacon/public_html/wp-login.php on line 438

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول از همه از طریق هاست نام پوشه افزونه ها را تغییر بدید سپس وارد پنل وردپرستون بشید بعد دونه دونه پلاگین ها را فعال کنید و ببینید دقیقاً کدوم یکی مشکل داره . حذفش کنید و مجدداً نصب کنید شاید مشکل برطرف بشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری