رفتن به مطلب

به هم ریختگی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من امروز خواستم برم توی سایت که دیدم صفحه اصلی بالا نمیاد و صفحه سفید میاد

در صورتی که تا دیروز درست بود و من از دیروز تا حالا حتی وارد محیط مدیریت هم نشدم چه برسه به تغییر دادن

وقتی هم که میخوام وارد پنل مدیریت بشم از آدرس shouremahour.ir/wp-admin اون صفحه ورود وردپرس نمیاد فقط فایل های پی اچ پی توی پوشه ی wp-admin رو لیست میکنه

ممنون میشم سریع راهنمایی بفرمایید

آدرس سایت : shouremahour.ir

لینک به ارسال

سلام

روی پوشه رمز گذاشتید و نتونستم ببینم

به احتمال زیاد فایل index.php حذف شده که فایل هارو نمایش میده یا تنظیمات تغییر کرده و index رو از حالت لود پیش فرض در آورده

اگر شما تغییر ندادید از مدیر هاستتون بپرسید اگر اونا هم اینکارو نکردن به احتمال خیلی زیاد فرد سومی وجود داره که این کارو کرده

لینک به ارسال

باشه الان میپرسم از مدیر هاست اما اونا احتمالا دو سه روزی طول میکشه فقط یک سوال هر کدام از این حالات که گفتید باشه راه برگشتی هست؟

لینک به ارسال

آره همه خرابکاری ها یه راه درست کردنی هم دارن

شما ببین دلیلش چی هست بگو مطمعنن چندین راه برای حل مشکلت هست

نظر من اینه که وقتی خودِ شما کاری نکردید و هاست هم به احتمال زیاد این کارو نکرده یا ایراد از افزونه هست یا آپدیتی چیزی یا اینکه یکی دسترسی پیدا کرده و خرابکاری کرده

لینک به ارسال

کار از هاستینگ هم نبود

الان من چه کار کنم؟'

الان دیدم انگار فقط صفحه اول اینجور شده چون این صفحه بالا میاد البته نمیدونم چرا فوترش اومده پشت سایدبار

http://shouremahour.ir/?p=470

ویرایش شده توسط omid_3tar
لینک به ارسال

احتمال زیاد میتونه مشکل از یک افزونه باشه.

شما از طریق پنل برید و اسم پوشه plugins رو تغییر بدید. بعد تست کنید.

لینک به ارسال

آقا مرتضی اسم پوشه رو عوض کردم اما هنوز همونجوره :(

اسم پوشه رو که عوض کردم به جز اون صفحه ی اول که نمیومد اون صفحه ای هم که میومد و لینکش رو توی پست قبل دادم سایدبار و فوترش کلا از بین رفت بعدشم اینکه من جدیدا هیچ افزونه ای نصب نکردم فقط تقریبا سه هفته پیش افزونه نقشه سایت رو نصب کردم

ویرایش شده توسط omid_3tar
لینک به ارسال

سلام

فایل htaccess. رو نگاه کنید ببینید چیزی به داخلش اضافه نشده

بعد اینکه اگر مشکل از افزونه ها نیست ، یک بار وردپرس رو با فایل های سالم البته به جز wp-content و wp-config.php جایگزین کنید ببیند بازم مشکل داره یا نه

ویرایش شده توسط kasra
لینک به ارسال

فایل error_log در روت رو هم ببنید از کجا داره ایراد می گیره آخرین خط

لینک به ارسال

فایل های وردپرس جدید رو به جز wp-content و wp-config (که توی یک پله قبل تر از روت هست) رو جایگزین کردم اما درست نشد هنوز همون صفحه سفیده :(

دیگه نمیدونم باید چه کار کنم الان چهار روزه سایت قطعه

لینک به ارسال

میتونید فایل فانکشن قالبتون رو تغییر نام بدید و تست کنید ببینید درست میشه یا نه؟

لینک به ارسال

من وردپرس جدید ریختم مگه نباید اول مراحله نصب وردپرس بیاد بعد برم سراغ قالب؟ اما با این حال تغییر دادم ولی درست نشد :(

لینک به ارسال

دوست عزیز عیب یاب وردپرس رو فعال کنید

بعد اینکه فایل error_log موجود در روت هاست رو بررسی کنید

لینک به ارسال

دوستان انگار وردپرس جدید رو نصبیدم صفحه ورود برگشت اما صفحه اصلی نه که قالب رو عوض کردم اون هم درست شد

حالا کسی از دوستان وقتش رو داره قالب رو ازم بگیره ببینه چرا یه دفعه خود به خود اینجوری شد؟

لینک به ارسال

یک مشکل دیگه که فهمیدم هر کدوم از قالب ها رو که میخوام نصب کنم مینویسه قالب گم شده است (حتی قالب های پیش فرض)

لینک به ارسال

فایل error_log رو مشاهده کردین ؟

سطح دسترسی پوشه تم رو نیز چک کردین؟

عیب یاب وردپرس رو فعال کردین بهتون نتیجه نداد؟

لینک به ارسال

آقا مرتضی یک فایل ارور توی قالب ها هست که اینه اما فایل index.php از توی تمام قالب ها حذف شده میتونه از هاستینگ باشه؟ چون من دست نزدم و چهارتا قالب اون زمان توی پوشه ی تم بوده که این فایل از هر چهارتا قالب حذف شده

[08-Jul-2012 05:39:47] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/shourema/public_html/wp-content/themes/alltuts_persian_edited/index.php on line 1
[11-Jul-2012 15:56:37] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/shourema/public_html/wp-content/themes/alltuts_persian_edited/index.php on line 1
[11-Jul-2012 17:06:59] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/shourema/public_html/wp-content/themes/alltuts_persian_edited/index.php on line 1
[18-Jul-2012 04:44:39 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/shourema/public_html/wp-content/themes/alltuts_persian_edited/index.php on line 1
[18-Jul-2012 20:39:54 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/shourema/public_html/wp-content/themes/alltuts_persian_edited/index.php on line 1
[27-Jul-2012 13:37:31 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/shourema/public_html/wp-content/themes/alltuts_persian_firefox/index.php on line 1
[31-Jul-2012 05:29:53 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/shourema/public_html/wp-content/themes/alltuts_persian_firefox/index.php on line 1
[01-Aug-2012 03:52:11 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/shourema/public_html/wp-content/themes/alltuts_persian_firefox/index.php on line 1
[07-Sep-2012 18:24:55 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/shourema/public_html/wp-content/themes/alltuts_persian_firefox/index.php on line 1
[26-Sep-2012 12:44:52 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/shourema/public_html/wp-content/themes/alltuts_persian_firefox/index.php on line 2
[28-Sep-2012 08:22:11 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/shourema/public_html/wp-content/themes/alltuts_persian_firefox/index.php on line 2
[30-Sep-2012 06:51:43 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/shourema/public_html/wp-content/themes/alltuts_persian_firefox/index.php on line 2
[05-Oct-2012 05:49:42 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/shourema/public_html/wp-content/themes/alltuts_persian_firefox/index.php on line 2
[06-Oct-2012 09:53:37 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/shourema/public_html/wp-content/themes/alltuts_persian_firefox/index.php on line 2
[15-Oct-2012 06:45:28 UTC] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/shourema/public_html/wp-content/themes/alltuts_persian_firefox/index.php on line 2
[10-Nov-2012 04:43:27 America/Chicago] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/shourema/public_html/wp-content/themes/alltuts_persian_firefox/index.php on line 2

لینک به ارسال

ممکنه اتفاقی افتاده باشه به هاستینگ مربوط هست

اگر فایلهای ایندکس رو دارین جایگزین کنید

در این ارور ها هم داره میگه در خط 2 تابع get_header() تعریف نشده

بررسی کنید

لینک به ارسال

خب قالبی دیگه رو نصب کنید یا ایندکس رو بسازید

بعد اینکه می تونید از مدیریت هاستینگتون بخواین براتن بک اپ رو بر گردونن

بعد اینکه بررسی کنید چرا این مورد در پنل هاست شما رخ داده

لینک به ارسال

ولله ایندکس رو ساختن که کاره حضرت فیله سه ماهه تابستون تمام دورش بودم تا اون شکلی شد :(

از هاستینگ میپرسم ببینم بک آپ دارن یا نه

فقط یادمه یکی وقتی چیزی حذف میشد به وسیله ی کش گوگل برش میگردوند الان هم بهش دسترسی ندارم خواستم بدونم شما در این زمینه اطلاعاتی دارید؟

لینک به ارسال

تنها راه برای شما این هست تا مدیریت سرور شما بک اپ بر گردونند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...