• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
iwordpress.ir

نظر سنجی در مورد ساخت یک پلاگین

ساخت پلاگین   8 رای

1. 1. ساخت پلاگین

• تبلیغات متنی
    • اسلایدر
    • پشتیبانی

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

6 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان از اونجایی که وردپرس دارای پلاگین های زیادی هست خواستم بدونم بین پلاگین های زیر کدوم رو بنویسم

پلاگین تبلیغات متنی :

- فرمی برای نمایش برای کاربران که موقع پر کردن فرم تبلیغ پیش نمایشی از اون تبلیغ رو همون موقع که پر میکنه زیرش میبینه .

- پنل :

- ایجاد تبلیغ و قرار دادن تاریخ برای آن که پایان روز آخر به کاربر ایمیل میفرسته که تبلیغش رو میخواد تمدید کنه یا خیر .

- نمایش تبلیغهای ارسال شده از طریق فرم .

- وقسمتهایی که لازمه ی این پلاگین هست .

پلاگین اسلایدر :

پلاگینی که به احتمال زیاد اسلایدرشو هم خودم اوکی میکنم و آماده استفاده نمیشه ، تمام امکانات مورد نیاز و تنظیمات یک اسلایدر

پلاگین پشتیبانی :

کسایی که از وردپرس برای مشتریاشون استفاده میکنند فک میکنم جالب باشه پلاگینی که با هر بار پروژه ، برای مشتریمون این پلاگین رو هم نصب کنیم تا مشتریامون از طریق تنظیماتی که دارند در پنلشون تیکت بزنن و مشکلاتشون رو حل کنند . لیستی از تیکتهاشونو داشته باشند .

در اصل یک سیستم تیکت پشتیبانی بین کارفرما و شرکت

ویرایش شده در توسط progpars
5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پلاگین پشتیبانی :

کسایی که از وردپرس برای مشتریاشون استفاده میکنند فک میکنم جالب باشه پلاگینی که با هر بار پروژه ، برای مشتریمون این پلاگین رو هم نصب کنیم تا مشتریامون از طریق تنظیماتی که دارند در پنلشون تیکت بزنن و مشکلاتشون رو حل کنند . لیستی از تیکتهاشونو داشته باشند .

در اصل یک سیستم تیکت پشتیبانی بین کارفرما و شرکت

سلام

به نظرم این افزونه خیلی بیشتر از اون 2 تای قبلی به درد بخوره

افزونه های قبلی نمونه دارن اما افزونه پشتیبانی به این صورت که شما میگی تا به حال ندیدم و واقعن میتونه مفید باشه و خیلی از واسطه ها که اسکریپت های پشتیبانی هستن حذف میشن ( البته اگر افزونه کامل باشه )

کمکی خواستی بگو در حد توان کمکت میکنم :x

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من هم پلاگين پشتيباني از بقيه بهتره .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه پشتیبانی خوبه اما مطمئن باشیدبرای یک نفر کار زمانبری هست و دردسرساز!

و البته قبلا چندافزونه قدرتمند برای اینکار نوشته شده.

نظر من روی مورد دوم هست که به نسبت اسلایدر کمتر توی نت هست و بیشتر نیاز میشه.

و البته اگر بتونید پوسته خور کنید و بهش بشه افکت اضافه کرد که خیلی هم بهتر میشه.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پلاگین پشتیبانی منظورت سیستم تیکتینگ هست ؟

فکر کنم این یه کمی زیادی کار ببره .

به قول آقا مرتضی یه اسلایدر شیک بساز .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان اگه نظری دارند میتونند نظر خودشون رو بوسیله ی دکمه ی نظر سنجی اعلام بکنند و فقط کسانی که پیشنهادی یا انتقادی دارند پست بدند .

ممنون .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری