رفتن به مطلب

برای نگهداری فایل ها رسانه وردپرس بهتره یا هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام یه سایت آموزشی افتتاح کنم سوالم اینه که برای نگهداری فایل ها بهتره از هاست دانلود استفاده کنم یا رسانه خود وردپرس؟ من بیشتر نظر روی رسانه هست هاستی که وردپرس روی اون نصب شده.

اگه من از رسانه استفاده کنم ایا در آینده هاست من کند میشه؟ یا وردپرس؟ فایل های من فیلم و فایل های فشرده و تصاویر هستند. نمیخوام از هاست دانود استفاده کنم/

راستی رو اون هاست من یه انجمن هم نصب میشه vb

لینک به ارسال

درود بر شما

به انجمن وردپرس پارسی خوش آمدید

ببینید دوست من استفاده از هاست دانلود در صورتی که سایت شما در آینده میزان حجم فایل هایی که بر روی آن قرار خواهد گرفت زیاد شود بهتر است . زیرا هزینه آن نسبت به هاست معمولی کمتر خواهد شد .

شمابا افزونه نیز میتوانید قسمت رسانه خود را به هاست دانلود متصل کنید تا برای آپبود فایل ها نیاز به متصل شدن به پنل هاست دانلود را نیز نداشته باشید .

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، sinaem گفته است :

سلام

برای اتصال به هاست دانلود از چه افزونه ای رو پیشنهاد می کنید؟

متشکرم

سلام

https://wordpress.org/plugins/upload-to-ftp

موفق باشید/.

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، sinaem گفته است :

سلام

برای اتصال به هاست دانلود از چه افزونه ای رو پیشنهاد می کنید؟

متشکرم

این افزونه را پیشنهاد میکنم من : افزونه  Hacklog Remote Attachment

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، vmto گفته است :

سلام

من میخوام یه سایت آموزشی افتتاح کنم سوالم اینه که برای نگهداری فایل ها بهتره از هاست دانلود استفاده کنم یا رسانه خود وردپرس؟ من بیشتر نظر روی رسانه هست هاستی که وردپرس روی اون نصب شده.

اگه من از رسانه استفاده کنم ایا در آینده هاست من کند میشه؟ یا وردپرس؟ فایل های من فیلم و فایل های فشرده و تصاویر هستند. نمیخوام از هاست دانود استفاده کنم/

راستی رو اون هاست من یه انجمن هم نصب میشه vb

اگه فایل هاتون پر حجم نیست یا بیشتر  تصویر باشه میتونید فعلا با یه افزونه کش تصاویر فعلا روی همون رسانه سایت ذخیره کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...