رفتن به مطلب

در انتخاب هاست دقت کنید

پست های پیشنهاد شده

سلام

ما از از ايران هاست سرويس گرفتيم. الان چند ساله كه 3-4 دامين مهم شركت روي ايران هاسته. واقعا سرويسشون افتضاحه. حداقل هفته اي 2-3 بار سرور مي خوابه. ايران هاست اصلا جواب گو نيست. زنگ مي زني اول كه مي گن مشكل نيست بعد كارشناس تست مي كنه ميگه بله مشكل هست. بعد ميگه برطرف ميشه. 3-4 ساعت بعد مشكل حل ميشه ولي به 3 روز نمي كشه دو باره آش همون آش و كاسه همون كاسه.

واقعا از شركت ايران هاست كه اين همه اسم و رسم داره چنين سرويسي بعيده.

براي ما كه دامنه تجاري و مهم داريم و روي سئو هزينه زيادي مي كنيم نمي تونيم بريم از شركت هاي غير معتبر سرويس بگيريم. مجبور شديم از ايران هاست سرويس بگيريم كه مثلا معتبره.

يك دامنه را از برتينا سرويس گرفتيم واقعا خوبه. درسته محدوديت زيادي ايجاد مي كنه و به عنوان دولوپر نميشه از هيچ اكانات هاست استفاده كرد ولي سرويس پايدار و ثابتي داره و سرويس مونيتور را هم روي هاست ارائه مي ده. جالبه كه ايران هاست حتي نمي دونه سرويس مونيتور هاست چي هست.

واقعا براي ايران هاست و همه مشتري هاشون متاسفم. براي خودمون كه واقعا متاسفم چند ساله روي سئوي اين دامنه ها كار كرديم و صفحه اول گوگل را با اين همه زحمت داريم. اگه ترس SEO نبود يك روز هم روي سرور ايران هاست نمي مونديم.

ما پشيمون هستيم. شما هم سرويس نگيريد كه مثل ما پشيمون نشيد.

سالي 1 ميليون تومن آدم پول هاست بده و هفته اي دو روز هاست بخوابه واقعا بده.

لینک به ارسال

من از هاست ایران سرویس می گیرم سرویس لینوکسش بسیار عالیه من سایتم 4 سال رو سرور های هاست ایرانه .

لینک به ارسال

در هر شرایط این کاربره که بدبخت میشه ... منم تجربه داشتم البته به اندازه خودم.

وقتی هیچی قانونی نیست وضعیت همینه .

لینک به ارسال

شما با توجه به نیاز سرویس دهنده مناسب انتخاب کنید. شاید توقعات شما در یک سرویس دهنده خوب ارائه نشود دلیل بر ضعف دانش و توان کاری انها نیست

به دنبال میزبانی با شرایط و ضوابط ای که نیاز دارید باشید.

لینک به ارسال

براتون نوع هاستی که استفاده میکنم و ارسال میکنم ممنون میشم راهنماییم کنید
http://my.mihanwebhost.com/cart.php?gid=1
تو میهن وب پلن 3 رو خریداری کردم 

http://www.netafraz.com/hosting.php
تو نت افراز هم پلن 3 طلایی رو خریداری کردم

به نظرتون کدوم بهتره ؟
برا استفاده سایت اصلیم
netdoc.ir    هاست نت افراز
newmodir.ir  هاست میهن وب
هر دو سایت رو می خوام رو یه هاست منتقل کنم ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی مهمه شما بررسی کنید چون من اطلاعاتم کمه تو این زمیته
مشکل من سرعت لود سایت هستش

نکته: حجم اطلاعات سایت نیومدیر سنگین تر و عکس های استفاده شده حجمش بیشتر ولی سرعت لودش سریعتر هستش.
کمکم کنید ممنون میشم
ایمیلم : s.mehti64@gmail.com

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، mehti64 گفته است :

براتون نوع هاستی که استفاده میکنم و ارسال میکنم ممنون میشم راهنماییم کنید
http://my.mihanwebhost.com/cart.php?gid=1
تو میهن وب پلن 3 رو خریداری کردم 

http://www.netafraz.com/hosting.php
تو نت افراز هم پلن 3 طلایی رو خریداری کردم

به نظرتون کدوم بهتره ؟
برا استفاده سایت اصلیم
netdoc.ir    هاست نت افراز
newmodir.ir  هاست میهن وب
هر دو سایت رو می خوام رو یه هاست منتقل کنم ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی مهمه شما بررسی کنید چون من اطلاعاتم کمه تو این زمیته
مشکل من سرعت لود سایت هستش

نکته: حجم اطلاعات سایت نیومدیر سنگین تر و عکس های استفاده شده حجمش بیشتر ولی سرعت لودش سریعتر هستش.
کمکم کنید ممنون میشم
ایمیلم : s.mehti64@gmail.com

دوست عزیز . شما این مطلب رو در چند پست قرار دادید . به نوعی این کار اسپم محسوب میشه . لطفاً تکرار نکنید .

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۴/۱۰/۹ ه‍.ش. at 13:46، sh.rezaei گفته است :

سلام

ما از از ايران هاست سرويس گرفتيم. الان چند ساله كه 3-4 دامين مهم شركت روي ايران هاسته. واقعا سرويسشون افتضاحه. حداقل هفته اي 2-3 بار سرور مي خوابه. ايران هاست اصلا جواب گو نيست. زنگ مي زني اول كه مي گن مشكل نيست بعد كارشناس تست مي كنه ميگه بله مشكل هست. بعد ميگه برطرف ميشه. 3-4 ساعت بعد مشكل حل ميشه ولي به 3 روز نمي كشه دو باره آش همون آش و كاسه همون كاسه.

واقعا از شركت ايران هاست كه اين همه اسم و رسم داره چنين سرويسي بعيده.

براي ما كه دامنه تجاري و مهم داريم و روي سئو هزينه زيادي مي كنيم نمي تونيم بريم از شركت هاي غير معتبر سرويس بگيريم. مجبور شديم از ايران هاست سرويس بگيريم كه مثلا معتبره.

يك دامنه را از برتينا سرويس گرفتيم واقعا خوبه. درسته محدوديت زيادي ايجاد مي كنه و به عنوان دولوپر نميشه از هيچ اكانات هاست استفاده كرد ولي سرويس پايدار و ثابتي داره و سرويس مونيتور را هم روي هاست ارائه مي ده. جالبه كه ايران هاست حتي نمي دونه سرويس مونيتور هاست چي هست.

واقعا براي ايران هاست و همه مشتري هاشون متاسفم. براي خودمون كه واقعا متاسفم چند ساله روي سئوي اين دامنه ها كار كرديم و صفحه اول گوگل را با اين همه زحمت داريم. اگه ترس SEO نبود يك روز هم روي سرور ايران هاست نمي مونديم.

شما همه جا این پست رو ارسال کردید. در همه فروم های بزرگ. هیچ جایی هم مدرکی برای اثبات حرفتون قرار ندادید.

لطفا مدیران این وبسایت پیگیری کنند.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۴/۱۰/۹ at 13:46، sh.rezaei گفته است :

سلام.

من ارتباط انتقال رو با سئو نفهمیدم ... شما برید روی ی سروری که بهتر باشه و آپتایم بالاتری داشته باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد ... شاید دو هفته اول مثلا اخبار بعد از دوساعت ایندکس بشه ولی هفته سوم بهتر میشه

سرویس نت افراز پیشنهاد میشه ... من بعد از چند سال و عوض کردن حداقل شش هاستینگ معتبر میگم نت افراز

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...