• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

   کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
   بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
   بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
shivahost

16 دامنه ir رایگان برای 16 نفر

3 پست در این موضوع قرار دارد

 

 

شیوا هاست به مناسبت آغاز سال 2016 میلادی به 16 نفر که در ساعات اولیه سال 2016 متقاضی ثبت دامنه ir باشند هدیه ثبت رایگان می دهد!

کد تخفیف جهت ثبت دامنه رایگان: year2016

جهت استفاده به موقع از این کد تخفیف و جا نماندن از صف متقاضیان همین حالا در ناحیه کاربری شیوا هاست ثبت نام نمایید و در زمان موعود آماده ثبت دامنه خود باشید.

زمان استفاده از این کد درست از لحظه تحویل سال 2016 به وقت ایران ( ساعت 12 شب ) آغاز و تا اتمام 16 دامنه ادامه دارد.

توجه: هر کاربر در ناحیه کاربری شیواهاست فقط یک دامنه می تواند با استفاده از این کد تخفیف ثبت نماید.

year2016off.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

بسیار از دوستان غافل از اینکه دسامبر امسال 31 روزه است امشب اقدام به استفاده از کد تخفیف کردند! اما هنوز 2016 نشده! و کد تا فرداشب کار نمی کند...

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست


شب گذشته 16 عداد دامنه ظرف مدت 40 دقیقه ابتدایی سال 2016 به فروش رسید.

سال خوب و پربرکتی برای همه آرزومندیم.

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست