رفتن به مطلب

افراد با تجربه در ضمینه ستاره دار کردن مطالب توضیح دهند

پست های پیشنهاد شده

سلام من دنبال افزونه ای هستم مشترک برای ووکامرس و وردپرس که با ان بتوان مطالب و محصولات را در سریع ترین زمان ممکن ستاره دار کرد ! چندین افزونه تا به حال نصب کردم اما هر کدام مشکل داشته اند و در اکثر موارد مطالب در گوگل ستاره دار نشده اند !

لطفا اگر تجربه ای در این رابطه دارید ممنون میشوم در اختیار بنده بگذارید!

لینک به ارسال

wp postrating رو تست کردین؟

بعضی از دوستان برا همه مطالبشون 5 میدن گوگل میاد می بینه سرکاریه تو نتایج نشون نمیده.

افزونه بالایی به شما و کاربرانتون این اجازه رو میده که ستاره بدین در نتیجه نتایج متفاوتی از ستاره  ها خواهدی داشت

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، amator گفته است :

سلام من دنبال افزونه ای هستم مشترک برای ووکامرس و وردپرس که با ان بتوان مطالب و محصولات را در سریع ترین زمان ممکن ستاره دار کرد ! چندین افزونه تا به حال نصب کردم اما هر کدام مشکل داشته اند و در اکثر موارد مطالب در گوگل ستاره دار نشده اند !

لطفا اگر تجربه ای در این رابطه دارید ممنون میشوم در اختیار بنده بگذارید!

من همه رو تست کردم ، اگر دوستانی که با تجربه و استاد هستن بتونن سورس مطالب  مثلا 20اسکریپت ، بیگ تم رو ببیننو بگن از چه افزونه ای استفاده میکنن یا چه کدی رو توو هدر میذارن پاسخ این تایپیک داده میشه ، و خیلیا جواب صحیح رو میگیرن، چون نتایج این دوسایت اکثر مواقع ستاره دار هست...

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، forest گفته است :

مورد مربوط به سایت بیگ تم فقط برای مطالب سایت هست نه ووکامرس

ستاره دار کردن نتایج جست و جو در گوگل

من الآن توو سایتم ازین افزونه که فقط ی فایل php هست دارم استفاده میکنم ولی نتایج ستاره دار نمیشن ولی مطالب بیگ تم و 20 اسکریپت اکثر مواقع ستاره دار هست ، 

شما مطمئنید ازین افزونه استفاده میکنن؟؟؟

لینک به ارسال

دوستان rich snipit ها بر ارساس  اعتبار اون سایت توسط نتایج گوگل  اورده میشن.

اعتبار سایت و اعتبار مطلب. میخواین تست کنید  site:yourdomain.com 

با هرکدوم از این افزونه ها هم بذاری  می بینی براشونو ستاره اورده ولی برا همون مطلب تو نتایج اصلی نیاورده

دلیل دیگری جیز  دلبخواهی بودن  اون توسط گوگل نمی بینم.

باز  منتظر نظرات بقیه دوستان هستیم:D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...