رفتن به مطلب

دليل نصب نشدن بعضي از افزونه ها

پست های پیشنهاد شده

يه سري از افزونه ها رو نمي تونم فعال كنم يعني نصب ميشن و فولدرشون هست ولي توي پيشخوان نمايش داده نميشن تا دكمه فعال رو بزنم مثلا اين افزونه

http://downloads.wordpress.org/plugin/uploadplus.zip

رو اپديت كردم الان نميشه فعالش كرد ! (نسخه قبلي كار مي كرد )

واسه bb press و چند تا افزونه ديگه هم همين طوريه !

دليلش چيه ؟!!

( از نظر نصب هم خيالتون راحت باشه مي دونم چطوري نصب كنم :) )

لینک به ارسال

اگر آپلود می شه و از طریق ftp می بینیدشون (به صورت پوشه) احتمالش هست از دسترسی ها باشه دسترسی 444 اجازه دیده شدن رو فقط به سیستم داخلی می ده

اگر افزونه ی محافظ دارید حتما قبل از به روز رسانی غیر فعالش کنید و بعدش فعال کنید

اگر با پسوند TMP یا بصورت زیپ می بینید مشکل از هاست شماست و فضا برای آن زیپ وجود نداشته فایل زیپ شده را دانلود کنید و از سرور حذف کنید و بعد از آن زیپ و حذف دستی فایل های ورژن قبل آپلود کنید و فضای موجود را با سرور چک کنید اگر باید فضای بیشتری داشته باشید آخرین خطوط فایل error یا error.log را کپی کنید اینجا

لینک به ارسال

سطح دسترسي رو تا به حال دست نزدم ! (755)

افزونه محافظ ندارم ! ولي يكي داشتم يه .htaccess مخصوص درست كرد ولي بعدش افزونه رو حذف كردم .

مشكل فضا و كراش بودن فايل زيپ و ... هم ندارم !

ارور لاگ كجاست ؟!

+

يه سوال جدا : اين پسوند TMP چيه ؟! از كجا اومده ؟!

لینک به ارسال

افزونه رو حذف و بصورت دستی آپلود و نصب کنید. چون ممکن هست در بروزرسانی مشکلی ایجاد شده باشه.

TMP هم همون فایلهای موقت هستن.

لینک به ارسال

افزونه رو حذف و بصورت دستی آپلود و نصب کنید. چون ممکن هست در بروزرسانی مشکلی ایجاد شده باشه.

TMP هم همون فایلهای موقت هستن.

گفتم كه از نظر نصب خيالتون راحت باشه هم خودم اپلود كردم هم با قسمت "افزودن" نصب كردم

در هر دو حالت پوشه پلاگين كامل و سالم وجود داره ولي توي قسمت "افزونه هاي نصب شده" نمياد تا فعالش كنم !!!

لینک به ارسال

یک افزونه جدید (دلخواه هر چی باشه فرقی نداره) آپلود و نصب کنید بالا میاد؟

شاید مشکل از سمت خود وردپرس باشه.

بعد بررسی کنید این افزونه هایی که مشکل دارن در دیتابیس رکوردی ایجاد میکنن؟

لینک به ارسال

یک افزونه جدید (دلخواه هر چی باشه فرقی نداره) آپلود و نصب کنید بالا میاد؟

شاید مشکل از سمت خود وردپرس باشه.

بعد بررسی کنید این افزونه هایی که مشکل دارن در دیتابیس رکوردی ایجاد میکنن؟

بله

يه سري از افزونه ها مثل bbpress , jetpack ,uploadplus , ... نميان . يعني توي قسمت "افزونه هاي نصب شده" اصلا ظاهر نميشن تا بخام فعال كنم !

ميتونه مشكل از هاست باشه ؟!

نه ركورد ايجاد نكردن ( اصلا تا به حال فعال نشدن !)

لینک به ارسال

وقتی به قسمت افزونه های نصب شده میرین حالت نمایش بر روی همه هست یا فقط افزونه های فعال ؟

لینک به ارسال

فایل error_log رو موجود در روت هاست رو هم بررسی کردین ببینید در کجا بهتون خطا میده ؟( آخرین خط )

لینک به ارسال

فایل error_log رو موجود در روت هاست رو هم بررسی کردین ببینید در کجا بهتون خطا میده ؟( آخرین خط )

چنين فايلي در روت نيست !

(با filezilla هم نگاه كردم نبود!)

لینک به ارسال

خيلي جالبه من تا بحال ( از ابتداي كار با هاست ) چنين فايلي رو نديدم تا بخام حذف كنم !!!

البته ناگفته نماند از هاست رايگان و بدون سي پنل استفاده مي كنم ولي فك نمي كنم ربطي داشته باشه :blink:

لینک به ارسال

مشکل همین هست.

هاست رایگان مواردی عجیب درش پیش میاد که از تنظیمات خود سرور هست و باعث ایجاد مشکلات عجیبی میشه.

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

بچه ها من یه مشکل دارم

وقتی افزونه را توی هاست میریزم توی بخش افزونه نشان داده نمیشود

وقتی افزونه را از توی پنل مدیریت اضافه میکنم توی هاست پوشه پلاگین نشان داده نمیشود

دلیلش چیه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...