tablo_24

همکاری برای خرید Yoast SEO Premium license

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من قصد خرید لایسنس Yoast SEO Premium license رو دارم

•  Single Site – $ 69

ولی اگر از دوستان کسی هم مایل هست با هم نسخه

•  Up to 5 sites – $ 129

رو بخریم که قیمتش خیلی مناسبه و از نسخه نال شده استفاده نکنیم قیمت تکی حدودا 250 تومان ولی در عوض 450 نسخه 5 سایته که به هر نفر کمتر از 100 تومان میفته

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تفاوت مهم این نسخه با نسخه رایگانش از نظر شما چیه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر تفاوت انچنانی نداره دوستان راهنمایی بکنن

تا افزونه رو نخرم

Redirects module
Multiple focus keywords

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنده اطلاعات چندانی در رابطه با تفاوت آن ندارم ، اما بی شک تفاوت دارد ، قبل از خرید یک حساب 2 2 تا بکنید و ببیندی آیا سایت فعلی شما ارزش این سرمایه گذاری را دارد ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی از تفاوت هاش که امروز بهش نیاز پیدا کردم این هست که از طریق این افزونه می شه آدرس هایی که خطا دارن رو ریدایرکت کرد به آدرس های دیگری!...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی دیگر از امکاناتش اینه که امکان استفاده از چند کلمه کلیدی رو میده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز اینکه شما بین نسخه نال شده و نسخه لایسنس دار ارجینال موندید به شخصه میگم اگر از نظر مالی مشکلی ندارید نسخه اصلی رو خریداری کنید چون پشتیبانی و آپدیت های منظم داره امکان داره نسخه نال شده عملکرد درستی نداشته باشه و بخاطره اپدیت نبودن اون عملکردی که باید توی نسخه اصلی که طی آپدیت های هفتگی دریافت میکنه نداشته باشه .

تو هر زمینه ایی که باشید حتی وبلاگتون تازه راه اندازی شده باشه بازم این پلاگین میتونه خیلی توی پیشرفت سایتتون بهتون کمک کنه و ارزشمنده . (ولی اگر تکنیک های پایه ایی سئو رو بلد باشید نیاز چندانی به نسخه PRO این پلاگین نیست)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست