رفتن به مطلب

تراکنش ناموفق

پست های پیشنهاد شده

سلام دوست عزیز

از سایتم خریداری کن و بعد که به درگاه پرداخت رفت دگمه انصراف رو بزن

بعد مشکل به وجود میاد که مشکل اینه که بعداز زدن انصراف به صفحه سایت که تراکنش نا موفق است بر میگرده که فونتاش خیلی بد نشون داده میشه

لطفا راهنمایی کنین که چطور مشکلمو حل کنم

اینم ادرس سایم

iaukaraj.ir

با تشکر

ویرایش شده توسط iaugermi.ir@gmail.com
لینک به ارسال

جالبه . تا حالا این مشکل رو ندیده بودم . صفحه بازگشت رو در پلاگین چی تعیین کردین؟

ویرایش شده توسط مهندس فا
لینک به ارسال

والله تو پیکربندی برای تنظیماتش که فارسی هستش از تراکنش ناموفق استفاده شده و دقیق اسمشو نمیتونم پیدا کنم

لینک به ارسال

البته تو افزونه Easy Digital Downloads پیکربندیش تو بخش عمومی اینطور تعریف شده برای تراکنش ناموفق

لینک به ارسال

صفحه بازگشت یک ادرس از سایته که به افزونه زرین پال میدی تا بعد از تراکنش وارد اون صفحه بشه . توی تنظیمات زرین پال باید بری .

در ضمن این متا تگ رو هم توی هدر بزار

<meta charset="UTF-8">

لینک به ارسال

همشو چک کردم ولی نتونستم درستش کنم

خیلی وقته دنبالشم تا درستش کنم ولی نتونستم تو رو خدا شما هم روش کار کنین ببین میتونین حلش کنین

روش هایی رو که گفتین رفتم ولی جواب نداد

با تشکر

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، iaugermi.ir@gmail.com گفته است :

روش هایی رو که گفتین رفتم ولی جواب نداد

من هنوز روشی نگفتم . فقط گفتم ادرس صفحه بازگشت رو چی زدید که هنوز نتونستید اون بخش رو پیدا کنید . خیلی سادست . شما api مربوط به زرین پال رو کجا وارد کردید ؟ خودتون این تنظیمات رو انجام دادید یا کسی براتون انجام داده ؟ متا تگی که گفتم رو هم هنوز نزاشتین داخل سایت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...