رفتن به مطلب

تعیین قیمت وبسایت www.GameMods.ir

پست های پیشنهاد شده

درود دوباره خدمت همه دوستان WP-parsi

3853414515281299376_141_PES_20151231.jpg

دوستان بنده نزدیک به 3 ساله وبسایتی با عنوان گیم مدز دارم که ضمینه فعالیتش بازیهای شبیه سازی هستش ( گیم مدز | مرجع متفاوت دانلود مد بازیـها ) که روزانه بین 12 تا 20 هزار بازدید روزانه داره و بازدید کننده هم روزانه 300 الی 400 متغیره ، میخواستم نظر شما دوستان عزیز رو راجع به قیمت وبسایتم بدونم خودم قیمت دستم نیست و فقط میخوام رنج قیمتش و داشته باشم . مشخصات وبسایت بنده رو میتونید در پایین مشاهده کنید .

- هاست 3 گیگ آلمان 
- هاستیگ میهن وب هاست ( برترین هاستینگ حال حاضر ایران )
- هاست دانلود 10 گیگابایت
- قالب اختصاصی به مبلغ 180 تومن
- 820 مطلب فعال
- بروز رسانی شده تقریبا هرروز
- بازدید کننده های ثابت بسیار
و...

ممنون میشم رِنج قیمت وب بنده رو مشخص کنید . در پناه حق ♥

لینک به ارسال

سلام سایت خوبی دارید ولی قالبش متاسفانه رسپانسیو نیست  بازدیدش هم مسلما از اون چیزی که میگین خیلی کمتره با توجه به رنک الکساتون :)

ضمن اینکه میهن وب هاست در حال حاضر بدترین هاستینگ کشوره در برترین :)

من قیمت حداکثر 500 و حداقل 300 پیشنهاد میدم

لینک به ارسال

حدودا درامد یک ساله سایت رو به عنوان مبلغ فروش در نظر میگیرن . شما باید بتونید با این بازدید منبع درآمدی هم برای سایتتون داشته باشید .

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، M.Javad گفته است :

سلام سایت خوبی دارید ولی قالبش متاسفانه رسپانسیو نیست  بازدیدش هم مسلما از اون چیزی که میگین خیلی کمتره با توجه به رنک الکساتون :)

ضمن اینکه میهن وب هاست در حال حاضر بدترین هاستینگ کشوره در برترین :)

من قیمت حداکثر 500 و حداقل 300 پیشنهاد میدم

سلام ممنون از نظرت عزیز . راستش باید عرض کنم خدمتتون که من بازدید کننده ثابت زیاد دارم برا همینه که بازدیدم بالاس ، اونی که به الکسا مربوطه بازدیدکننده هستش که روزانه 300 الی 400 آی پی جدید به گیم مدز مراجعه میکنن . از چه نظر بدترین هاستینگه ممنون میشم با دلیل بهم بگید . 

ممنون بابت پیشنهاد قیمت

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، مهندس فا گفته است :

حدودا درامد یک ساله سایت رو به عنوان مبلغ فروش در نظر میگیرن . شما باید بتونید با این بازدید منبع درآمدی هم برای سایتتون داشته باشید .

ممنون از شما . درآمد دارم نه از تبلیغات مثلا پاپ آپ بذارم هفته ای 15 تومن در آمد داره که میشه ماهی مبلغ ناچیز 30 تومن ، اما بخاطره راحتیه بازدید کننده بر داشتم که بازدیدم از همون موقع عالی شد و کاملا راضیم . در کل اگه بخوای درآمد داشته باشی میتونه خوب ساپورت کنه

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، voyager گفته است :

سلام ممنون از نظرت عزیز . راستش باید عرض کنم خدمتتون که من بازدید کننده ثابت زیاد دارم برا همینه که بازدیدم بالاس ، اونی که به الکسا مربوطه بازدیدکننده هستش که روزانه 300 الی 400 آی پی جدید به گیم مدز مراجعه میکنن . از چه نظر بدترین هاستینگه ممنون میشم با دلیل بهم بگید . 

ممنون بابت پیشنهاد قیمت

منم اتفاقا منظورم بازدیدکننده بود وگرنه شک نکنید اون بازدید 20هزارتا که کلا همش اسپم و الکیه

درضمن میهن وب هاست جدیدا هاست های میزبانی اشتراکیش فوق العاده مذخرف و ضعیف شدند به این دلیل که به خاطر منافع بیشتر یه سرور رو که مثلا باید بین 10 نفر تقسیم کنند بین 30 نفر تقسیم میکنن و این باعث قطعی مکرر و سرعت کند سرور و سایت شما میشه البته در مورد سرور های اختصاصیش نظری ندارم شاید سرورهای اختصاصی میهن وب هاست قوی باشن ولی سرور های میزبانی شون افتضاحه :)

لینک به ارسال

سلام ، سایت خوبی دارید ، به فکر فروشش نباشید بر خلاف دوستان من میگم رتبه alexa خوبی داره ، فقط چند تا چیز لازم داره ، انتقال هاستینگ ، تغییر قالب و بروزرسانی بیشتر ...

دلایل رو هم عرض میکنم ، هاستینگ میهن وب هاست یک زمانی خوب بود الان وضعیت خوبی ندارد، قالب شما زیبا است اما متاسفانه خیلی تکراری شده و بروزرسانی هم که مشخص است.

اگر قرار بود سایت شما رو بنده خریداری کنم بین 250 الی 500 هزارتومان خرج میکردم ، اون هم تنها برای دامنه !

لینک به ارسال

سلام. سایتتون برای من باز نمیشه تا نظر بدم؛ این هم یکی از مشکلات میهن وب هاست هست.

اما رنک الکسای خوبی دارید. اگر قیمت خیلی براتون مهم نیست و فقط قصد فروش دارید، می‌تویند تا 500 تومن بفروشید سایت رو؛ ولی به نظر من الان دست نگه دارید و رتبه رو بهبود ببخشید. چون الان رنک توی رنج حساسیه. این رتبه جایی که سایتای درجه یک وسایتای معمولی از هم جدا میشن. قدری بالاتر بیایید و خودتون رو بین سایتای درجه یک ثبت کنید و بعد به فکر فروش بیوفتید.

امیدوارم حرفام براتون مفید بوده باشه.

لینک به ارسال
در در 1/2/2016 at 02:53، Maxispersia گفته است :

سلام. سایتتون برای من باز نمیشه تا نظر بدم؛ این هم یکی از مشکلات میهن وب هاست هست.

اما رنک الکسای خوبی دارید. اگر قیمت خیلی براتون مهم نیست و فقط قصد فروش دارید، می‌تویند تا 500 تومن بفروشید سایت رو؛ ولی به نظر من الان دست نگه دارید و رتبه رو بهبود ببخشید. چون الان رنک توی رنج حساسیه. این رتبه جایی که سایتای درجه یک وسایتای معمولی از هم جدا میشن. قدری بالاتر بیایید و خودتون رو بین سایتای درجه یک ثبت کنید و بعد به فکر فروش بیوفتید.

امیدوارم حرفام براتون مفید بوده باشه.

لطف کردید عزیز راستش بنده قصد فروش ندارم فقط خواستم ارزش وبسایت دستم باشه ، بزودی رنک رو بهبود میدم با قالب جدید و امکانات ، مطالب بنده هم دست نویس هستش و از جایی کپی نمیشه برا همینه که تونستم تا اینجا رنکم رو نگه دارم . ممنونم از شما بابت راهنمایی.

لینک به ارسال
در در 1/2/2016 at 17:24، MohammadQ گفته است :

سلام ، سایت خوبی دارید ، به فکر فروشش نباشید بر خلاف دوستان من میگم رتبه alexa خوبی داره ، فقط چند تا چیز لازم داره ، انتقال هاستینگ ، تغییر قالب و بروزرسانی بیشتر ...

دلایل رو هم عرض میکنم ، هاستینگ میهن وب هاست یک زمانی خوب بود الان وضعیت خوبی ندارد، قالب شما زیبا است اما متاسفانه خیلی تکراری شده و بروزرسانی هم که مشخص است.

اگر قرار بود سایت شما رو بنده خریداری کنم بین 250 الی 500 هزارتومان خرج میکردم ، اون هم تنها برای دامنه !

ممنون از شما محمد جان راستش انتقال هاستینگ کاره راحتی نیست تا بحال اینکارو انجام ندادم فکر میکنم چیزی حدود 4 5 روز وبسایت از باید آفلاین شه جدیدا هاست دانلود گرفتم که فکر میکنم سختی کارو دوچندان کنه . قالب هم در دست طراحی هستش و بزودی و با امکانات منتشر میشه بله کاملا درست میفرماید متاسفانه تو این رنج قالبها تو سایتای ایرانی زیاد شده و کلا میشه گفت کلیشه ایه . ممنون روی هم رفته پس 200 الی 500 میارزه . مممنون از شما

لینک به ارسال
در در 1/2/2016 at 16:20، M.Javad گفته است :

منم اتفاقا منظورم بازدیدکننده بود وگرنه شک نکنید اون بازدید 20هزارتا که کلا همش اسپم و الکیه

درضمن میهن وب هاست جدیدا هاست های میزبانی اشتراکیش فوق العاده مذخرف و ضعیف شدند به این دلیل که به خاطر منافع بیشتر یه سرور رو که مثلا باید بین 10 نفر تقسیم کنند بین 30 نفر تقسیم میکنن و این باعث قطعی مکرر و سرعت کند سرور و سایت شما میشه البته در مورد سرور های اختصاصیش نظری ندارم شاید سرورهای اختصاصی میهن وب هاست قوی باشن ولی سرور های میزبانی شون افتضاحه :)

نمیشه گفت اسپمه و الکیه ، تک آیپیه بازدید کننده هستش که روزی چند بار سر میزنه به سایت ، درصد کمی اسپمر حساب میشه . 

ممنون از نظرت عزیز راستش با جمع بندی حرفاتون باید برم به ایران هاستینگ که فکر میکنم اونا مشکلی تو شیر و این چیزا ندارن . بازم ممنون از نظرت .

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، voyager گفته است :

ممنون از شما محمد جان راستش انتقال هاستینگ کاره راحتی نیست تا بحال اینکارو انجام ندادم فکر میکنم چیزی حدود 4 5 روز وبسایت از باید آفلاین شه جدیدا هاست دانلود گرفتم که فکر میکنم سختی کارو دوچندان کنه . قالب هم در دست طراحی هستش و بزودی و با امکانات منتشر میشه بله کاملا درست میفرماید متاسفانه تو این رنج قالبها تو سایتای ایرانی زیاد شده و کلا میشه گفت کلیشه ایه . ممنون روی هم رفته پس 200 الی 500 میارزه . مممنون از شما

انتقال هاستینگ خیلی طول نمیکشه فقط چون DNS ها تعویض میشه ، ست شدن DNS ها بین 24 الی 48 طول میکشه !

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، voyager گفته است :

داداش جسارتا میتونم بپرسم این چیه ؟

رتبه الکسای روزانه هستش که افت  700000 هزار تایی و باز  افزایش ناگهانی اون  یکم مشکوکه همین :)

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، p47ri0t گفته است :

رتبه الکسای روزانه هستش که افت  700000 هزار تایی و باز  افزایش ناگهانی اون  یکم مشکوکه همین :)

آها ، رفقا بنده قصد فروش گیم مدز رو ندارم که بخوام به شما دروغ بگم که الکسای بنده با ترفند بالا رفته ، گیم مدز به مدت 1 ماه فیلتر شد که افت شدید الکسا داشت که با نخوابیدن شب تا صب بنده دوباره داره خداروشکر خوب میشه ، این مشکوکی که شما میگی بنده نه بلدم با برنامه های افزایش الکسا کار کنم نه اینکه تا بحال از نزدیک دیدم . باز شما اگه فکر میکنی دزدم ، هکرم و ... نظرت قابل احترامه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، voyager گفته است :

آها ، رفقا بنده قصد فروش گیم مدز رو ندارم که بخوام به شما دروغ بگم که الکسای بنده با ترفند بالا رفته ، گیم مدز به مدت 1 ماه فیلتر شد که افت شدید الکسا داشت که با نخوابیدن شب تا صب بنده دوباره داره خداروشکر خوب میشه ، این مشکوکی که شما میگی بنده نه بلدم با برنامه های افزایش الکسا کار کنم نه اینکه تا بحال از نزدیک دیدم . باز شما اگه فکر میکنی دزدم ، هکرم و ... نظرت قابل احترامه

خدای ناکرده بنده چنین جسارتی نکردم

طرف حرف من با دوستانی بود که  با دیدن امار الکسا یا پیج رنکی سایت 3 ماهه که رنک 5 داره گوگل میخورن بود.

اگه حرفم باعث شده چنین برداشتی کنید من عذر میخوام

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...