رفتن به مطلب

سفید شدن سایت و مشکل با فایل functions.php

پست های پیشنهاد شده

سلام اساتید و دوستان خوب لطفا کمک کنین من خودم که کلافه شدم 

من یه پوسته ای میخوام نصب کنم به نام pinthis اما وقتی نصب میکنم و فعالش میکنم صفحه اول سایت کاملا سفید میشه حتی روی وردپرس صفر و تازه نصب شده هم امتحان کردم البته به هیچ افزونه ای هم نیاز نداره و قبلا هم رو یکی از سایت هام نصب کرده بودم ولی این بار نمیدونم چکارش شده 

به پشتیبانی هم تیکت زدم میگن مشکل از طرف ما نیس اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم :( 

Notice: Constant WP_DEBUG already defined in /home/----com/public_html/test/wp-config.php on line 93

Fatal error: Call to undefined function mb_strtoupper() in /home/---com/public_html/test/wp-content/themes/pinthis/functions.php on line 179

functions.php

لینک به ارسال

سلام و درود خدمت شما

دوست عزیز شما مطمئن هستید که اطلاعاتی در فایل wp-configشما وجود داره با اطلاعات دیتابیس شما ست شده است.

لینک به ارسال

در 32 دقیقه قبل، mk-73 گفته است :

سلام و درود خدمت شما

دوست عزیز شما مطمئن هستید که اطلاعاتی در فایل wp-configشما وجود داره با اطلاعات دیتابیس شما ست شده است.

بله عزیز مطمعنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...